Nowa promocja "Wakacyjna Wyprawka" w sieci mPunktu

Newsy
Żródło: mPunkt
Opinie: 19

Od 7 lipca 2003 r. w sieci sprzedaży mPunkt (Autoryzowanego Przedstawiciela Plus GSM) ruszyła promocja "Wakacyjna Wyprawka"

Promocja "Wakacyjna Wyprawka" skierowana jest do klientów sieci salonów mPunkt, zawierających umowy i dokonujących zakupu telefonu, w ramach promocji ogólnopolskich, organizowanych przez Polkomtel S.A. Do wszystkich umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM zawartych w czasie trwania promocji w salonach mPunkt, klienci otrzymają plecaki mPunkt za 1 PLN.

Plecaki mPunkt (mały lub duży) oferowane po cenie promocyjnej, stanowią niepodzielne zestawy z kartą SIM i telefonami w cenach promocyjnych. Klienci, nie dokonujący zakupu telefonu, mogą nabyć plecaki również poza promocją, w cenie: 30 PLN (plecak mały) i 40 PLN (plecak duży).

Główną grupę docelową "Wakacyjnej Wyprawki" stanowią ludzie młodzi, aktywni, podróżujący i aktywnie spędzający wolny czas, ale pozostający w stałym kontakcie telefonicznym. Twórcom promocji zależało na dotarciu do ludzi „młodych" duchem.

Również projekty plecaków są opracowane w taki sposób by spełniać oczekiwania aktywnych posiadaczy telefonów komórkowych. Plecaki posiadają m.in.: wewnętrzną i zewnętrzną kieszonkę na telefon oraz wycięcie na zestaw słuchawkowy. 

"Promocja Wakacyjna Wyprawka" rozpoczęła się 7 lipca 2003 i jest ograniczona liczbą promocyjnych zestawów. Potrwa do wyczerpania zapasów, jednakże nie później niż do 31 sierpnia 2003 roku.

"Wakacyjna Wyprawka" wspierana jest dodatkowo działaniami reklamowymi w radio (Zetka, WaWa, Radiostacja) oraz w prasie (CKM, Playboy, Cosmoplitan, Aktivist).

Mechanizm promocji oraz projekt plecaków opracował Dział Marketingu i Produktu mPunkt we współpracy z Agencją Media Fokus. Agencja zaproponowała również media wykorzystane przy tej akcji.

Opinie:

Opinie archiwalne (19):

Komentuj

Komentarze / 19

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: