Nowa oferta Aero2

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowa oferta Aero2

Aero2 wprowadziło nową ofertę, w której dostępne są cztery pakiety bez limitu prędkości. Obok wcześniej już znanych pakietów 3 GB oraz 30 GB pojawią się dwa nowe 7 GB i 70 GB.

PAKIETY AERO

Nazwa Pakietu/ Ilość transmisji danych w Okresie Ważności Pakietu Danych

Maksymalna prędkość transmisji danych w Pakiecie Danych

Okres Ważności Pakietu Danych

Opłata za Pakiet Danych

3 GB

bez ograniczeń, w ramach dostępnej technologii

30 dni

5 zł

7 GB

bez ograniczeń, w ramach dostępnej technologii

30 dni

10 zł

30 GB

bez ograniczeń, w ramach dostępnej technologii

30 dni

30 zł

70 GB

bez ograniczeń, w ramach dostępnej technologii

30 dni

50 zł

 

Do korzystania z Pakietów Aero niezbędna jest Karta SIM BDI. Zainteresowani ofertą mogą w prosty sposób zamówić taką kartę bez wychodzenia z domu, odwiedzając stronę https://aero2.pl/1_bezplatny-internet/2_zamow-karte-sim/2_wniosek-online, która zostanie dostarczona kurierem.

Obok Pakietów 3 GB, 7 GB, 30 GB lub 70 GB, Aero2 oferuje także darmowy Pakiet Testowy. Jest to oferta na start skierowana do osób korzystających z Bezpłatnego Dostępu do Internetu, które jeszcze nie zdecydowały się na żaden z Pakietów. W jej ramach każda zainteresowana osoba może testować za darmo Internet od Aero2 w ramach Pakietu Testowego zawierającego 30 GB, który jest ważny przez 30 dni, a po zużyciu paczki danych można wybrać dowolny Pakiet z oferty lub dalej korzystać z BDI.

Abonenci Pakietów Aero mają możliwość zarządzania swoim kontem i usługami na stronie moje.aero2.pl. Mogą również posiadać na swoim koncie jednocześnie do 5 Pakietów i zdecydować, który z nich będzie kolejno aktywowany po wykorzystaniu dotychczasowej paczki danych lub zakończeniu okresu ważności Pakietu.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: