NOM na Wielkanoc

Newsy
Żródło: NOM
Opinie: 4
Opinie: 4

NOM przygotował promocję na Wielkanoc. W ramach Promocji Wielkanocnej wszyscy Klienci NOM otrzymują możliwość wykonywania połączeń międzystrefowych w cenie 5 groszy netto, za 1 minutę połączeni przez całą dobę, w dniu 8.04.2007. Promocja dotyczy wszystkich abonentów NOM.

Regulamin Promocji Wielkanocnej

I. Warunki uczestnictwa w Promocji Wielkanocnej.

1. Promocję Wielkanocną organizuje Niezależny Operator Międzystrefowy sp. z o.o. (NOM), z siedzibą i adresem w Warszawie (04-164), przy ulicy ul. Perkuna 47, zwana dalej NOM.

2. Promocja Wielkanocna dotyczy osób fizycznych i prawnych oraz innych podmiotów organizacyjnych, zwanych dalej „Abonentami”, którzy mają podpisaną i aktywowaną Umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych z NOM i w Okresie Trwania Promocji są Abonentami NOM.

II. Zasady Promocji Wielkanocnej.

1. Promocja Wielkanocna obowiązuje w godzinach 00.00 do 24.00 dnia 08.04.2007 roku (Okres Trwania Promocji).

2. W Okresie Trwania Promocji opłata za każdą minutę połączenia międzystrefowego wynosi 5 groszy netto.

3. Połączenia objęte Promocją Wielkanocną w Okresie Trwania Promocji są taryfikowane z dokładnością sekundową.

4. W Okresie Trwania Promocji na usługi objęte Promocją Wielkanocną określone w punkcie II ust. 2 Regulaminu nie obowiązują żadne inne opusty, rabaty i pakiety darmowych minut wcześniej przyznane.

5. W przypadku Abonentów korzystających z planu taryfowego Twoje Wieczory i Weekendy, po przekroczeniu limitu obowiązującego w planie taryfowym Twoje Wieczory i Weekendy (1200 minut), w Okresie Trwania Promocji opłata za każdą minutę połączenia międzystrefowego wynosi 5 groszy netto.

III. Pozostałe zasady Promocji Wielkanocnej.

1. NOM zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu Promocji Wielkanocnej

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  sl pisze: 2007-03-28 00:40
  NOM jest najlepszy !! mam preselekcje na 1044 odkad zaczeli dzialac. Na swieta zawsze sa promocje, obnizki, darmowe rozmowy. Tele2 niech sie schowa !!
  0
 • Users Avatars Mini
  macabra pisze: 2007-03-28 01:11
  tele2 to złodziejska instytucja. Jestem ciekaw ilu klientów których obecnie zlapali w swoje macki jest tego swiadomych... Dziwne faktury...dziwne koszty...zero odzewu po zgloszeniu reklamacji. Błekitna linia TP ptz Tele2 to bajka. Zerwanie umowy z Tele2 w moim przypadku trwa juz i trwa a tylko dlatego ze sie nagle okazalo ze nie odpowiedzieli na jakas reklamacje i cos im sie nie zgadza. Umowa wypowiedziana w 2005 roku ostatnia f-ra 01.2007.parodia
  0
 • Users Avatars Mini
  jass pisze: 2007-03-28 11:35
  Ja tez mam NOM juz chyba 4 lata i zawsze na święta są jakieś promocje a także dużo innych zniżek i promocji w ciągu roku np. rozmowy zagraniczne za 0.29 zl czy pakiety 60 minut na wybrany rodzaj połączeń za darmo. Tak więc TELE2 naprawdę może się schować ze swoją ofertą tyle tylko że TELE2 ma worek pieniędzy na nachalną promocję swoich usług oraz armię oszukujących akwizytorów a NOM niestety zdaje się że w ostanich latach tracił abonentów......
  0
 • Users Avatars Mini
  voyteekk pisze: 2007-03-29 23:30
  jestem abonentem NOM i jestem bardzo zadowolony. Tu zawsze jest taniej niz w TP SA. Poza tym ostatnio jest coraz wiecej promocji i niedlugo prawdopodobnie bedzie dzialac WLR i BSA.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: