Nowe Centrum Idea w Katowicach

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 40

Sieć Idea oficjalnie uruchomiła w dn. 6 grudnia 2002 r. nowe Centrum Idea, mieszczące się przy ul. 3 Maja 5 w Katowicach. Z okazji uruchomienia Centrum Idea dla klientów przygotowano specjalna promocję, w ramach której każdy klient który zakupi aktywację w sieci Idea otrzyma w prezencie zestaw StartPOP (który będzie mógł np. podarować bliskiej osobie), a także dla klientów Idei przygotowano m.in. liczne zabawy i konkursy sportowe w dn. 5.12.br. od godz. 15.00 w bezpośredniej bliskości Centrum Idea.


"Bardzo zależy nam na jak najlepszej jakości obsługi naszych klientów, zarówno w momencie pierwszego kontaktu i sprzedaży, jak i potem w obsłudze posprzedażnej - w związku z czym przygotowaliśmy specjalne rozwiązania w ramach nowo otwartego Centrum Idea w Katowicach, tak aby klient w komfortowej sytuacji mógł zapoznać się z naszą ofertą i zakupić nasze produkty i usługi" - mówi Leszek Narowski, dyrektor pionu sprzedaży sieci Idea - "dzięki naszej stale powiększającej się ofercie oraz elastycznej sieci sprzedaży możemy lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów, których liczba przekracza obecnie 4.300.000".

Nowe Centrum Idea w Katowicach zlokalizowane jest w handlowym sercu aglomeracji, przy zbiegu ciągów komunikacyjnych (deptak biegnący przez Katowice, piesi, autobusy, pociągi dalekobieżne, tramwaje). Jego kierownikiem jest Katarzyna Domadzierska.

Na parterze Centrum Idea znajduje się część sprzedażna z sześcioma stanowiskami, kasą i recepcją (informacją). Konsultanci Biura Obsługi Posprzedażnej czekają na klientów na piętrze, przy sześciu stanowiskach, dokąd można udać się schodami. Ponadto na piętrze mieści się druga kasa i Salon Usług Dodanych. Pełną obsadę Centrum Idea stanowi 25 osób. Powierzchnia Centrum Idea wynosi blisko 500 m2, z tego sala sprzedaży, BOP i SUD - 250 m2, a druga połowę stanowi zaplecze (magazyn archiwum itp.).


Salon pracuje:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00,

  • w soboty w godz. 9.00-17.00 i niedziele w godz. 10.00-16.00.

Kontaktować się można pod telefonami:

PTK Centertel posiada 22 Salony Firmowe różnej klasy i wielkości. Salony działają w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie (2), Lublinie, Łodzi (2), Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Szczecinie (2), Toruniu, Wrocławiu (2) i Warszawie (4). Salony są ulokowane w największych miastach - tam gdzie jest największe zapotrzebowanie na usługi komórkowe i w każdym z 4 okręgów (Warszawski, Poznański, Gdański, Katowicki) jest ich po ok. 5 Salony wchodzą w skład Biura Salonów Firmowych i Franchisingowych. Ponadto w sieci Idea działa Kanał Kluczowych Klientów i Alternatywne Kanały Sprzedaży.

Opinie:

Opinie archiwalne (40):

Komentuj

Komentarze / 40

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: