Nowe oferty w ramach Programu Idea Profit

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 4

PTK Centertel wprowadza nowe oferty w ramach programu Idea Profit:

PROMOCJA NA POZYSKANIE UCZESTNIKÓW DO PROGRAMU IDEA PROFIT

5 marca - 15 maja 2001 roku.

Każdy abonent, który prześle do PTK Centertel formularz zgłoszeniowy do programu IDEA PROFIT weźmie udział w konkursie na najlepsze hasło reklamowe programu: "Idea Profit to ......". Hasło należy wpisać we wskazanym miejscu na formularzu zgłoszeniowym i przesłać na adres PTK Centertel. W konkursie biorą udział jedynie abonenci, którzy przeszli poprawnie weryfikację i walidację i przystąpili do programu w okresie trwania promocji.

Nagrodami w konkursie są punkty Profit: 10.000, 5.000 i 2.000 punktów dla 3 najlepszych haseł.
Dodatkowo każdemu abonentowi, który przystąpi do programu w okresie trwania promocji do jego konta zostaną przypisane:
a) 100 punktów powitalnych,
b) punkty za staż w sieci
c) wszystkie punkty wynikające z faktur opłaconych przez abonenta w okresie ostatnich 12 miesięcy.

PROMOCJA "DZIEŃ KWIATÓW" W PROGRAMIE IDEA PROFIT

1 - 6 marca 2001 roku

Oferta promocyjna we współpracy z Pocztą Kwiatową - INTERFLORA. Każdy Uczestnik programu IDEA PROFIT, który ma na koncie 1500 punktów zebranych w programie, może wymienić je na bukiet kwiatów, który zostanie dostarczony przez posłańca Poczty Kwiatowej pod wskazany przez Uczestnika adres. Wystarczy, jeżeli Uczestnik programu w dniach obowiązywania promocji wyśle sms-em na numer 400 dane osoby, do której maja być dostarczone kwiaty (imię i nazwisko, dokładny adres i kod pocztowy oraz datę dostawy). Dodatkowo, w ramach tej promocji każdy Uczestnik programu ma możliwość zamówienia bukietów kwiatów za gotówkę - za 77 PLN lub 99 PLN, które są dostarczane do wskazanej osoby na zasadach takich samych, jak przy zakupie kwiatów za punkty.

CYKL IMPREZ: "TURNIEJ PROFIT" ZORGANIZOWANYCH WSPÓLNIE
Z ATOMIC - ŚWIAT ROZRYWKI

1 marca - 31 maja 2001roku, w każdy wtorek w godzinach 18.00-22.00.

Uczestnicy Turnieju PROFIT, którzy zdobędą w grze w kręgle największą liczbę punktów, przechodzą do Turnieju Wieczoru. Zwycięzca otrzyma w nagrodę kurtkę POP. Jednego wieczoru odbędą się dwa turnieje. Dodatkowo każdy Uczestnik programu otrzyma przy zakupie jednej gry w kręgle, kupon na drugą grę gratis. Kupon ten można wykorzystać w Atomic (w Warszawie: Galeria Mokotów, Promenada; Krakowie: Zakopianka i Wrocławiu: Korona) w dowolnych godzinach, od poniedziałku do czwartku oraz w piątki, soboty i niedziele do godziny 15.00. Ponadto każdorazowo pierwszych dwudziestu Profitowców, którzy przyjdą, aby wziąć udział w Turnieju Profit w dany wtorek w trakcie obowiązywania promocji, otrzyma nagrody specjalne od Atomic kupon na jedna grę w kręgle gratis oraz od Idei T-shirt IDEA PROFIT.

NIEOSIĄGALNA NA RYNKU OFERTA BUSINESSMAN MAGAZINE

1 marca - 31 kwietnia 2001 roku.

Każdy Uczestnik programu, który zamówi roczną prenumeratę Businessmana, otrzyma ją 70% taniej, za specjalną cenę 35,90 PLN. Dodatkowo każda osoba, która zamówi prenumeratę w okresie obowiązywania promocji, może otrzymać kartę Klubu Businessmana uprawniającą do korzystania z limitowanych serii produktów i usług biznesowych.

PRZEDŁUŻENIE PROMOCJI NA KARTĘ KREDYTOWĄ VISA WBK IDEA PROFIT

Do 31 marca 2001 r.

Do końca marca 2001r. każdy uczestnik programu IDEA PROFIT, który wystąpi o przyznanie karty kredytowej WBK IDEA PROFIT, może otrzymać kartę BEZPŁATNIE!
Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych otrzymaniem karty WBK IDEA PROFIT został uruchomiony specjalny numer: 5240 - jeżeli ktoś jest zainteresowany otrzymaniem karty, powinien wysłać sms z hasłem "WBK" pod numer 5240, a w ciągu kilku dni konsultant z Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. skontaktuje się z uczestnikiem programu i odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  behap pisze: 2001-03-06 01:46
  ciekawe, w poprzedneij promocji zglosilem 4 osoby do profitu i dostalem zdaje sie tylko 400 punktow zamiast 1600 a ze wg regulaminu punkty promocyjne nie podlegaja reklamacji wiec to olalem, nastepnie zamowilem w proficie 2 karty pop - jakies 2 tygodnie temu i od tego czasu kontakt z idea sie urwal - nie ma nawet sms;)a o tym ze zweryfikowali moj stan punktowy (wg regulaminu) a termin realizacji zamowienia to (wg regulaminu) max 21 dni ...
  0
 • Users Avatars Mini
  zaba pisze: 2001-03-06 13:32
  Bo zeby nie bylo za dobrze, to we wspomnianej promocji mozna bylo zglosic tylko jedna(!) osobe. Wiec wszystko zgadza sie z 400 punktami. Ten caly Profit funta klakow nie wart !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Zygi pisze: 2001-03-07 13:40
  A czy którykolwiek program lojalnościowy (szczególnie operatorów telefonii komórkowej) jest czegoś wart?
  0
 • Users Avatars Mini
  shado pisze: 2001-03-07 18:04
  ja juz czekam za zamowienie miesiac - niech sie w dupe pocaluja
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: