Nokia ułatwiła korzystanie z VoIP Tlenofonu

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 4
Opinie: 4

Nokia udostępnia swoim użytkownikom aplikację do prostej konfiguracji połączeń telefonii VoIP w usłudze Tlenofon. Aby rozpocząć korzystanie z usługi Tlenofon oraz skonfigurować telefon Nokia wystarczy wejść na stronę www.nokia.pl/produkty/technologie/VoIP i pobrać za darmo aplikację konfiguracyjną. W pakiecie użytkownik otrzyma również oprogramowanie zapewniające automatyczny wybór najszybszej metody transmisji danych. Aplikacja automatycznie przełącza telefon między wcześniej zdefiniowanymi punktami dostępu WiFi np. w domu lub w pracy. Przekierowanie transmisji danych do sieci 2G/3G również następuje automatycznie, w momencie, gdy użytkownik opuści zasięg WiFi. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji numer Tlenofonu jest zawsze dostępny, a połączenia są darmowe w zasięgu bezpłatnych punktów WIFI lub płatne wg stawki za transmisję danych operatora komórkowego w zasięgu 2G/3G.

Aby korzystać z Tlenofonu za pomocą telefonu komórkowego wystarczy posiadać kompatybilne urządzenie Nokia i przebywać w zasięgu bezprzewodowego Internetu. Aplikacja ułatwiająca konfigurację kompatybilna jest z wybranymi terminalami Nokia S60 3rd edition: E51, E60, E61, E61i, E63, E65, E66, E70, E71, N80, N81, N95, N95 8GB, N82.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  lukaszsz pisze: 2009-03-26 17:41
  Ja korzystam z wbudowanego klienta SIP i jestem zadowolony ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2009-03-26 18:25
  Ja nie korzystam i również jestem zadowolony.
  0
 • Users Avatars Mini
  Mateusz pisze: 2009-03-27 09:55
  Co to za post? Zaloga tej strony calkowicie oszalala? Jakie wsparcie dla tlenofonu? To jest wsparcie dla SIP, i to nie jakas aplikacja, tylko wbudowana funkcja telefonu. Po 2 na tej stronie nie ma zadnego programu do pobrania. Po 3 w VOIP mozna korzystać wyłącznie przy użyciu WIFI, sieci komorkowe odpadają.
  0
 • Users Avatars Mini
  Obiektywny pisze: 2009-03-27 10:43
  *Mateusz* nikt tu raczej nie oszalał - jest na stronie Tlenofonu aplikacja o rozszerzeniu sisx. do pobrania - nazywa się SoftVariant i w prosty sposób ułatwia konfigurację telefonu do usługi Tlenofon. Faktem jest, że talefon musi posiadać klienta SIP - inaczej aplikacja nie ma zastosowania.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: