Nowa idea.pl już działa

Newsy
Opinie: 154

Idea uruchomiła dziś w nocy swój nowy portal idea.pl. Zgodnie z zapowiedziami nowy serwis wyposażony jest w system personalizacji i interaktywną skrzynką SMS-owo mailową. System personalizacji dostosowuje zawartość i wygląd wyświetlanych stron do potrzeb użytkowników. Dzięki temu już na stronie głównej dostępne są informacje o promocjach i ofercie operatora dostępnych indywidualnie dla konkretnego użytkownika.
Dla zarejestrowanych użytkowników (nie koniecznie klientów sieci Idea) dostępna jest interaktywna skrzynka wiadomości umożliwiająca wysyłanie jak i odbieranie SMSów (także do innych sieci) i poczty elektronicznej. Każdy użytkownik otrzymuje odnawiany co miesiąc pakiet darmowych SMS-ów. Na wysłaną z jego konta wiadomość będzie można odpowiedzieć, w taki sam sposób w jaki dotychczas można było odpowiedzieć tylko na SMS-y przychodzące z innego telefonu komórkowego (funkcja jeszcze nie funkcjonuje poprawnie).

Nowa wersja poczty elektronicznej umożliwia także odbieranie wiadomości z innych kont pocztowych. Do dyspozycji użytkowników serwisu zostały także oddane: kalendarz, notatnik, menedżer zadań. Informacje o nowej poczcie, zaplanowanych spotkaniach oraz zadaniach są wysyłane w formie SMSów.

Zarejestrowani klienci "Idei dla Ciebie" mogą zaprenumerować miesięcznik Idea Mobile w wersji elektronicznej, a jeżeli są członkami Idea Profit, także wydawnictwa tego programu.

Ponadto wszyscy odwiedzający portal otrzymali nowe narzędzia: wirtualny doradca, czyli "Która oferta jest dla mnie najlepsza", który wybierze najbardziej optymalną dla nas ofertę, oraz słownik, który pozwoli swobodniej poruszać się w świecie technologii GSM czyli pomoże zrozumieć terminy, które dotychczas były niezrozumiałe.

Udostępnione zostały także dwie nowe sekcje: Frequently Asked Questions, oraz Forum. W sekcji FAQ znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane dotychczas pytania przez klientów operatora sieci komórkowej Idea. Forum stanowi zaproszenie użytkowników do współredagowania zawartości portalu.

Nadal działa też dotychczasowa bramka SMS zabezpieczona tokenem.

Serwis przygotowywała firmę AMG.net. Wcześniej planowano uruchomienie go 25 listopada 2002 r. Serwis został przygotowany przez firmę AMG.net. AMG.net jest firmą doradczą, oferującą usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych. Stworzyła m.in. serwisy internetowe BRE Banku, Multibanku, mBanku, PEKAO S.A., portal dla dealerów sieci Era.

Według nieoficjalnych informacji obecna infrastruktura (6 serwerów) pozwala na jednoczesne obsłużenie 3 tys. internautów (10 razy więcej niż przy poprzedniej wersji witryny koroporacyjnej Idei).

mBox

Nowa usługa mBox oferowana jest w dwóch wariantach: Standard i Premium.

Co oferuje usługa mBox Standard?

 • skrzynkę wiadomości o pojemności 10 MB, dzięki której możesz wysyłać i odbierać e-maile oraz SMS-y,

 • dostęp do swojej skrzynki zarówno poprzez serwis internetowy www.idea.pl jak i poprzez swój telefon, wykorzystując WAP bądź SMS-y,

 • powiadamianie SMS-em o nowych wiadomościach,

 • obsługa wiadomości na koncie za pomocą SMS-ów (czytanie, wysyłanie, kasowanie, sprawdzanie statusu),

 • obsługa skrzynki poprzez protokół POP3 i SMTP

Co oferuje usługa mBox Premium?

 • skrzynkę wiadomości o pojemności 20 MB, dzięki której można wysyłać i odbierać e-maile oraz SMS-y,

 • dostęp do swojej skrzynki zarówno poprzez serwis internetowy www.idea.pl jak i poprzez swój telefon, wykorzystując WAP bądź SMS-y,

 • powiadamianie SMS-em o nowych wiadomościach,

 • obsługa wiadomości na koncie za pomocą SMS-ów (czytanie, wysyłanie, kasowanie, sprawdzanie statusu),

 • obsługa skrzynki poprzez protokół POP3 i SMTP,

 • kalendarz i menedżer zadań, które będą przypominać SMS-ami o zaplanowanych spotkaniach i zadaniach,

 • notatnik,

 • ściąganie poczty z zewnętrznych kont bezpośrednio mBox skrzynki (grabbing),

 • możliwość ustawienia reguł dla otrzymywanych wiadomości,

 • folder webowy (wirtualna przestrzeń dyskowa) o dodatkowej pojemności 10 MB, w którym można zapisywać swoje pliki

Na wysłaną ze skrzynki wiadomość SMS można odpowiedzieć w taki sam sposób, w jaki dotychczas można było odpowiedzieć tylko na SMS-y przychodzące z innego telefonu komórkowego.

Użytkownicy dotychczasowej usługi Idea.net Idea E-mail otrzymali automatycznie usługę mBox w wersji Premium, natomiast Ci, którzy korzystali z usługi E-mail SMS zostali użytkownikami wersji Standard.

W ciągu pierwszych paru godzin użytkownicy Idea.net nie będą mogli odbierać poczty. Wynika to konieczności  przeniesienia na nowe serwery dawnej powierzchni dyskowej oraz zmiany serwerów DNS.

Strona główna

Dział Optima

Dział Meritum

Dział POP

Dział Profit

Forum dla zarejestrowanych użytkowników

Bramka SMS

Opinie:

Opinie archiwalne (154):

Komentuj

Komentarze / 154

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Hurra!!! pjurek pisze: 2002-12-10 08:28
  Jestem ierwszy. No bo też pierwszy w nocy śledziłem jego uruchamianie. Pierwsza impresja - miało być i jest. Lepiej nie będzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  kaszomil pisze: 2002-12-10 08:38
  Jest! Choc sam sie dziwie ze dziala, juz za drugim razem... Moze pozniej gdy wzrosnie ruch....
  0
 • Users Avatars Mini
  cro pisze: 2002-12-10 08:40
  Mi się podoba :))))))))
  0
 • Users Avatars Mini
  kaszomil pisze: 2002-12-10 08:43
  Aaaa, jeszcze jedno: myślałem że głównym problemem ze stroną Idei był czas ładowania dupereli - okazuje się że w nowej wersji bez zmian (np. czasem dział promocje ok. 2 min na Polpaku). Co o tym myśleć?
  0
 • Users Avatars Mini
  xmen69 pisze: 2002-12-10 08:47
  no nareszcie, ale nic specjalnego, na zdjęciach jest owiele ładniejsze ...
  0
 • Users Avatars Mini
  tommen1 pisze: 2002-12-10 08:55
  wszystko działa jest ok
  0
 • Users Avatars Mini
  bartae pisze: 2002-12-10 08:59
  Pożyjemy,zobaczymy pomimo że jestem w IDEI muszę pochwalić ambicję i wolę walki
  0
 • Users Avatars Mini
  artjaw pisze: 2002-12-10 09:00
  ... może trochę czytelniej i ciekawiej
  0
 • Users Avatars Mini
  torre pisze: 2002-12-10 09:09
  nie działa... :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  bob785 pisze: 2002-12-10 09:10
  zalozylem wczoraj konto maile moge wysylac na dowolny adres natomiast juz na moj pod ...@idea.net.pl juz nic nie przychodzi (pod wapem nie moge wejsc na konto - pojawia sie ze nie mam zadnego aktywnego :) ). no i smsy chodza pieknie bardzo szybko i bez ... tokena ale no wlasnie pojawia sie 11-to cyfrowy numer zamiast mojego numeru telefonu jesli zrobie odpowiedz przychodzi na mbox ale przeciez nie bede podawal teraz 2 numerow 1 moj komorki gdzie mozna wyslac do mnie smsa i 2 na mbox gdzie tez mozna wyslac do mnie smsa bo poczty przeciez nie mozna :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Pomocna dlon pisze: 2002-12-10 09:10
  NALEZY PODKRESLIC, ZE IDEA.PL JEST NIEPOROWNYWALNA Z NIEDAWNO STWORZONYMI SERWISAMI ERA I PLUS. Na pewno wydano na to kupe pieniedzy, ale idea.pl to wartosc dodana dla klienta. mBox to w sumie rewolucja na polskim rynku (i nie tylko). Takiej skrzynki nie ma wiekszosc abonentow GSM na swiecie. Dodatkowo caly serwis jest po prostu ladny. Nalezy go teraz troche przyspieszyc (do roboty panowie!). NALEZY POGRATULOWAC IDEI ODWAGI - to duzy projekt, baza abonentow jest bardzo blisko internetu, GRATULACJE! Zapewne paru abonentow konkurencyjnych sieci zamarzy o byciu klientem Idei :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  torre pisze: 2002-12-10 09:11
  map.idea.pl bez zarzutu, www.idea.pl i idea.pl - nie można wyświetlić strony
  0
 • Users Avatars Mini
  bob785 pisze: 2002-12-10 09:13
  a sam serwis chodzi nieporowywalnie szybciej niz testowy
  0
 • Users Avatars Mini
  GAGA pisze: 2002-12-10 09:23
  Wszedłem na stronę i chcę się zarejestrować, a tu "Nie można wyświetlić strony". Oj nie dobrze to tak denerwuje. Spróbuje potem.
  0
 • Users Avatars Mini
  Eric Raven pisze: 2002-12-10 09:42
  Oj chyba już się nadziałało. Zarówno na www.idea.pl jak i na idea.pl stara strona. Z kolejnym powiadomieniem, że nowy serwis działa, radziłbym się powstrzymać do czasu, aż minie przynajmniej 24h od momentu jego (kolejnego :-( ) udostępnienia.
  0
 • Users Avatars Mini
  Eric Raven pisze: 2002-12-10 09:46
  He, stara strona, ale głębiej to już wejść nie da rady.
  0
 • Users Avatars Mini
  bob785 pisze: 2002-12-10 09:47
  za kazdym razem wchodze bez problemu max 5 sekund sie wgrywa (POLPAK 1MB/s) akurat na to nie moge marudzic. na dzialajacego maila to owszem :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 09:54
  A ja dla odmiany nie mogę wejść na żadną stronę wszędzie biało,tak jak za oknem,czyżby IE6 na XP nie lubił Idei;)a przy starcie 25 listopada wszystko grało;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Eric Raven pisze: 2002-12-10 09:57
  Teraz to i u mnie się pojawiła. Przypomniała mi się piosenka "Pojawiasz się i znikasz", :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 10:01
  No widzę,że XP wreszcie się pogodził i załadował strone,działa i nawet nie zapomnieli,że zarejestrowałem się jeszcze 25 hasełko też zadziałało;)
  0
 • Users Avatars Mini
  fian pisze: 2002-12-10 10:05
  Spróbujcie z tego korzystać a wyjdą IDEAlne problemy. Niestety kolejny raz Idea poprzestała na szczytnej idei. Dwa tygodnie opóżnienia i jeszcze taka niedoróbka. Strona atrakcyjna wizualnie jednak działanie jak na prywatnej stronie któregoś z szanownych userów. Wygląda na to ze Idea zatrudnia do działu informatycznego niezbyt uzdolnionych informatyków z regionów objętych klęską bezrobocia. Lekcewagą swoich abonentów IDEA pobija wszelkie rekordy przyzwoitości.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-10 10:11
  Pomocna dłoń, w miarę możliwości postaram się sprawdzić jak to działa w Idei (nie jestem abonenetem, ani nawet klientem), ale zanim zaczniesz mówić, że "takiej skrzynki nie ma wiekszosc abonentow GSM na swiecie" przejrzyj co oferowali inni operatorzy swoim klientom w Polsce chociażby, przed uruchomieniem nowego portalu przez Ideę. Czy czasem Idea nie goni konkurencji pod tym względem? Może się zachłystujesz czymś, co inni uważają za normalność?
  0
 • Users Avatars Mini
  bob785 pisze: 2002-12-10 10:11
  fian, uwazasz ze informatyk z regionow objetych kleska bezrobocia nie moze pracowac dla Centertela??? przeczytaj uwaznie news. serwis przygotowala AMG.net jesli cos nie chodzi to moze byc rownie dobrze ich wina.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-10 10:21
  bob785 - myślę, że nie równie dobrze a przede wszystkim ich wina, bo robią to na zlecenie Idei. Zależy jeszcze czyje są sewery... Pewnie Idei... Jeśli tutaj jest problem - to rzeczywiście wina Idei. Ale z komputerami to sami wiecie jak jest, znacie zasady na jakich działają lub odmawiają posłuszeństwa ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  eurol pisze: 2002-12-10 10:55
  No no no calkiem calkiem plus dla Idei po poprzednim falstarcie. Moze moj kochany Plus wyciagnie wnioski i zmieni to nie funkcjionalne i nieczytelne badziewie zwane strona internetowa !!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  python pisze: 2002-12-10 10:59
  A zarejestrowac nadal sie nie mozna !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-12-10 11:02
  Całkiem fajnie tylko jeszcze stanowczo za wolno :(
  0
 • Users Avatars Mini
  jacematy pisze: 2002-12-10 11:11
  Przerost formy nad treścią. W obecnej rozbudowanej graficznie formie (czas ładowania) stronka nie zachęca do korzystania. A szkoda...
  0
 • Users Avatars Mini
  vassago4 pisze: 2002-12-10 11:11
  stronka w miare dziala ale przydaloby sie jakies maskowanie adresu wrzucic :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  gledzio pisze: 2002-12-10 11:27
  idea.pl niestety ładuje się bardzo wolno...
  0
 • Users Avatars Mini
  dominikh pisze: 2002-12-10 11:30
  A czy natknął sie ktos na helpa? Bo jakoś nie widzę nazw POPa 3 i SMTP, a jest napisane że można korzystać.
  0
 • Users Avatars Mini
  GoGo pisze: 2002-12-10 11:35
  U mnie wogóle się nie ładuje. Czekam już ponad 5 minut.
  0
 • Users Avatars Mini
  luk pisze: 2002-12-10 11:36
  alez padlinka poki co zaladowala mi sie strona glowna po jakichs 15 minutach poprostu rewelka ;0
  0
 • Users Avatars Mini
  Wit pisze: 2002-12-10 12:02
  Po prostu nie działa!Widzieliście ten tekst na map.idea.pl-Mbox standard w czerwcu 2003 ma być płatny..:((((
  0
 • Users Avatars Mini
  gibass pisze: 2002-12-10 12:02
  buhaha, wszystko dziala lapidarnie, jak dotad strona sie nie zaladowala, czekm jakies 5 minut. wszakze to Idea, zenada i zero profesjonalizmu.
  0
 • Users Avatars Mini
  pliers pisze: 2002-12-10 12:06
  a mi tam dziala...troszke wolno aledziala i jest niezla szczegolnie Premium
  0
 • Users Avatars Mini
  elemel1 pisze: 2002-12-10 12:09
  Nadal nie działa.
  0
 • Users Avatars Mini
  smogger pisze: 2002-12-10 12:12
  zwraca maile wyslane na moj mail@idea.net.pl , przez outlooka poczty sie nie da odebrac , www.idea.pl teraz w ogole sie nie wczytuje , ale za to powiadomienie dla mBox Standard zadzialalo :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 12:14
  Czyżby znów problemy bo mi się załadowała stara strona,teraz weszłem i idea.pl zamiast map idea,hmm coś nie mają szczęścia do tego portalu;)
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-12-10 12:15
  Jeszcze sporo muszą popracować nad stronką.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 12:17
  smogger trwa przenoszenie poczty była informacja może to potrwać parę godzin miejmy nadzieję,że to wreszcie ruszy,bo wreszcie za coś się płaci.
  0
 • Users Avatars Mini
  pagos pisze: 2002-12-10 12:17
  Te 6 serwerów w kółko zwraca: "ERROR: The requested URL could not be retrieved. Message from the NSAPI plugin: No backend server available for connection: timed out after 10 seconds."
  0
 • Users Avatars Mini
  bcs pisze: 2002-12-10 12:20
  Rano chodziło przyzwoicie(choć wolno), teraz się nie ładuje, pewnie za dużo userów zaatakowało tą stronę :) Dajmy im jescze trochę czasu.
  0
 • Users Avatars Mini
  bcs pisze: 2002-12-10 12:23
  A tak z innej beczki, czy ktoś pamięta newsa z plotką o możliwym spadku ceny Noki 6310i w Idealnej po 6 grudnia, są może jakieś nowe wieści? Jest już 10 a cena nie drgnęła, pewnie jednak plotka.
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2002-12-10 12:37
  w treści newsa powinno być \"czasem działa\" , tu się nie chce załadować, czyżby przeciążenie
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-10 12:41
  Kan, nie żebym sobie drwił z Idei... Nie dalej jak wczoraj rozszerzyłem sobie komercyjne konto na onet.pl - zapłaciłem kartą chyba 20 złotych, za pół godziny był mail, że transakcja została zrealizowana i prtzystępują do rozszerzania konta, przenoszenia poczty i że mogę sobie dopisać kolejny alias - wszystko to w ciągu 48 godzin. Po godzinie, myślę sobie, co mi szkodzi zobaczę czy coś zrobili... Co zrobili? Wszystko! Poczta przeniesiona, pytanie o nowy alias i nowe hasło wg "standardów onet.pl" - nawet dobrze bo od pięciu lat nie zmieniałem :-) Pięknie wszystko działa... Ale cóż - to komercyjna usługa - płatna "z góry" nie przy okazji jakiegoś abonamentu.
  0
 • Users Avatars Mini
  problem pisze: 2002-12-10 12:41
  Tak serwis jest i działa pięknie ale... tylko w news'ach internetowych. Rzeczywistość ma się jednak inaczej do informacji podawanych w artukułach.Szkoda, bo muszę już lecieć na obiad a tak bardzo chiałem zobaczyć ten serwis przed spożyciem posiłku.Chyba dostanę sraczki!I to przez Ciebie droga IDEO!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  yo pisze: 2002-12-10 13:01
  I znowu wczytuje sie pol godziny... A z esemesami do innych sieci i mozliwoscia odpowiadania na nie to KIT! Odpowiedz z abonamentu ery wywolala raport 'failed' a do tego znpowu autoryzacja poszla sie grzac, tzn. wpisywalem swoje haslo kilka razy zanim zadzialalo... Znowu falstart i zenada.
  0
 • Users Avatars Mini
  yo pisze: 2002-12-10 13:07
  Poza tym tresc miala byc personalizowana a tu po zalogowaniu wyskakuje mi info ze moge sobie aktywowac usluge 'gdzie jestescie' i opis. Przeca ja sobie aktywowalem ta usluge poltora miesiaca temu, wiec po co mi ta informacja?
  0
 • Users Avatars Mini
  mar pisze: 2002-12-10 13:11
  mBox STANDARD płatny dla POPa!!! Cytyję: W ofercie Idea POP usługa mBox Standard objęta jest miesięczną opłatą 2 zł netto, której należy dokonać poprzez wysłanie SMS o treści POP na numer 7201. Do momentu wysłania SMS Twoja skrzynka pozostanie nieaktywna. Aktywacja usługi jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi mBox. SKANDAL!!! Skandal!!! SKANDAL!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-12-10 13:13
  no to czekamy na reszte opow jak zrobia cos podobnego.
  0
 • Users Avatars Mini
  ppp pisze: 2002-12-10 13:21
  mBox STANDARD podobno będzie płatny także dla optimy ale zdaje się od czerwca.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 13:23
  wlo***hmmm no tak sam czekam na jakąś reakcję ze strony witryny,usługa opłacona już znów ma problemy,zobaczymy
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 13:24
  .mar***skandal piszesz,a czy jest przymus zakładania jest pełno darmowych kont w necie,a tak nawiasem już coraz mniej.
  0
 • Users Avatars Mini
  marrrrrr pisze: 2002-12-10 13:30
  otworzyla sie juz komus ta strona?
  0
 • Users Avatars Mini
  kolec pisze: 2002-12-10 13:45
  Nowa idea.pl już nie działa!!!:((( przynajmniej u mnie!po 10 minutach otwierania mam dosc!
  0
 • Users Avatars Mini
  marcinkn pisze: 2002-12-10 13:55
  NIE DZIAŁA
  0
 • Users Avatars Mini
  python pisze: 2002-12-10 13:58
  Mysle iz dobrze by bylo gdyby IDEA przywrocila poprzednia strone. Przynajmniej dzialala ...
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2002-12-10 14:12
  Trup...Zimny trup...:((
  0
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2002-12-10 14:13
  Pewnie jeszcze długo nie podziała :((((((
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-12-10 14:38
  marrrrrr : mi się otworzyła po 15 min :(
  0
 • Users Avatars Mini
  shado pisze: 2002-12-10 14:42
  dzial to duzo powiedziane po cholere im strona ktora nie chodzi?
  0
 • Users Avatars Mini
  yo pisze: 2002-12-10 14:56
  NOWA IDEA.PL JUZ NIE DZIALA. OFICJALNY KOMUNIKAT: "nie potrafimy sobie poradzic z tym, ciagle nam sie cos p-li, jestesmy frajerami" PODPIS: Idea
  0
 • Users Avatars Mini
  bartae pisze: 2002-12-10 14:57
  Tytuł tego newsa powinien brzmieć "Nowa Idea.pl już nie działa"
  0
 • Users Avatars Mini
  Eric Raven pisze: 2002-12-10 15:02
  "Pojawiasz się i znikasz i znikasz Mam na twym punkcie bzika, mam bzika Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć..." Tak śpiewał kiedyś Bajm. Nic chyba lepiej nie pasuje do obecnej sytuacji.
  0
 • Users Avatars Mini
  Michał pisze: 2002-12-10 15:23
  JAK CAŁA IDEA To wczesna beta
  0
 • Users Avatars Mini
  python pisze: 2002-12-10 15:31
  Niestety ale ta strona to WIELKA PARANOJA i WIELKA PORAZKA IDEI. Brawo jezeli tak dalej pojdzie to Plus powroci na pozycje wicelidera we wspolrywalizacji OP'ow !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 15:46
  Dla mnie stronka jak najbardziej udana!!! Widać, że Idea walczy o klientów i proponuje im coraz to nowe usługi w normalnych cenach. Pytam sie co jest z PLUS'em?? Czy tej sieci naprawde nie zalezy na klientach??? Nie oferują w przeciwieństwie do konkurencji zadnych sensownych telefonów - poza Sl 45i - w promocyjnych cenach, a ich cennik uslug jest juz od dawna nieświeży. Jeśli Idea będzie się nadal tak dynamicznie rozwijać to zmienie moja Erę na Ideę. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-12-10 16:11
  Mi też nie działa ;-( ... patrzyłem jakieś 2-3 godziny temu i teraz ... bez komentarza. Pozdrawiam ;-) P.S. PROTESTUJĘ PRZECIWKO TAKIM KONKURSOM NA GOL'u !
  0
 • Users Avatars Mini
  kokoszka pisze: 2002-12-10 16:25
  Mi nie działała ale teraz działa znowu w porządku
  0
 • Users Avatars Mini
  kokoszka pisze: 2002-12-10 16:29
  ooo mam 165 SMS do wysłania, nawet nie wiem skąd się tyle wzięło hi hi hi
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-10 16:43
  Zaraz zobazce czy dziala...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-10 16:45
  Dziala,dziala nawet ok.:)
  0
 • Users Avatars Mini
  GoGo pisze: 2002-12-10 17:09
  U mnie niedal nie działa. Po około 10 minutach pojawia się komunikat: Strony nie można wyświetlić.
  0
 • Users Avatars Mini
  scp pisze: 2002-12-10 17:11
  U mnie dziala!-Spoko.Nawet zalozylem konto.
  0
 • Users Avatars Mini
  GoGo pisze: 2002-12-10 17:38
  odpaliłem proxy i chodzi, całkiem całkiem.
  0
 • Users Avatars Mini
  Nicek pisze: 2002-12-10 17:51
  Widać, że w nowy serwis wpakowali górę forsy. Zresztą takie firmy jak AMG.net nie powstają po to, żeby się dać wykiszkować, raczej przeciwnie - aby wycisnąć klioenta jak cytrynę i w zamian dać mu coś o czym nie ma pojęcia, co się świeci i z daleka wygląda łatnie. Ale przejdźmy do Meritum... NOWY SERWIS JEST BEZUżYTECZNY DLA POSIADACZY INNYCH PRZEGLąDAREK NIż IE 666. Webmaster chyba zapomniał, że przeglądarka, której używa nie jest jedyna na świecie. Podbnie jest zresztą z gsmonline Posumowując może fajny serwis, może nie co z tego jeżeli niewidzialny...
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-10 17:55
  Ludzie nie piszcie czy wam chodzi i ile sekund laduje sie strona. Uwiezcie! nikogo to nie obchodzi. Kazdy moze to sam sprawdzic. A co do serwisu - zwyczajna stronka, nie wiem co sie ludzie podniecali pod koniec listopada.
  0
 • Users Avatars Mini
  GoGo pisze: 2002-12-10 18:00
  Jak nie urok to....... Co z tego że wreszcie mi działa, skoro nie mogę się zarejstrować.
  0
 • Users Avatars Mini
  scp pisze: 2002-12-10 18:02
  Rzeczywiscie, na Netscape - masakra!
  0
 • Users Avatars Mini
  scp pisze: 2002-12-10 18:04
  Tytan: Jak Cie nie interesuja komentarze to nie czytaj.
  0
 • Users Avatars Mini
  kamil pisze: 2002-12-10 18:08
  Strona ladna, ale zrejestrowac sie nie mozna. Udawalo sie ponoc wczoraj po bardzo dlugim wyczzekiwaniu. Dzis sie nie udaje ;-( Poza tym kiepsko dziala usluga Idea Chat - kolejny problem Idei w ostatnim czasie. Smsy nie dochodza, a zaplacic pewnie każą :-/
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-10 18:24
  Nie ma co przesadzac,stonka jest naprawde spoko,ma kilka wad,ale kto ich nie ma.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-10 18:41
  Opinie innych ludzi zawsze mnie interesuja, ale jezeli kilka osob pisze naraz ze jednemu wczytywal sie 0,0001s a drugiemu 0.5h to jest to lekka przesada (wszelkie dane sa przypadkowe). BTW Pod Opera 7(linux) chodzi przyjemnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  fian pisze: 2002-12-10 19:29
  Próbuje ta Idea coś zrobić ale jakoś jej to nie wychodzi.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-10 20:00
  ale przynajmniej probuje, a to juz cos.
  0
 • Users Avatars Mini
  stiepan pisze: 2002-12-10 20:32
  Nawet ladna ta stronka- bardzo czytelna, tylko szkoda, ze jeszcze nie do konca dziala :-) PS. Wisla - Schalke 4:1 !! :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 20:33
  Zgadzam się że próbuje...a to czy jej wychodzi to inna sprawa. Kiedyś próbowała i przeważnie kiepsko jej to wychodzilo. Ale ostatnio próbuje, testuje i wdraża i to z DOBRYM skutkiem nowe uslugi i pomysły. Na jej tle szczególnie PLUS (vel MINUS) wypada wręcz tragicznie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-10 20:42
  Nareszcie stalo sie swiatlo i zaczelo dzialac tak jak nalezy1 Jak to milo z ich strony! ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-12-10 21:43
  Qba : mój komp niestety nie ma tyle szczęścia i nie może się połączyć, więc u mnie narazie jest ciemność :(
  0
 • Users Avatars Mini
  Babel pisze: 2002-12-10 21:46
  Jak te skur-sny mogą nas pozbawić skrzynki pocztowej akurat przed świętami. To jest możliwe w zaje-nenj IDEI jedynie. Nie wyślesz sms-a, nie dodzwonisz się a teraz jeszcze popier-lili coś w necie. IDEA JEST DO BANI !!!!!! !!!!!! !!!!!!!!!. NIE WIEM CZY NIE NALEŻAŁOBY WYSPOWIADAĆ SIĘ Z GRZECHU MARNOTRASWA PO KUPIENIU TELEFONU W TEJ SIECI.
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 21:50
  Czy Wy też zauważyliście jaka jest na nowej stronce cena sonnyEricssona t68i???? jeśli mój Pentium4 dobrze dzis pracuje to ja tam widze cene od 49 pln dla zarówno optimy jak i Meitum. Czy mozecie mnie oświecić czy ta cena jest rzeczywiscie taka jaką widzę? Z góry serdeczne dzięki.
  0
 • Users Avatars Mini
  Mores pisze: 2002-12-10 21:54
  Wolno, wolno i jeszcze raz wolno.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 22:09
  Babel***trochę,to nielogiczne co piszesz,zdecydowana większość klientów idei wogóle nie bierze pod uwagę jej stron ww,a tym bardziej nie sugeruje się kontem mailowym.Sam mam kłopoty,zresztą opłacam tę usługę i mam zamiar złożyć reklamację spowodowaną brakiem możliwości uzywania usługi za którą zapłaciłem w przedpłacie.Mogę cię zapewnić ze 99% klientów tej sieci nawet niebardzo wie o kłopotach na stronach www.idea.pl,to tylko temat na GOL-u i grupach dyskusyjnych i to w większości drwiny osób którzy i tak z tej usługi nie korzystają,tym bardziej,że już są głosy o skandalu związanym z opłatą za konto,co jest śmieszne,nie chcesz płacić są darmowe,płacisz rządasz usługi profesjonalnej,a gdy ją nie dostajesz reklamujesz,co mam zamiar zrobić.
  0
 • Users Avatars Mini
  pk pisze: 2002-12-10 22:13
  Działa do dupy, poczta nie dociera, powiadomienia nie funkcjonują, kolejny raz zawiodłem się na ideii!
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 22:20
  Fawu: czyli myślisz tak jak i ja że cena t68i to nie jest pomyłka i będzie go mozna kupic juz od 49 pln w OPTIMIE???
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 22:22
  Pisze jeszcze raz do WSZYSTKICH: czy cena SonnyEricssona T68i w optimie zaczyna sie od 49 pln czy moze na stronie Ideii mają jakąs pmyłkę?
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 22:27
  tucoss*** może w TOP z Kartą bo taką cenę ma
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 22:31
  Kan: być może. Pytam bo nie moge dotrzeć do szcegółów. Czy w takim razie normalna cena to dalej 599 pln?
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 22:34
  Chociaż nawet 599 pln za T68i to nie jest strasznie wygórowana cene ale zawsze stounkowo wysoka dla przecietnego użytkownika.
  0
 • Users Avatars Mini
  portal pisze: 2002-12-10 22:37
  jak an moj gust to znow nie dziala... ech,... a rejestracja uzytkownika, jesli wybierze sam haslo (tzn kiedy chce) jest w ogole nei mozliwa... paranoja, juz wiem z uslug jakiej firmy nie korzystac! (mam na mysli tych co zrobili ten portal)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 22:50
  tucoss***jak mi wiadomo,tak,ale jeszcze nie czytałem nowych cenników dziś przyszły,podobno żadnych większych zmian nie będzie przed Nowym Rokiem,ale to tak nieoficjalnie.Acha i ceny netto.Pozdrawiam.A tak do newsa czy udało się komuś zagłosować,taką ciekawą mają ankietę,szkoda tylko,że tam można tylko glosować pozytywnie jakoś pytań zbyt krytycznych to brak.Zresztą i tak mi się nie udało;)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-10 23:00
  tucoss, a czy ten telefon jest dla przeciętnego użytkownika? Jeśli nie, to nie warto mówić, że 600 zł to dużo... Czy ponad 600 zł za Ericssona GA-628 to dużo?
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 23:07
  wlo***pewnie ze tak! Bo kto wg Ciebie ma byc odbiorcą tych telefonów??? Jeśli tylko biznesmeni to mieli by z tych telefonów raczej sredni wynk sprzedaży. Całąkoniunktruę napedzają przeciez "przecietni" użytkownicyz deczko wyższymi aspiracjami ;-) Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 23:11
  wo***pewnie że tak dotyczy Twojego pytania czy telefon t68i jest dla przecietnego użytkownika ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  PLUS + pisze: 2002-12-10 23:13
  Dobrze działa i spokojnie można z tego korzystać. W końcu coś dla klientów IDEI. PZDR.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 23:15
  tucoss***trochę błędne rozumowanie,dla wszystkich oky,ale cena za słuchawkę musi opowi się zwrócić w taryfie,czy rozmowach,a powiedzmy jako telefon do szpanowania przy najniższym abo,to chyba niebardzo.Niestety to tak samo jak narzekania,że np.za konto pocztowe należy uiścić parę groszy nagle krzyk,że to skandal itp.Żądanie najlepszej usługi,ale najlepiej za darmo,bo niestety,ale moje kieszonkowe na więcej nie pozwala,to ostatnio dewiza przeciętnego użytkownika netu,tak samo słuchawka ful wypas za 1zł i przy abo najwyżej 20zł.Ale za to gały kolegom wyjdą jak zobaczą co posiada mój telefonik.;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-10 23:18
  i nie kieruję tego do nikogo,ale taka myśl mnie naszła na to czy dla przeciętnego.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-10 23:19
  tucoss, inaczej rozumiem termin "przeciętny" ale cóż... BTW. przeciętny biznesmen w Polsce nawet nie myśli o takim telefonie a używa z reguły Nokii z dolnej półki (w promocjach nie więcej niż 49 netto) - tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Ja kiedyś zapłaciłem chyba z 720 złotych za tego Ericssona :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 23:23
  Kan***ale ja przeciez nie napisalem ze powienien być za 49 pln. poza tym stwierdziem ze 599 pln to uczciwa cena za ten telefon choc stosunkowo wysoka dla przeceitnego zjadacza chleba. Ale zdajesz sobie sprawe z fakt ze są równi i równiejsi, przecietni i 'przecietniejsi" czyli tacy przecietni którzy mimo tego iz nie sa biznesmenami mogą sobie ten fonik za 599 pln netto kupić :-) Oto mi chodzi. I jestem przeciwnikiem takiego kupowania fonu dla szpanu i postrzegania sprawy komórki jako gadżeyu który sie podobać w moim środowisku. Dla mnie to jest najmniej ważne. Chcę mieć telefon który pozwoli mi w podróży łaczyc sie przez laptopa z netem a ze T68i jest akurat ładny i moze sie podobać to juz jest inna sprawa :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-10 23:26
  wlo***chyba masz na myśli początkujacych przedsiebiorców a nie biznesmwenów. Różnica jest taka ze prawdziwi biznesmen kreci takie rachunki ze sieć da mu nawet Nokie 9210i za 1 pln bo i tak im sie to oplaca. Zaś przedsiebiorca ma obecnie tak szeroki wybór telefonów biznesowych ponizej 50 pln że musi być matołem jesli kupuje low end ;-) Np w Meritum jest SonnyEricsson T68i za 49 pln ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-11 00:01
  "Zaś przedsiebiorca ma obecnie tak szeroki wybór telefonów biznesowych..." - tucoss, zdecyduj się na jedną interpretację terminów biznesmen, biznes, telefon biznesowy, przeciętny... Wtedy sobie pogadamy ;-) BTW. Ferrari dla przeciętnego zjadacza chleba też ma wysoką cenę :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-11 00:22
  wlo***Ty chyba nie wyczuwasz niuansu, który poruszyłem! Stwierdziłeś, że widzisz często biznesmenów z low endami. I dla mnie to nie są żadni biznesmeni a raczkujący przedsiebiorcy, którzy cos tam próbują wykombinować by wyjśc na swoje. Biznesmen zaś - prawdziwy z klasą - w zyciu nie pozwoli sobie na low enda. Po pierwsze ze wzgledów prestizowych a po drugie kazdy poważny biznesmen nigdy od swojego doradcy nie dostanie takiej low endowej oferty, tylko od razu konkrety. Wyczuwasz o co mi chodzi??? Jeśli nie to moze jakis rysunek skrobne z wyjaśnieniem o co biega i puszcze Ci na maila ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-11 00:36
  wlo***a porównanie telefonu za marne 600 pln do Ferrari to co najmniej wielka pomyłka i nietrafione zestawienie!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-11 00:41
  "wlo***pewnie ze tak! Bo kto wg Ciebie ma byc odbiorcą tych telefonów??? Jeśli tylko biznesmeni to mieli by z tych telefonów raczej sredni wynk sprzedaży. Całąkoniunktruę napedzają przeciez "przecietni" użytkownicyz deczko wyższymi aspiracjami." Chyba coś tucoss mylisz biznes z doroczynnością... Czy operatorom ma zależeć na dużej sprzedaży mocno dotowanych telefonów dla, jak mówisz, przeciętniaków płacących minimalne faktury przynoszących minimalne zyski firmie? Czy raczej dla minimalnej grupie odbiorców przynoszących powiedzmy 50 % dochodu? Wynik sprzedaży to ilość sprzedanych T68i? Czy raczej zysk z klienta kupującego ten telefon za 599 netto? Prowadziłeś kiedyś nawet mały interes, czy tylko "cyckasz" swojego pracodawcę?
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-12-11 00:43
  Widzisz tucoss - to Ty "nie wyczuwasz niuansu" :-) Ferrari żyje tylko i wyłącznie z bogatych klientów - nie przeciętnych :-) - a propos: "Całąkoniunktruę napedzają przeciez "przecietni" użytkownicyz deczko wyższymi aspiracjami" :-P
  0
 • Users Avatars Mini
  tucoss pisze: 2002-12-11 01:00
  wlo***a jednak nie wyczuwasz mojego niuansu... nie mozesz boweim porównac ferrari i ich klientów do telefonu komórkowego!!! Ferrari moze miec tylko wybrany (czyt bardzo bogaty), a biznesowy telefon praktycznie każdy!!! Ot chociażby Nokia 6510 tez biznesowa a kazdy ja moze miec bo kosztuje tyle samo co niejeden low end, albo Siemens Sl45i tez 49 pln!!! A skoro opowie sprzedają te telefony (które w sklepie są na najwyzszej półce ceneowej) to widocznie im sie i tak to opłaca zakładajac nawet ze uzytkownik bedzie placil nieksie rachunki. A T68i za 599 pln netto tez moze kupic ktos kto bedzie placil najnizsze rachunki, ale MOZE sobie go w przeciwnieństwie do ferrari KUPIC!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  pedros77 pisze: 2002-12-11 02:22
  BOSH... Jak to wolno chodzi. Odpaliła mi się strona chyba za 10-tym razem. "No może się zarejestruję" - pomyślałem. I co? Ładuje się, ładuje i ładuje i nic... OCHO: właśnie dostałem SMS'a z hasłem do rejestracji i pojawił się 2 krok (to JUŻ druga stronka - od początku minęło jakieś 15 min.). Teraz wklepałem hasło i... znowu dziura. "Według nieoficjalnych informacji obecna infrastruktura (6 serwerów) pozwala na jednoczesne obsłużenie 3 tys. internautów (10 razy więcej niż przy poprzedniej wersji witryny koroporacyjnej Idei)." - to chyba są bardzo nieoficjalne informacje. Czy o pierwszej w nocy "siedzi" na tym portalu ok. 3 tys. internautów. Nie oszukujmy się. Idą święta i Idea chce znowu zarobić na SMS'ach wysyłanych ze słuchawek a nie z netu. WESOŁYCH ŚWIĄT I HEPI NIU JER... :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-11 08:34
  Ciekawa dyskusja
  0
 • Users Avatars Mini
  Luke pisze: 2002-12-11 08:51
  CZY MOZNA TERAZ WYSLAC SMSA ZE STRONY WWW BEZ ZAPISYWANIA SIE W SZEREGI IDEI TZN BEZ REJESTRACJI??? JAK TAK TO GDZIE ???
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-11 09:32
  naprawde dziala i jest calkiem fajna! maly problem zaczyna sie gdy chcemy przeczytac maile ktore byly w skrzynce, ale mam nadzieje, ze szybko je przeniosa!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-11 09:33
  Luke sms.idea.pl! Jezeli tam sobie nie poradzisz to napisz, to ktos ci wytlumaczy jak to sie robi! ;-))
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 09:44
  ciekawe zdanie z Rejestracja dla użytkowników Idea.net Zobowiązujemy się, że do 3 grudnia 2002r. Twoje e-maile z Idea.net znajdą się w Twojej nowej skrzynce.Tak w tym dniu nie miałem problemu to fakt,co prawda ze starej skrzynki,ale za nią płaciłem dziś nie mam nic reklamację już piszę.Nikt mnie nie uprzedził,że do nowej poczty nalezy mieć conajmnie NEO+z 520kb/s;)
  0
 • Users Avatars Mini
  fian pisze: 2002-12-11 09:48
  *** Kan*** Witam! Nie zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o brak zainteresowania ludzi biznesu kontami e-mail. Konto e-mail stanowi jedno z podstawowych narzędzi pracy w każdej profesji i bardzo pomocne są konta właśnie naszych operatorów. Ja korzystam z kont PLUSA, ERY, i niestety tylko sporadycznie IDEI. Wszyskie wiadomości z podstawowego konta firmy automatycznie przechodzą na mobilne i na bierząco wiem co się dzieje. Dzisiaj szybki, profesjonalny przekaz informacji ja oceniam jako 80% sukcesu. Koszt telefonu nie jest istotny. Jeżeli musisz odbierać fax-y w podróży to cena Nokii 9210 nie odgrywa większej roli jednak brak łączności to prawie kataklizm. Niestety w Idei nie bierze się zupełnie pod uwagę większości potrzeb abonentów i profesjonalnej obsługi. Pozdrawiam,Zygmunt.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 10:21
  fian***biznes to odrębny klient opa,ale tu na GOL-u najczęściej piszemy o kliencie indywidualnym i takiego dotyczył mój post.Jak rozumię odniosłeś się do 10-12-2002 21:09,tak biznes to przedewszystkim korespondencja na maila i szybko i tanio.Ale z drugiej strony,to nie biznesmen krzyczy na cały GOL skandal,bo za pop-a w standarcie bedzie trzeba zapłacić 2zł;)I dlatego pisałem wolę konto profesjonalne i płatne,ale za to mam prawo żadać usługi na poziomie za którą płacę.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 10:23
  Tylko jak pisałem w tym poście większość dzisiejszych użytkowników netu ząda wszystkiego na najwyższym poziomie,ale najlepiej darmowo i ma to tak samo odzwierciedlenie w słuchawkach,czego dotyczył mój następny komentarz.Jakoś nie może dotrzeć do świadomości niektórych userów, że za technologię się płaci,a niestety czasy darmowego luksusu już odeszły,przykład: Onet, WP, Interia, czy jak dalej pójdzie chcecie światowych nazw np.Orange- pewne o darmowych sms-ach z netu zapomnij. Pozdrawiam Andrzej
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 10:36
  Wiecie,co jest najlepsze na tym Portalu;)to dział Forum,jakie tam słodkości pisza jakie ciekawe pytania zadaja,szkoda tylko,że taka ograniczona ilość userów,czyt.użytkowników zarejestrowanych.Mi po jednokrotnym przedwczoraj zalogowaniu nie udało się wejść jeszcze raz i zalogować,a co ciekawe watpię czy komukolwiek to się udało,nawet JWP Qba według mnie trochę przesadza,że się loguje czy ściąga pocztę.Telefon na *874 ciągle zajęty takie obciążenie lini zadowolonych użytkowników tego portalu,chcących pogratulować;)
  0
 • Users Avatars Mini
  kwachu1 pisze: 2002-12-11 12:01
  Powiedzcie mi jak sprawdzić jaki mam e-mail?Zarejestrowałem się wczoraj na stronach idei i założyłem sobie konto mBox Premium.Wiem że pierwszy człon do małpy to mój login a co jest o małpie i gdzie można sprawdzić jakie ta skrzynka ma parametry.Bo ja w tych nowych stronach nie mogę się połapać
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 12:12
  Sven*** poprzednio miałeś pop3 i smtp mail.idea.net.pl i te parametry się chyba nie zmieniły adres to login @ idea.net.pl .Podobno to wszystko pozostało,ale podobno bo ja szczęścia do zalogowania się na pocztę niestety ale o 3dni nie mam już wysłałem reklamację zobaczymy.Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 12:13
  Przepraszam zaznacz jeszcze serwer wymaga uwierzytelnienia,to ważne.
  0
 • Users Avatars Mini
  kwachu1 pisze: 2002-12-11 12:27
  Dzięki Kan za info
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-11 17:58
  A gdzie u licha jest teraz bramka SMS???
  0
 • Users Avatars Mini
  magdku pisze: 2002-12-11 22:01
  To jest poracha:(Podzialalo pol dnia, bo w ten sam dzien co uruchomili - przestalo dzialac.No i jak w pelni korzytsac z ich uslug skoro nie ma do nich dostepu????Juz drugi dzien nie moge korzystac ze skrzynki, a przeciez za to place:(
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-11 22:33
  Kan wykaz jeszcze odrobine cierpliwosci! Przeciez wszystko im sie przesunelo! ja tez mam problemy z poczta!
  0
 • Users Avatars Mini
  Babel pisze: 2002-12-11 22:43
  Myślę że ta sytuacja może być wybaczona Idei jednak uważm że ERA i PLUS na taką lekcewagę klienta nie pozwoliłby sobie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-12-11 23:54
  Qba***cierpliwość,tak nawet mnie nie denerwowło,gdy była stara witryna,za nią płaciłem i miałem pocztę.Dziś nikt nawet nie pofatyguje się by mnie powiadomić dlaczego mimo usługi zapłaconej ja nie mam dostępu do swojej skrzynki.Mogłem zrozumieć trudności nie mogę zrozumieć lekceważenia klienta,ktory oplaca usługę.Móglbym,to zrozumieć na usłudze darmowej,ale jeżeli ja się wywiązałem ze swojego obowiązku usługodawca powinien przynajmniej mnie poinformować dlaczego nie może zrealizować swojego punktu zawartego ze mną kontraktu.Reklamację już złożyłem czekam na odpowiedż nie omieszkam poinformować ogół.
  0
 • Users Avatars Mini
  dominikh pisze: 2002-12-11 23:59
  Spotkałem sie z dziwną rzeczą - przy rejestracjo jest pytanie o lokalizację,jak zaznaczyłem TAK to przy każdym logowaniu dostawałem sms we flaschu że mnie namierzyli.Zdenerwowany tym,zmieniłem na NIE,i co ??? dalej lokalizuje tyle że nie przysyła smsa! Mam na telefonie z tyłu S35i diody co swieca jak telefon nadaje -moze to wsiowe,ale mnie sie podoba- i widze ze za kazdym logowaniem cos wysyla. Wykluczam Lokation Upgrate, bo ten jest raz na 2 godziny w IDEI- czyli sywindel czy co
  0
 • Users Avatars Mini
  dominikh pisze: 2002-12-12 00:07
  PS.Na granicy zasięgu też nie jestem,żeby logował co chwilę
  0
 • Users Avatars Mini
  magdku pisze: 2002-12-12 08:54
  Kan: w 100% sie z Toba zgadzam. Trzeci dzien nie mozna korzystac z uslugi za ktora zaplacilo sie. Przeciez to jest cos nie tak. Jak zadzwonilam na *22 to kobieta nic nie potrafila konkrentego powiedziec poza tym ze przeprasza. Dzwonilam we wtorek, powiedziala mi wtedy ze w srode juz powinno dzialac, i co??????????GUZIK:((
  0
 • Users Avatars Mini
  kprivate pisze: 2002-12-13 22:02
  Idea.koszmar.pl walczę trzeci dzień, oprócz pierwszej strony nie udało mi się jeszcze nic wyświetlić. Według mnie ktoś powinien za to "beknąć", Polska szara rzeczywistość, za co ci ludzie biorą taki szmal? Za brak kompetencji i odpowiedzialnośći. Jak pięknie wygląda propozycja pod napisem: Zarejestruj się a mianowicie: dodaj do ulubionych. Tak koniecznie to muszę zrobić!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  walwil pisze: 2002-12-14 00:32
  Co za koszmar ta Idea, portalu nie potrafią porządnie zrobić o dwóch tygodni, same imbecyle tam pracują czy co. Po 5 minutach tylko strona główna się wczytuje i dalej nic. Czy u Was też tak jest?
  0
 • Users Avatars Mini
  magdku pisze: 2002-12-14 01:00
  Jak dlugo jeszcze to nie bedzie dzialalo, zna ktos odpowiedz?Aha, czy zmienily sie ustawienia serewrow przy konfiguracji skrzynki idei w outlooku?
  0
 • Users Avatars Mini
  paco_x pisze: 2002-12-14 07:37
  bylem wczoraj...przyznam sie ze sie pogubilem....
  0
 • Users Avatars Mini
  filippoz pisze: 2002-12-14 19:36
  Co do konfiguracji skrzynki to trzeba sie ponownie zalogować klikając na zdjęcie noki 3310 z napisem mBOX z lewej strony ekranu!! PZDR
  0
 • Users Avatars Mini
  filippoz pisze: 2002-12-14 19:31
  Dość łatwe poruszanie się to na plus a wielkim minusem jest to że się ładuje wolno, nawet na SDI wolniutko jest!! Ale ogólnie ładnie :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  kprivate pisze: 2002-12-14 23:05
  A oni swoje, czy tak wielki moloch telekomunikacyjny nie potrafi zabezpieczyć wystarczająco szerokiego pasma, żeby się tam dostć. A może kolos na glinianych nogach? Idea.pa.pa
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-12-16 15:02
  Dzialac to moze dziala, ale z przerwami, zas lacze naprawde musi dawac z siebie wszystko zeby mozna sie bylo spokojnie polaczyc! Niestety wymaga jeszcze bardzo duzo pracy!
  0
 • Users Avatars Mini
  fokus73 pisze: 2002-12-19 00:49
  Od miesiąca próbuje sie dostac na strone i niesamowicie mnie rozczarowała. Strasznie działa (jeśli juz działa). Jak narazie nie mam o serwisie dobrego zdania. Ta zmiana skrzynek pocztowych sprawiła niesamowity problem uzytkownikom.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-22 02:49
  Przede wszystkim nie szkodzic- idea nie zna tego hasla.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-22 02:50
  Bylbym zapomnial - ciekawe kiedy Plus zmieni stronke, bo jest lekko zakurzona.
  0
 • Users Avatars Mini
  shafa pisze: 2002-12-23 20:24
  okropnie ten portal jest zakrecony ...brak jakiegos porzadku....
  0
 • Users Avatars Mini
  magdku pisze: 2002-12-23 23:15
  Powiedzcie mi jak to jest z tymi powiadomieniami. Do momentu szalonych zmian bylo tak, ze dostawalam 4 smsy z trescia maila. Jesli wszystko bylo dobrze obliczone pod wzgledem znakow, to dostawalam calego maila. Natomiast teraz dostaje tylko 1 smsa, czyli tak jakby to zostalo graniczone. Mam oczywiscie skrzynke premium u nich, za ktora place. Niestety BOA nic konretnego nie psize na wysylane do nich zapytania, sa to standardowe odpowiedzi nic nie mowiace.To naprawde zaczyna wkurzac.
  0
 • Users Avatars Mini
  Silver_15 pisze: 2002-12-24 15:08
  Czy ktos wie jakie beda te informacje zalezne od miejsca pobytu, o ktorych mowach podczas rejestracji??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-29 00:20
  Teraz bramka chodzi dobrze,ale czasem jednak cos sie u nich psuje,a poza tym ten ,,token" Wrrrrrrr.....!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: