Nowa oferta z bezpłatnym pakietem danych w T-Mobile

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 2

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego T-Mobile w promocjach abonamentowych wprowadza nową ofertę multimedialną ze swobodnym dostępem do Internetu. We wszystkich wysokościach abonamentu użytkownicy otrzymają na stałe bezpłatnie dodany pakiet 250 MB. Po wykorzystaniu tego pakietu można nadal bezpłatnie surfować po sieci ze zmniejszoną prędkością łącza. Zastosowane przez T-Mobile rozwiązanie w pełni zabezpiecza użytkowników przed niespodziewanymi kosztami związanymi z transferem danych ponad dostępny limit.

Niezależnie od bezpłatnego pakietu 250 MB wliczonego w opłatę abonamentową użytkownik będzie mógł zwiększyć ilość dostępnych danych do 500 MB, 1 GB, 2 GB, czy nawet 5 GB. Za każde przejście na kolejny wyższy pakiet danych użytkownik będzie płacił o 9 złotych wyższy abonament.

W ramach nowej oferty dostępny będzie telefon T-Mobile move w cenie 1 złoty w abonamencie za 35 złotych z wliczonym pakietem danych.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Cedric pisze: 2011-08-30 15:20
  250MB pozwala już na w miarę swobodne korzystanie ze smartfona także brawa dla nowej oferty, aczkolwiek przydałoby się jeszcze trochę szczegółów. Swoją drogą dobrze, że transmisja danych jest jednak na zasadzie lejków= brak zaskoczenia przy otrzymywaniu rachunku.
  0
 • Users Avatars Mini
  wieloryb pisze: 2011-09-02 02:00
  Mi na smartfonie starcza pakiet z Heyah - 100 MB z pełną prędkością, potem lejek.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: