CANAL+ 4K Ultra HD i cztery nowe kanały za darmo Orange

Newsy
Opinie: 0
Nowe kanały w Telewizji od Orange bez dodatkowych opłat

W telewizji Orange do 6 marca klienci Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej, mają bezpłatny dostęp do czterech, nowych kanałów. Są to Filmax, DIZI, Red Top TV oraz Red Carpet TV.

Po okresie promocyjnym kanały Filmax i Red Top TV będą dostępne w Pakiecie Optymalnym, a DIZI i Red Carpet TV – w Pakiecie Komfortowym.

Nowe kanały:

  • Filmax – kanał dostępny na pozycji 238. W ramówce znajdują się amerykańskie filmy i seriale, kino akcji, komedie, westerny, a także magazyny filmowe, polskie kabarety oraz teledyski z najpopularniejszych produkcji.
  • DIZI – kanał dostępny na pozycji 251. To propozycja dla fanów tureckich seriali. W ofercie stacji można znaleźć najlepsze produkcje obyczajowe, romantyczne i kryminalne, m.in.: takie seriale, jak „Dziewczyna w czerwonej chuście”, „Imperium miłości” czy „Narzeczona ze Stambułu”.
  • Red Top TV – kanał dostępny na pozycji 252. Na antenie można znaleźć klasykę kina, kultowe filmy oraz seriale (np. „Szpital na peryferiach”, „Bonanza”), a także produkcje dla najmłodszych widzów. 
  • Red Carpet TV kanał dostępny na pozycji 346. W ofercie stacji dostępne są programy przedstawiające nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie, a także relacje z festiwali, pokazów mody i nowinki ze świata show-biznesu (np.: „Ikony”, „Warsztat filmowy”, „FilmoNewsy”). Na Red Carpet TV nie zabraknie również filmów fabularnych i programów dokumentalnych.

Dodatkowo, do 30 kwietnia abonenci pakietu CANAL+ Prestige IPTV mogą oglądać CANAL+ 4K Ultra HD, bez dodatkowych opłat.

Z darmowego kanału mogą skorzystać abonenci pakietu CANAL+ Prestige, którzy korzystają z dekodera Premium 4K (ICU100) lub dekodera 4K (IWU 200) w technologii światłowodowej. Stacja jest dostępna na pozycji 276.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: