Nowa tożsamość sieci sprzedaży Germanos

Newsy
Żródło: Germanos
Opinie: 24

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej sieć sprzedaży Germanos przedstawiła swoją nową nazwę handlową. Jednocześnie zaprezentowany został nowoczesny salon, usytuowany przy Pl. Konstytucji. 
 

 
Firma Germanos zainicjowała swoją działalność w Polsce przejęciem w marcu 2001r. sieci 50 sklepów detalicznych Eko-Contel. W listopadzie 2001 r. Germanos poszerzył istniejącą sieć do 92 punktów, przejmując kolejne sklepy detaliczne TCM (Telecommunication Center Mobile). Obecnie sieć sprzedaży Germanos kontynuuje swój dynamiczny rozwój w Polsce pod nową nazwą handlową i z nową tożsamością na zasadach franchisingu. System ten został skutecznie wdrożony we wszystkich krajach, w których działa firma Germanos, zapewniając owocną współpracę z partnerami handlowymi.
  

 
Nowy wizerunek i nowa nazwa handlowa "G-Germanos", będące efektem dwuletnich badań jakościowych, zgodnych z globalnymi trendami obsługi Klienta, zostaną wdrożone w sieci Germanos w Polsce. Nowa tożsamość firmy ma na celu podniesienie jakości obsługi Klienta, odzwierciedlając główną zasadę, którą kieruje się firma Germanos - zawsze łączyć ludzi z technologią w rzetelny, przyjazny i prosty sposób. 

Zasada ta była inspiracją do powstania nowego logo firmy - przycisku "włączone/wyłączone", który można znaleźć niemalże na wszystkich urządzeniach elektronicznych. Symbolizuje ono wejście klienta w świat technologii i telekomunikacji.

Polski klient znajdzie w nowych salonach "G-Germanos" produkty i usługi sieci Era, szeroki asortyment akcesoriów, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a także wysokiej jakości usługi serwisu technicznego "na miejscu". Kompetentni sprzedawcy - konsultanci firmy Germanos są "obok Klienta", informując go i wyjaśniając mu w "prosty" sposób wszystkie kwestie, którymi jest zainteresowany. Tym samym Klient zbliża się do interesujących go produktów i usług telekomunikacyjnych w nowocześnie wyposażonym otoczeniu, ciesząc się profesjonalną obsługą. Firma Germanos położyła szczególny nacisk na sprzedaż telefonów komórkowych, oraz usług sieci Era, największego operatora telefonii komórkowej na polskim rynku. 

Nowa tożsamość to zarazem początek nowej ery dla Sieci Sprzedaży Germanos, która jest jedną z dwóch największych w Europie, posiadającą 500 sklepów w 6 krajach (Polska, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Cypr, Macedonia). Zgodnie z zaplanowaną strategią ekspansji Germanos na rynkach światowych, firma planuje zwiększenie liczby salonów do ponad 700. 

 

 

W salonach Germanos, co miesiąc organizowane będą specjalne oferty promocyjne pod nazwą PowerMania. PowerMania to specjalne promocje i wydarzenia. 

 

Tym razem sieć Germanos zaprasza na koncerty Natalii Kukulskiej. Koncert odbędzie się 5 października br. o godz. 18.00 na Placu Konstytucji w Warszawie. Wstęp wolny.

 

 

Aktualne promocje PowerMania

 

Alcatel OT 715 - po raz pierwszy w Polsce tylko w sieci Germanos

W dniach 04 - 31.10.2002 w sklepach sieci Germanos zostanie wprowadzony do sprzedaży telefon Alcatel OT 715 w cenie 99 PLN netto dla taryf Moja 10 i wyższych oraz w cenie 199 PLN netto dla taryfy Moja
Dostępny jest również dostępny kabel do transmisji danych wraz z oprogramowaniem pozwalający na pełne wykorzystanie możliwości aparatu. Cena - 129 PLN brutto 

 


Siemens C45 + polar + czapka 

W dniach 04 - 31.10.2002 tylko w sklepach sieci Germanos dostępny będzie aparat Siemens C45 w cenie 0,45 PLN netto, do którego dodawany będzie polar z napisem Germanos oraz czapka z napisem Siemens. 

Zniżka na akcesoria 

W dniach 04 - 31.10.2002 w sklepach sieci Germanos każdy klient, który dokona zakupów akcesoriów w blistrach Orbit lub Gshop otrzyma rabat, zależny od kwoty dokonanych zakupów: 

  • co najmniej 50 PLN - rabat w wysokości 10%

  • co najmniej 100 PLN - rabat w wysokości 15%

  • co najmniej 200 PLN - rabat w wysokości 20%.

Opinie:

Opinie archiwalne (24):

Komentuj

Komentarze / 24

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: