Novem pozyskuje klientów dla Orange

Newsy
Żródło: Novem
Opinie: 2

Sieć afiliacyjna Novem podpisała umowę o współpracy z PTK Centertel. Jej celem jest stworzenie internetowego kanału pozyskiwania klientów biznesowych dla Orange. Współpraca obu firm będzie miała charakter długofalowy. Pierwszą akcją przygotowaną przez Novem dla Orange jest internetowy program partnerski promujący telefon HTC Magic. Każdy klient, który za jego pośrednictwem aktywuje numer w Orange, oprócz wybranego telefonu, otrzyma urządzenie bluetooth oraz pendrive.

Działania reklamowe wspierające projekt obejmą witryny z sieci afiliacyjnej Novem, wiodące portale oraz kampanię w Google Adwords. Wykorzystane w nich kreacje to autorskie pomysły Novem.

Sieć afiliacyjna odpowiadać będzie także za dalszą optymalizację programu. Oznacza to bieżący monitoring wyników generowanych przez poszczególne elementy (np. kreacje reklamowe) i ich ewentualną wymianę. Działania prowadzone przez Novem rozliczane będą tylko za uzyskany efekt, czyli liczbę aktywowanych numerów w sieci Orange.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  marianpower pisze: 2009-10-20 01:24
  to duzo nie zarobią . pen drive kosztuje 20zł a wladowac sie w niekorzystna umowe - szkoda gadac
  0
 • Users Avatars Mini
  darioo pisze: 2009-10-20 12:04
  czy ja wiem, zależy jak to się rozkręci. Jeżeli to będzie coś na wzór e-sklepu i będą też w ten sposób proponować lepsze warunki umowy i niższe ceny telefonów to kto wie. Na razie nie ma co gdybać, poczekamy, zobaczymy.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: