Nowa apka Sonos 7 maja - lista nowości

Newsy
Opinie: 0
Nowa apka Sonos 7 maja - lista nowości

Sonos zaprezentował nową wersję swojej aplikacji.

Słuchacze mogą teraz zarządzać ulubionymi playlistami, stacjami radiowymi czy albumami z ponad 100 serwisów streamingowych z poziomu jednej spersonalizowanej strony głównej.

Nowa strona główna umożliwia szybszy dostęp do przycisków sterowania systemem Sonos za pomocą przesunięcia palcem po ekranie w górę, co eliminuje konieczność przechodzenia między kartami.

Nowa wersja aplikacji obsłuży wszystkie dotychczasowe produkty Sonos i będzie dostępna na całym świecie od 7 maja 2024 roku.

Użytkownicy będą mogli pobrać aktualizację aplikacji mobilnej S2 oraz korzystać z nowej wersji webowej za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Wybrane nowości:

  • Szybszy dostęp do muzyki (i wyjście z aplikacji): Od teraz nie trzeba już przechodzić między kartami – na nowej stronie głównej wszystkie ulubione treści i przyciski sterowania znajdują się w jednym miejscu. Możliwe jest szybkie przejście do ostatnio odtwarzanych zasobów, przeglądanie biblioteki i rekomendacji z preferowanych serwisów
  • Personalizacja: Nowa aplikacja umożliwia tworzenie spersonalizowanej strony głównej, która odzwierciedla sposób słuchania użytkownika. Ma funkcję przypinania ulubionych treści i serwisów, przesuwania ich, możliwość edytowania lub organizowania według własnych preferencji.
  • Wyszukiwanie we wszystkich bibliotekach streamingowych: Aplikacja umożliwia wyszukiwanie artystów, utworów, podcastów lub audiobooków we wszystkich preferowanych aplikacjach streamingowych jednocześnie, korzystając z łatwego w obsłudze paska wyszukiwania, który jest zawsze dostępny na stronie głównej.
  • Udoskonalone sterowanie systemem: Wystarczy przesunąć palcem w górę od dołu strony głównej, aby łatwo sterować całym systemem i wyświetlić wizualny podgląd treści aktualnie odtwarzanych na każdym urządzeniu, szybko grupować głośniki i wybrać idealny poziom głośności z dowolnego miejsca w aplikacji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: