Nowa odsłona promocji „Internet bez VAT” Netii - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 0

Maksymalnie obniżona opłata aktywacyjna, router Wi-Fi za 1 zł i krótszy, 12-miesięczny okres umowy terminowej przy zakupie pakietu usług, to dodatkowe korzyści dla nowych klientów Netii w promocji „Internet bez VAT II”.

Promocja „Internet bez VAT II” rusza 1 marca 2011 i wprowadza dodatkowe korzyści dla użytkowników domowych oraz klientów biznesowych z sektora małych i średnich firm.

Wszyscy klienci indywidualni, którzy podpiszą umowy w ramach promocji „Internet bez VAT II” mogą otrzymać router Wi-Fi za złotówkę. Dodatkowo opłata aktywacyjna dla osób deklarujących korzystanie z e-faktury została maksymalnie obniżona i wyniesie tylko 1 zł.

W nowej odsłonie promocji Netii wybierając pakiet Internet z jednym z ryczałtowych planów telefonicznych (Wieczory i Weekendy, Non Stop, Non Stop Świat) można zawrzeć umowę na 12 miesięcy, czyli dwukrotnie krótszą niż standardowo, i cieszyć się abonamentem obniżonym o wartość podatku VAT przez cały okres trwania umowy. Ceny dostępu do Internetu wynoszą wtedy: 40,57 zł (do 2 Mb/s lub do 4 Mb/s); 48,70 zł (do 6 Mb/s lub do 8 Mb/s); 56,83 zł (do 20 Mb/s lub do 10 Mb/s). Plany telefoniczne kosztują od 40,57 zł do 56,83 zł (wszystkie ceny brutto).

Dodatkowo użytkownicy, którzy zamówią przez Internet lub telefon pakiety z taryfami Non Stop/Non Stop Firma lub Non Stop Świat otrzymają bon zakupowy o wartości 100 zł.

Niższy abonament w ofercie na samą usługę dostępu do Internetu obowiązuje od 5 miesięcy (dla technologii BSA i WiMAX) do 10 miesięcy w pozostałych technologiach i w okresie promocyjnym wynosi od 40,57 zł do 56, 83 zł a następnie od 49,90 zł do 69,90 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: