Nowa strategia Orange: najważniejszy światłowód, 5G oraz szybka cyfryzacja całej firmy

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowa strategia Orange

Obecna strategia Orange Polska kończy się w tym roku i operator pracuje już nad kolejnym ramowym dokumentem, poinformował agencję ISBtech członek zarządu ds. strategii w Orange, Witold Drożdż.

„Dzięki realizowanej przez ostatnie 3 lata strategii nasz biznes ma dziś bardzo solidne fundamenty. Naszym podstawowym założeniem jest budowanie wartości i to się nie zmienia, choć możliwe są modyfikacje. Obecna strategia kończy się w tym roku i pracujemy już nad kolejnym ramowym dokumentem. Naturalnie, będziemy w tych pracach brali pod uwagę wpływ pandemii na to, jak żyjemy, jak pod wpływem koronawirusa zmieniają się preferencje i potrzeby klientów, wreszcie, jakie będą gospodarcze skutki COVID-19 dla naszego otoczenia i bezpośrednio dla nas. Obecnie nie odczuwamy istotnego wpływu pandemii na nasze łańcuchy dostaw” – powiedział ISBtech Drożdż.

Cyfryzacja procesów biznesowych w firmach trwa już od kilku lat, ale niewątpliwie COVID-19 znacząco ten proces przyspieszył. Po pandemii dynamika pewnie nieco wyhamuje, ale to, co organizacje wypracowały w ostatnich miesiącach już zostanie. To oznacza ‚redesign’ biznesu – składanie go w dużej mierze na nowo w oparciu o najnowsze możliwości technologiczne. Organizacje, które wykażą się ‚tech-inteligencją’ i otwartością na zmiany – czyli mocno startupowym podejściem – będą wyznaczać kierunki rozwoju w swoich branżach i walczyć o pozycje liderów – dodał Drożdż.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: