Nowe oferty w sieci Idea

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 33

W sieci Idea dostępnych jest kilka nowych ofert: oferta promocyjna Idea POP dla uczniów i studentów, specjalna promocja dla klientów promocja dla Telepunktów oraz dwa nowe serwisy SMS.

IDEA POP DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

Idea POP przygotowała specjalną promocję, kierowaną do uczniów i studentów, w ramach której od 17.03.br. każda osoba, która w punkcie sprzedaży wyrazi chęć zakupu zestawu promocyjnego, okaże oraz odda do skopiowania ważną legitymację (szkolną, studencką) oraz wypełni w punkcie sprzedaży kartę rejestracyjną, otrzyma upust cenowy na jeden z wybranych modeli telefonów. Każda osoba ma możliwość zakupu maksymalnie dwóch zestawów Idea POP. Obniżce ulegają modele: Siemens A35, Sagem MW3020, Motorola L192EMO, Nokia 3310 oraz StartPOP 30. Legitymacja musi posiadać ważną pieczątkę danej szkoły lub uczelni. Osoby uprawnione do skorzystania z promocji to uczniowie szkół: podstawowych, gimnazjów, liceów i innych szkół średnich oraz studiów wyższych. 

Telefony w ramach specjalnej oferty:
Siemens A35 w promocyjnej cenie 159 zł netto (obecna cena - 199 zł netto)
Sagem MW 3020 w promocyjnej cenie 199 zł netto (obecna cena - 249 zł netto)
Motorola L192EMO w promocyjnej cenie 199 zł netto (obecna cena - 229 zł netto)
Nokia 3310 w promocyjnej cenie 379 zł netto (obecna cena - 429 zł netto)
Nokia 3510i w promocyjnej cenie 449 zł netto - tylko w wybranych salonach firmowych
Zestaw StartPOP w promocyjnej cenie 35 zł brutto (obecna cena 45 zł brutto)


PROMOCJA TELEPUNKT

Od 3.03 do 15.05.br. (lub do wyczerpania zapasów) obowiązuje promocja TELEPUNKT. Promocja Telepunkt będzie dostępna w dwóch 30 - dniowych turach. W pierwszej turze do promocji dopuszczonych jest 40 Telepunktów, które zostały otwarte w całym kraju do końca stycznia br. Druga tura promocji dla Telepunktów rozpocznie sprzedaż w okresie 01.04-15.05.br. 

Przy aktywacji planów taryfowych w Idei Optimie 15-240 i Pakiecie DoMowy, przy podpisaniu umowy na 24 miesiące dodawany jest podwójny pakiet minut i SMS-ów do wykorzystania przez 3 miesiące. Dodatkowe minuty i SMS-y są do wykorzystania na połączenia do sieci Idea. Pakiet dodatkowych minut obowiązuje od nowego pełnego okresu rozliczeniowego. Niewykorzystane dodatkowe minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc. Za nie dotrzymanie warunków umowy Klient zostanie obciążony opłatą specjalną w wysokości 750 PLN.

Ceny aktywacji:

  • Aktywacja w planach taryfowych Nowa Idea Optima 15-30 - 50 PLN(netto)

  • Pakiet DoMowy - 50 PLN lub 25 PLN (netto) zgodnie z obowiązującymi dla PDM zasadami

  • w planach taryfowych Nowa Idea Optima 60-240 - aktywacja jest bezpłatna

Zmiana planu taryfowego z dowolnego planu Nowa Idea Optima na plan o większej ilości bezpłatnych minut jest bezpłatna. Opłata za zmianę planu taryfowego z dowolnego planu Nowa Idea Optima na plan o mniejszej ilości bezpłatnych minut wynosi 25 PLN netto, z zastrzeżeniem, że przy zmianie dokonanej w okresie 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych klient zostanie dodatkowo obciążony opłatą specjalną w wysokości: 50 PLN przy zmianie z NIO 60-240 na NIO 15, NIO 30 lub PDM. Promocja nie łączy się z ofertami: Zmiennicy, Student, VIVA!IDEA, ofertami dla zamkniętych grup zawodowych i pracowniczych, a także ofertą dla inwalidów i kombatantów. 
Przy zakupie promocyjnym telefonu w ramach tej promocji obowiązują ceny zgodne z obowiązującym, aktualnym cennikiem telefonów w ofercie Nowa Idea Optima.

AUTOMATYCZNA KONFIGURACJA USTAWIEŃ MMS W TELEFONACH

Dzięki usłudze automatycznej konfiguracji ustawień MMS w telefonie ich użytkownik może w prosty sposób skonfigurować swój telefon MMS-owy, aby odbierał i wysyłał MMS w sieci Idea. Wystarczy wysłać SMS na numer 111 (koszt SMS zgodnie z planem taryfowym) podając w treści typ telefonu. W odpowiedzi użytkownik otrzyma SMS-a binarnego zawierającego ustawienia telefonu. Po otrzymaniu SMS-a użytkownik będzie musiał zaakceptować dokonanie zmian w ustawieniach telefonu, a następnie wyłączyć i włączyć telefon. Obecnie usługa dostępna jest dla telefonów: Nokia 3510, Nokia 3510i, Nokia 7650 i Sony Ericsson T68i. 
Wykaz dostępnych komend:
Model telefonu
Komendy
Nokia 3510
3510
Nokia 3510i
3510
Nokia 7650
7650
Sony Ericsson T68i
t68

KONKURS SMS DOTYCZĄCY LEKU PANADOL

17.03.br. uruchomiony został serwis SMS, który umożliwiał będzie wzięcie udziału w konkursie dotyczącym promocji leku Panadol. Szczegóły: www.mobileclub.pl/panadol oraz www.panadol.pl. Serwis funkcjonował będzie do 11.05.2003 r. Zgłoszenie, które należy przesłać pod numer 7105 (opłata 1,22 PLN z VAT), powinno zawierać nazwę leku, jego cenę, nazwę ulicy przy której znajduje się apteka w której uczestnik dokonał zakupu leku oraz miasto, zgodnie ze wzorem: . W odpowiedzi użytkownik otrzyma SMS zwrotny z podziękowaniem oraz pytanie konkursowe z różnymi wersjami odpowiedzi, z których tylko jedna będzie poprawna. 
Treść odsyłanego SMSa na rejestrację
Dziekujemy,a teraz odpowiedz jak najszybciej na pytanie, Czy Panadol jest sprzedawany na recepte? A) tak B) nie. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz jak najszybciej na pytanie, logo Panadolu Extra jest ? A) czerwone B) czarne. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz jak najszybciej na pytanie, co zawiera Panadol? A) paracetamol B) kwas salicylowy. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz szybko na pytanie,co dodatkowo zawiera Panadol extra ? A) kofeine B) extra dawke paracetamolu.Wyslij A lub B na numer 7105(1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz szybko na pytanie, opakowanie Panadolu i Panadolu Extra jest ? A) niebieskie B) biale. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz szybko na pytanie, najmniejsze opakowanie Panadolu zawiera ? A) 2 tabletki B) 10 tabletek. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz jak najszybciej na pytanie, Panadol jest lekiem A) przeciwbolowym B) na kaszel. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz jak najszybciej na pytanie, tabletki Panadolu maja kolor A) bialy B) niebieski. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz jak najszybciej na pytanie, czy Panadol obniza goraczke ? A) tak B) nie. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)
Dziekujemy,a teraz odpowiedz szybko na pytanie, dobowa dawka tabletek Panadolu Extra nie może przekraczac ? A) 8 B) 20. Wyslij A lub B na numer 7105 (1zl+VAT)

Treść SMS zwrotnego w przypadku przesłanie przez użytkownika poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie: "Gratulujemy, odpowiedz jest poprawna. Jutro dowiesz się o wyniku. Aby powiekszyc swoje szanse wyslij ponownie SMS z cena Panadolu na numer 7105 (1zl+VAT)". 
Treść SMS zwrotnego w przypadku przesłanie przez użytkownika niepoprawnej odpowiedzi na zadane pytanie: "Niestety Twoja odpowiedz jest niepoprawna. Sprobuj jeszcze raz !. Wyslij ponownie SMS z cena Panadolu na numer 7105 (1zl+VAT). Czekaja super nagrody !". 
W przypadku przesłanie przez użytkownika SMS, który nie spełnia wymogów zostanie odesłana wiadomość zwrotna o treści: "Komenda zostala nierozpoznana. Prosimy sprobowac jeszcze raz wg wzoru"

SZANSA NA SUKCES
Od 15 do 21.03.br. dostępny jest serwis SMS związany z przeprowadzanym plebiscytem na "Osobowość 10-lecia Szansy na sukces". Abonenci Idei mogą głosować wysyłając SMS pod numer 7286 (2,44 PLN z VAT) z numerem przyporządkowanym każdemu wykonawcy (od 1 do 32). 
W odpowiedzi odesłany zostanie SMS o treści: "TVP SA - Szansa na sukces - dziękujemy za udział w plebiscycie. Losowanie nagrody 23 marca 2003 roku na antenie Programu 2 TVP"

Opinie:

Opinie archiwalne (33):

Komentuj

Komentarze / 33

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: