Nowa promocja "PREZENT CD" w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 44

Regulamin promocji "PREZENT CD" w sieci Era

Kod promocji 063/02

I. Opis oferty

 1. W okresie od 28.11.2002 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą promocją, jednakże nie dłużej niż do 31.01.2003 r. (włącznie), PTC, operator sieci Era oferuje:

 • PROMOCYJNY ZESTAW:

 • Philips Fisio 620

 • odtwarzacz CD Philips model: AX 1100 (do wyczerpania zapasów)

 • cena*: 69 zł netto (84,18 zł brutto)

* Oplata za zestaw podana jest w złotych. Podana cena zestawu nie uwzględnia opłaty za przyłączenie do sieci Era. Opłata ta, w niniejszej promocji wynosi dla wszystkich taryf 50 zł netto (61 zł brutto). Opłata ta jest doliczana do pierwszego rachunku.

 • TARYFY

  W promocji dostępne są Nowe Taryfy:

 • Nowe Taryfy Moja: Moja 25 Start, Moja 40 Medium, Moja 80 Medium, Moja 140 VIP, Moja 240 VIP

 • Nowe Taryfy Biznes: Biznes 15 Start, Biznes 60 Pro, Biznes 120 Pro, Biznes 180 VIP, Biznes 240 VIP.

Z oferty może skorzystać każdy, kto jednocześnie z nabyciem aparatu telefonicznego wraz z przyłączeniem do sieci Era (aktywacją), w autoryzowanym punkcie sprzedaży sieci Era, w salonie lub sklepie firmowym sieci Era zawrze z PTC Umowę o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas oznaczony 24 pełnych Cykli rozliczeniowych.

II. Postanowienia ogólne

 1. PTC, operator sieci Era informuje, iż podstawą nabycia aparatów telefonicznych objętych niniejszą promocją w autoryzowanym punkcie sprzedaży sieci Era jest umowa sprzedaży zawarta pomiędzy osobą korzystającą z promocji a autoryzowanym punktem sprzedaży sieci Era.

 2. PTC, operator sieci Era informuje, że oferowane aparaty telefoniczne posiadają system zabezpieczenia SIM LOCK, umożliwiający korzystanie z tych aparatów tylko z kartą SIM sieci Era.

 3. Promocyjna cena przyłączenia do sieci (aktywacji) dotyczy tylko niniejszej oferty promocyjnej i obowiązuje pod warunkiem zawarcia z PTC Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas oznaczony. Cena przyłączenia do sieci w sytuacjach nieobjętych niniejszą ofertą promocyjną wynosi 99 zł netto (120,78 zł brutto).

 4. PTC, operator sieci Era informuje, iż autoryzowane punkty sprzedaży sieci Era nie mają prawa do pobierania żadnych opłat z tytułu usług telekomunikacyjnych w imieniu PTC, ze szczególnym uwzględnieniem opłaty za przyłączenie do sieci (aktywację) lub kaucji. Opłatę za przyłączenie do sieci wraz z pierwszym abonamentem należy uiścić w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury, którą PTC prześle pocztą.

 5. Usługi telekomunikacyjne są świadczone przez PTC zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych w sieci Era przez PTC oraz z warunkami Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych, dostępnymi w każdym autoryzowanym punkcie sprzedaży, w salonach lub sklepach firmowych sieci Era.

 6. Ze względu na uwarunkowania techniczne związane z przyłączeniem (aktywacją) do sieci Era aparatów telefonicznych zakupionych w ramach niniejszej promocji, PTC zastrzega sobie prawo przedłużenia okresu pomiędzy zawarciem Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych a aktywacją karty SIM do 5 dni roboczych. Jednocześnie informujemy, iż usługa poczty głosowej dla wszystkich korzystających z powyższej promocji zostanie udostępniona w ciągu 2 dni od daty aktywacji.

 7. Zgodnie z postanowieniami Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych oraz Cennika Usług Telekomunikacyjnych ustala się wysokość limitu kredytowego w czterech pierwszych Cyklach rozliczeniowych na 200 zł. W pozostałych Cyklach rozliczeniowych wysokość limitu kredytowego wynosi 500 zł.

 8. Warunków niniejszej promocji nie można łączyć z warunkami innych akcji promocyjnych, prowadzonych przez PTC, w tym także akcji promocyjnych, które PTC będzie prowadziła w przyszłości, w zakresie określonym przez Operatora.

III. Czas trwania Umowy

 1. W przypadku zawarcia Umowy w ramach niniejszej promocji, zgodnym zamiarem Stron jest, aby świadczenie usług telekomunikacyjnych na podstawie Umowy trwało co najmniej przez okres 24 pełnych Cykli rozliczeniowych, licząc od dnia aktywacji. Po upływie tego okresu Umowa ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony, chyba że jedna ze Stron złoży na 30 dni przed jego upływem pisemne oświadczenie o nie przedłużaniu czasu Umowy.

 2. Abonent przyjmuje na siebie:

2.1 zobowiązanie niepieniężne do utrzymania aktywnej karty SIM w sieci Era przez okres 24 pełnych Cykli rozliczeniowych;
2.2 zobowiązanie pieniężne do uiszczania opłaty abonamentowej oraz do uiszczania opłat za usługi telekomunikacyjne i inne usługi świadczone przez PTC zgodnie z Cennikiem.

 1. W przypadku naruszenia przez Abonenta zobowiązania, o którym mowa w pkt III ppkt 2.1, Abonent będzie zobowiązany na pisemne żądanie PTC, do naprawienia szkody poprzez zapłatę na jej rzecz kary umownej w wysokości 650 zł. Kara umowna będzie pomniejszana w stosunku miesięcznym w zależności od czasu, w jakim Abonent wykonywał zobowiązanie. Obowiązek naprawienia szkody wynika ze zgodnego zamiaru Stron, o którym mowa w pkt III ppkt 1 i celu Umowy, która na zasadach promocyjnych przyznaje Abonentowi specjalne warunki zakupu telefonu i usług.

 2. Obowiązek naprawienia szkody poprzez zapłatę powyższej kary umownej będzie dotyczył również przypadków, w których niemożliwość utrzymania aktywnej karty SIM w sieci Era nastąpi wskutek jednej z poniższych przyczyn:

 • złożenia przez Abonenta w PTC oświadczenia o rozwiązaniu Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych przed końcem okresu jej obowiązywania

 • rozwiązania przez PTC Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych w przypadkach, o których mowa w § 17 ust. 3, 4, 5 i 6 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Polską Telefonię Cyfrową

 • utracenia przez Abonenta karty SIM oraz niewykonywania związanych z tym obowiązków określonych w pkt III ppkt 5 i ppkt 5.1.

 1. W przypadku utraty karty SIM, nabytej w ramach niniejszej promocji, przed upływem 24 pełnych Cykli rozliczeniowych od dnia aktywacji karty, Abonent zobowiązany jest powiadomić PTC o tym fakcie w terminie 3 dni od dnia ujawnienia utraty, a w przypadku kradzieży przedstawić dowód jej zgłoszenia organom ścigania.

5.1 Abonent ma obowiązek wystąpić do PTC o aktywowanie następnej karty SIM w sieci Era w ciągu 7 dni od zgłoszenia do PTC. Wydanie i aktywowanie nowej karty SIM podlega opłacie zgodnej z Cennikiem.

Opinie:

Opinie archiwalne (44):

Komentuj

Komentarze / 44

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mariusz pisze: 2002-11-28 15:47
  ja bym ten odtwarzacz chetnie lyknal, jeszcze za te cene
  0
 • Users Avatars Mini
  CDik pisze: 2002-11-28 16:08
  przeciez nic nei szkodzi, ze dodaja jakies gadzety, zawsze do auta jedna plyte wiecej mozna wrzucic
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-28 15:44
  Ciekawe jakie sa piosenki na tej plytce?!Moze cos z polskiej klasyki np.Janek Laskowski,Krzysztof K. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-11-28 15:20
  Najśmieszniejsze, że ta promocja wyklucza się z tą 100 minut - a powinna sie sumować jak materace, suszarki itp. Wtedy ten odtwarzacz mógłby skłonić kogoś do wyboru akurat tego telefonu. A tak...
  0
 • Users Avatars Mini
  makusia pisze: 2002-11-28 00:47
  wlasnie o tym pisalam,
  0
 • Users Avatars Mini
  makusia pisze: 2002-11-28 00:48
  no coz i bylam nr 1 nawet przed gola :))
  0
 • Users Avatars Mini
  wpe pisze: 2002-11-28 00:52
  makusia: To było pewne, że skoro padło info o jednej promocji, to zaraz padną dwa pozostałe infa. To znaczy pewne dla tych, którzy wcześniej zajrzeli na stronke ery i zobaczyli 3 rónoległe promocje. Zatem GOL musiał umieścić wszystkie 3. A tak poza tym - to chłopaki z GOLA do późna pracują. Chyba, że cierpią na bezsenność.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2002-11-28 00:52
  makusia - Ty lepiej Erowców nie denerwuj, bo się Ciebie pozbędą... A może masz wiedzę nie tylko co się w Erze dzieje? Co będzie od 1 grudnia w Plusie?
  0
 • Users Avatars Mini
  wpe pisze: 2002-11-28 00:53
  A tak szczerze mówiąc - nieciekawe te wszystkie 3 promocje. Myślałem, że może walna n7210, ale to pewnie dopiero w nowym roku. A 6310i bardzo ciężko dostać, o ile jest to w ogóle możliwe. Z 6310 nie ma problemów.
  0
 • Users Avatars Mini
  wpe pisze: 2002-11-28 01:01
  Aha - no i mogliby spaść z tą opłatą aktywacyjną do poprzednich 11 zeta netto. Lub podwyższyć góra do 20pln na przykład. No i w ogóle mogliby wprowadzić drobne zmiany w cenniku. Mianowicie zmniejszyć ceny połączeń po szczycie. Teraz jest taka paranoja. Mając STARĄ MOJA 10 po szczycie mam połączenia za 65 groszy. Tutaj, żeby mieć porównywalną cene po szczycie muszę wybrać NOWA MOJA 140, gdzie poza tym połączenie kosztuje 66 groszy (czyli jeszcze o 1 grosz drożej). A MOJA 10 kosztuje 30 netto, a NOWA MOJA 140 130 netto. Czyżby era doszła do wniosku, że bardzo dużo osób dzwoni po szczycie, i należy zatem podnieść cenę??? Trochę mi się to nie podoba.
  0
 • Users Avatars Mini
  Komar pisze: 2002-11-28 01:09
  zamiast wymyslac te promocje mogliby obnizyc ceny polaczen
  0
 • Users Avatars Mini
  being28 pisze: 2002-11-28 01:09
  na tydzien przed swietami pewnie dodadza miska z coca-coli, albo pingwina i 5 SMS gratis na pol roku.
  0
 • Users Avatars Mini
  makusia pisze: 2002-11-28 01:22
  Wiekie brawoooo dla chlopakow z GOLA - sa rewelacyjni
  0
 • Users Avatars Mini
  makusia pisze: 2002-11-28 01:23
  aha, wlo nie wiem nic o Plusie, niestety
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-11-28 01:39
  Jak ktos z was jeszcze pamieta to w grudniu ... 96 (!!!) w plusie do kazdej aktywacji dawali cd walkmana Philipsa. Powiem tylko ze moj jeszcze dziala i ma sie nawet dobrze :-) Natomiast za aktywacje wtedy trzeba bylo zaplacic...tyle co za niezly telefon :-) bo ponad 500 zl, a moja pierwsza nokia 1610 to byl wydatek okolo 1.000 zl. Nie bylo mnie stac a musialem miec (rozwoj firmy itd) ... w sumie wzialem na raty :-))) Ech, gdzie sie podzialy te czasy ;) wtedy jak w Polsce bylo 50.000 userow gsm to wystep w pubie z takim fonem to byl szpan ;-p
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-11-28 01:47
  jak ktos chce to moge mu do Pubu pozyczyc starą motke kaloryfer albo nkie citimena - to był dopiero odjazd - akumulatory były wtedy na 12 Volt - mozna się było w razie czego do btyki podpiąć.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-11-28 07:15
  odtwarzacz do zestawu telefonicznego,ciekawą strategię obrała Era prezenty,tyle tylko,że niby słuchawki tanieją a ceny aktywacji rosną i chyba dlatego dla zmyłki te dodatki.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-28 08:22
  No to ciekawe-ten odtwarzacz..
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-28 08:22
  Ale aparat do niego-nie bardzo!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-11-28 08:37
  Mogli zrobic odwrotnie! Sprzedac kompakt z aktywacja na 24 miechy i za frajer dawac ten malo atrakcyjny telefon! ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-11-28 08:45
  Po kodzie promocji mozna stwierdzic, ze jest to juz 63 promocja w tym roku ze strony ery, a to jeszcze przeciez nie koniec roku!
  0
 • Users Avatars Mini
  Czak pisze: 2002-11-28 09:43
  Qba: 63 promocje w ciagu roku to malo ? :)
  0
 • Users Avatars Mini
  GAGA pisze: 2002-11-28 09:57
  ERA bierze się do roboty. Bardzo fajny dodatek do fajnego telefonu. Cena też nie za wygórowana. Ciekawe co jeszcze będą dawać za podpisanie umowy.
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2002-11-28 10:21
  BOSSNOKIA***: widziałem już i tego Philipsa i tego discmana (o, przepraszam bardzo - przenośny odtwarzacz dysków CD, bo nazawa Discman, to dla Sony'ego jest zastrzeżona)już jakiś tydzień temu... Niestety, jak można było się spodziewać, to jeden z najprostszych i na dodatek nienajnowszych już modeli. Z funkcji zwykle spotykanych ma tylko podbicie basów. Brak jakiejkolwiek pamięci antywstrząsowej itp... Ale i tak w porównaniu z suszarką, to chyba nieźle. Zawsze można jakiemuś kilkunastolatkowi z rodzinki na Gwiazdkę prezent zrobić...
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-11-28 11:01
  Czak to raczej bardzo duzo, a jeszcze nie ma konca roku! Wydaje mi sie, ze bedzie ich jakies prawie 80, czyli 1,5 na tydzien! No i co z tego, ze jest ich az tyle, jezeli tylko co 20 zdaza sie cos naprawde dobrego!
  0
 • Users Avatars Mini
  makusia pisze: 2002-11-28 11:16
  widzialam ten telefon i cd - telefon nie jest taki zly, natomiast Cd to chyba najubozsza wersja jaka moze byc
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-11-28 11:30
  makusia chyba nie spodziewasz sie wypasu za frajer!???
  0
 • Users Avatars Mini
  makusia pisze: 2002-11-28 11:51
  owszem Qba, no coz zobaczymy jak dlugo podzialaja, mama nadzieje ze beda tak dobre jak suszarki
  0
 • Users Avatars Mini
  Mungo pisze: 2002-11-28 12:33
  Nie ciekawa propozycja. Wolał bym za tą cenę SL45i
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-11-28 14:35
  Jak dla mnie osobiście to raczej nic szczególnego, ale jak się komuś podoba to se kupi Philipsika :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Xon pisze: 2002-11-28 14:35
  Coz faktycznie promocja ta to nic specjalnego ale poziom trzyma.
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-11-28 15:40
  graffi : w tej dostajesz odtwarzacz, a w innej 100 min więc trzeba wybierać.
  0
 • Users Avatars Mini
  kasztan pisze: 2002-11-28 16:15
  Graffi jeszcze ci mało (a co daje np. plus) - najlepiej żeby dawali jeszcze kluczyki do samochodu
  0
 • Users Avatars Mini
  trebacz pisze: 2002-11-28 16:23
  no, i to jest oferta, a nie zielony plecak z wielkim logiem plusa dorzuca jako \"funkcjonalny prezent\" i karza sie czlowiekowi cieszyc
  0
 • Users Avatars Mini
  Czak pisze: 2002-11-28 16:26
  Bedzie cos co charakteryzuje Polske - DISCO POLO :)
  0
 • Users Avatars Mini
  trebacz pisze: 2002-11-28 16:28
  no i trzeba Erze przyznac, ze pare tych promocji chlopcy wymyslili, i taktakowych i abonamentowych
  0
 • Users Avatars Mini
  Czak pisze: 2002-11-28 16:30
  trebacz: analitycy i inni madrzy pracownicy nad tym wszystkim mysla wiec musi tego byc sporo zeby przyciagnac klienta :)
  0
 • Users Avatars Mini
  conek pisze: 2002-11-28 16:37
  Fisio 620..mam obecnie Fisio 311 i jestem zadowolony z tej marki, zwlaszcza z bardzo dobrej wytrzymalosci baterii. Odtwarzacz Cd , bardzo ciekawy dodatek, chociaz Zamiast dodatkow, mogliby obnizyc cene aktywacji :))
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-11-28 18:47
  Kasztan, po prostu moim zdaniem jeśli się kupuje telefon, to promocja powinna dotyczyć telefonu, a wszystko co poza tym, nawet jeśli to kluczyki do samochodu, to najwyżej może skłonić do wyboru tego a nie innego telefonu
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-11-28 23:49
  maciej71 : zawsze ktoś się poleszcze na CD-playera. Pozatym w pierwszym wyrazie Twojego komenta wdarł się błąd, powinno być "ó" Pozdr00fka
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-11-29 10:17
  _CISCO_ poprostu suszarki sie juz skonczyly, a materace na zime to troche glupia sprawa!
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-11-29 11:27
  Qba : materace to chyba dawali do SIEMENSA. Pozdr00fka
  0
 • Users Avatars Mini
  mlukas pisze: 2002-11-29 16:24
  wlo: w plusie bedzie N6610 ale chyba nie od 1 grudnia
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-11-30 13:09
  Bossnokia - raczej boys, milano i inne tego typu zespoly :p
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: