Nowa strona doładowań telefonów w BZWBK

Newsy
Żródło: Blue Media
Opinie: 1

Startuje nowa strona doładowań telefonów w BZWBK www.bzwbk.pl/tutajdoladuj wraz z konkursem „Bankowo więcej w sierpniu”.

Klienci Banku Zachodniego WBK mogą od teraz zasilać telefony wszystkich działających na rynku polskim operatorów (Simplus, 36i6, Orange, Sami Swoi, Play, Mbank mobile, Tak Tak i Heyah).

Jednocześnie funkcjonalność strony została wzbogacona o opcję zamówienia eFaktury. eFaktura jest dokumentem spełniającym wszystkie przewidziane prawem wymogi dla faktury elektronicznej. Zaopatrzona jest w bezpieczny podpis elektroniczny, który weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu. eFaktura przesyłana jest drogą mailową w formie pliku pdf i zastępuje papierowy dokument.

Wygoda, ekspresowy czas dotarcia do klienta oraz bezpieczeństwo to cechy, które w pozytywny sposób odróżniają ją od tradycyjnego dokumentu. Dodatkowo przesłanie eFaktury jest darmowe, nie trzeba jej drukować i może być przechowywana w formie elektronicznej na dowolnym nośniku.

Strona została przygotowana i jest obsługiwana przez spółkę Blue Media.

Specjalnie na start przygotowany został dla wszystkich klientów korzystających z usługi doładowania konkurs - Bankowo więcej w sierpniu.

Konkurs będzie trwał od 11 do 31 sierpnia 2008 roku i będzie obejmował doładowania zrealizowane przez wszystkie elektroniczne i mobilne kanały (BZWBK24internet, BZWBK24 SMS, bankomaty BZWBK SA i strona www.bzwbk.pl/tutajdoladuj).

Każda osoba, która zrealizuje doładowanie w dowolnej sieci na kwotę co najmniej 30 zł i prześle SMS-owe zgłoszenie konkursowe o treści: „BZWBK na nr_telefonu doładowanego” na numer 7178, a następnie poprawnie odpowie na otrzymane pytanie może otrzymać nagrodę w postaci dodatkowego zasilenia karty o wartości 100 lub 50 PLN.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mirekb pisze: 2008-08-11 13:00
    dobry tandem blue i bz wbk ale:po ostatnich doniesieniach prasowych o podejrzeniu danych osobowych w przegladarkach opera i firefox chyba wzieli sie do pracy(chyba),w blue pl tez są błady na stronie przy IE powyzej 6,po dokonaniu transakcji pisze ze jestesmy wylogowani ale wystarczy kliknac np w "historie doladowan" i juz nas AUTOMATYCZNIE zalogowuje..sprawdzcie sami.platnosci przez net to fajna sprawa tylko:operatorzy doladowan i banki w razie wpadki zwalaja wine na nasz soft/ustawienia.szkoda
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: