Nowe gry dla Nokii 9210 Communicator

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 4

Nokia zaprezentowała dwie nowe gry - Mobile Soccer i Golf - przeznaczone dla Nokia 9210 Communicator. Obie gry są zoptymalizowane pod kątem korzystania z kolorowego wyświetlacza wysokiej rozdzielczości, w jaki wyposażony jest komunikator, oraz platformy Symbian. Właściciele aparatów Nokia 9210 Communicator będą mogli pobrać te gry z Klubu Nokia.
Mobile Soccer, gra opracowana przez Kuju Entertainment i rozprowadzana przez Nokia, jest drugą grą dodatkową dla Nokia 9210 Communicator. Pierwszą grą dodatkową, wprowadzoną na rynek w marcu 2001, była Virtually Board Snowboarding (stworzona we współpracy z fińskim producentem gier Springtoys), dzięki której gracze korzystający z Nokia 9210 Communicator mogli przeżywać emocje znane z gier wideo. 
Rage Software plc jest producentem i wydawcą gry Golf, również zoptymalizowanej pod kątem Nokia 9210 Communicator. Rage Golf, podobnie jak Mobile Soccer, będzie rozprowadzany przez Klub Nokia. Obie gry zostaną udostępnione graczom w drugiej połowie 2001 r. 
Graham Thomas, dyrektor ds. gier w Nokia Mobile Phones, powiedział: "Cieszymy się, mogąc wraz z Kuju i Rage zaprezentować dwie nowe gry dla naszego najnowszego komunikatora. Nokia 9210 Communicator, wyposażony w system operacyjny Symbian i wysokiej klasy wyświetlacz kolorowy jest doskonałą platformą dla gier multimedialnych. Do chwili obecnej wprowadziliśmy na rynek 3 emocjonujące gry sportowe dla Nokia 9210 Communicator - jest to sygnałem wielkich możliwości udostępniania gier poprzez telefony komórkowe. W sytuacji, gdy 70% branży telefonicznej już teraz korzysta z licencji na system operacyjny Symbian, będziemy świadkami pojawiania się coraz liczniejszych urządzeń opartych na tej platformie. Nokia nadal będzie wprowadzać i uruchamiać atrakcyjne gry i usługi związane z grami przeznaczone dla wszystkich naszych produktów."

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Yarecki pisze: 2001-05-18 17:48
  I uzytecnosc produktu nokii znacznie wzrosnie. Smiech.
  0
 • Users Avatars Mini
  ZYGI pisze: 2001-05-18 23:37
  Czy to jeszcze telefon komorkowy czy juz GAMEBOY????? BTW. Do czego sluzy komorka, bo z tego wszystkiego zapomnialem!!!!! :))))))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Yabol pisze: 2001-05-19 01:17
  hmm... mi i tak niepodobaja sie nowe nokie... np 3330 ma nowy design i prawie nic pozatym... a ericson z wyswietlaczem 256kolorow?? to jest zabawka:) lub sony cmd j5? to sa telefony:))
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-06 15:49
  Mobile Soccer, gra opracowana przez Kuju Entertainment i rozprowadzana przez Nokia, jest drugą grą dodatkową dla Nokia 9210 Communicator. Pierwszą grą dodatkową, wprowadzoną na rynek w marcu 2001, była Virtually Board Snowboarding (stworzona we współpracy z fińskim producentem gier Springtoys), dzięki której gracze korzystający z Nokia 9210
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: