PLAY zmienił swoją ofertę MIX

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowa oferta Play – MIX z dodatkowymi gigabajtami w prezencie

PLAY zmienia swoją ofertę MIX.

Od teraz w taryfie MIX L z miesięcznym doładowaniem 50 zł dostępne jest 9 GB, a w pakiecie MIX L EXTRA klienci otrzymują obecnie 11 GB. Dodatkowo w usłudze MIX L EXTRA dostępna jest usługa naprawy wyświetlacza przez 2 lata za jednorazową opłatą w wysokości tylko 1 zł.

W JUNIOR BOX pojawiły się słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Od teraz dzieci korzystające z JUNIOR BOX otrzymają również darmowy dostęp do platformy Akademia Team Play. Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny miesiąc korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina, która łączy ze sobą lokalizację i ochronę w sieci w kompleksowy i prosty sposób, dzięki czemu dzieci mogą w bezpieczny sposób korzystać z telefonu a rodzice mogą czuć się spokojniej.

W ofercie MIX znajdują się różne modele smartfonów, a najtańsze z nich dostępne są już od 1 zł. Wśród nich są Xiaomi Redmi 9A w ofercie S, Motorola moto e7 power obecna tylko w ofercie Play w MIX M, vivo i11s w taryfie MIX L czy Samsung Galaxy A02s dostępny w MIX L Extra.

Promocja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. Szczegóły oraz pełna lista smartfonów znajdują się na stronie oferty MIX.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: