Nowa oferta Netii już 10 czerwca

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 2

W najbliższy czwartek (10 czerwca) sieć Netia rozpocznie sprzedaż nowej oferty dostępu do Internetu i usług telefonicznych (i pakietów obu usług). Tego samego dnia ruszy też wspierająca tę ofertę kampania reklamowa.

"Zmiany w ofercie nie są aż tak rewolucyjne, aby zwoływać z tego powodu konferencję prasową, ale nie są aż tak małe, żeby je przemilczeć. Używając terminologii motoryzacyjnej można by powiedzieć, że to face lifting znakomitego, świetnie sprzedającego się samochodu" - napisał na blog.netia.pl Karol Wieczorek.

Po face lifting'u oferta będzie nieco bogatsza i z pewnością bardziej dopasowana do potrzeb klientów, szczególnie jeśli chodzi o dostęp do internetu na bazie oferty hurtowej TP (BSA - Bitstream Acces). W ofercie na BSA znajdzie się usługa o prędkości do 6 Mb/s w dobrej cenie.

Pojawi się też interesująca propozycja w zakresie usług głosowych, będąca międzynarodowym rozwinięciem dotychczasowego abonamentu Non Stop. Nieco inaczej będą też skonstruowane zachęty do zakupu pakietów Internet + telefon.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mariaaa pisze: 2010-06-08 18:39
  ciekawe jaka będzie ta nowa oferta i kampania spierająca Netii. Czy pomysłowością przebije choćby tą nową kampanię TP serce i rozum co tak teraz ciągle w telewizji leci.
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-06-08 22:10
  Gdyby dali net 6Mbps + rozmowy NON Stop PL+EU za dopłatą wzorem zachodnich Telekomów to rządzą na całej linii!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: