Nowa oferta Virgin Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowa oferta Virgin Mobile

W nowej ofercie Virgin Mobile cena pakietu #GIGAMAKS z darmowymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich oraz 30 GB jest niższa o połowę i wynosi 15 zł miesięcznie.

Oferta obowiązuje przez 90 dni – dotyczy aktywacji i dwóch kolejnych odnowień pakietu.

Promocja obejmie klientów, którzy w trakcie jej trwania po raz pierwszy aktywują pakiet #GIGAMAKS oraz w trakcie aktywacji i odnowienia pakietu mają na koncie 30 zł.

Każdy nowy klient, który zdecyduje się przenieść swój numer do Virgin Mobile i wybrać ofertę na kartę lub aktywuje nowy starter, otrzyma dodatkowo 100 GB danych ważnych do końca maja.

Skorzystanie z oferty #GIGAMAKS w promocyjnej cenie oraz zdobycie dodatkowych 100 GB możliwe jest od 26.03.2021 do 31.05.2021.

Operator wprowadza również zmiany w ofercie abonamentowej. Każda oferta z umową na 24 miesiące zawarta od 26 marca zostaje wzbogacona o dodatkowe 10 GB na każdy miesiąc, bez dodatkowych opłat.

Tym samym za 29 zł, do wykorzystania jest 30 GB internetu. Powiększenie gigabajtów w ofercie za 29 zł obowiązuje także w ofercie grupowej.

Taki sam bonus dostępny jest również w ofercie w cenie 39zł, w której każdy klient otrzymuje również dodatkowe 10 GB, co łącznie daje paczkę 40 GB w każdym miesiącu.

Zarówno w pakiecie za 29 zł, jak i w tym za 39 zł cały czas obowiązuje promocja 3 miesiące za 0zł. Oznacza to, że przez 90 dni klient nie musi martwić się opłatami za wybraną ofertę. Wciąż aktualny jest pakiet bezterminowy od 14 zł miesięcznie z możliwością samodzielnego wybrania liczby GB w pakiecie.

Najnowsza oferta Virgin Mobile wspierana jest prze kampanię reklamową. Głównym ambasadorem marki jest Robert Makłowicz

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: