Nowe Orange Go 20 - piłkarska edycja startera

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 7

Rozpoczęła się sprzedaż specjalnej, piłkarskiej edycji startera Nowe Orange Go 20. Inauguracja sprzedaży odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie podczas meczu eliminacyjnego Polska - Irlandia Północna.

Sprzedaż limitowanej edycji startera Nowe Orange Go 20 w wizualizacji nawiązującej do reprezentacji piłkarskiej ruszyła 5 września. Można go kupić m.in. w wybranych kioskach GSM, salonikach prasowych Kolportera, Relay i Ruchu oraz punktach Toto Lotka. Starter oferuje specjalny bonus: nawet 6 godzin na rozmowy w Orange za doładowania konta kwotą min. 25 zł. Kupując starter klient otrzymuje dodatkowo piłkarską podkładkę pod kubek.

Razem z promocją rusza konkurs, który będzie trwał do 30 września. Polega on na wymyśleniu hasła dopingującego reprezentację. Najlepsze hasła zostaną nagrodzone biletami na mecz Polska-Słowacja i Czechy-Polska oraz piłkami z autografami. Aby wygrać nagrody należy wysłać hasło pod nr 270. Koszt SMS-a to 20 gr.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  marvin pisze: 2009-09-07 12:55
  Promocja jak i konkurs całkiem ok, problem tylko w tym, żeby piłkarze stanęli na wysokości zadania w meczy ze Słowenią, żeby dwa kolejne mecze o czymś jeszcze decydowały...chociaż z drugiej strony wyjazd na mecz to i tak fajna sprawa.
  0
 • Users Avatars Mini
  desperados pisze: 2009-09-07 13:38
  jaki sponsor taka reprezentacja...
  0
 • Users Avatars Mini
  bertold pisze: 2009-09-07 14:47
  desperados: heh, trudno oczekiwać, żeby sponsor miał wpływ na to jak gra reprezentacja :) Co do samej promocji, nie jest źle. Szkoda, że bonus tylko w sieci, ale zawsze lepsze niż nic.
  0
 • Users Avatars Mini
  JarekM pisze: 2009-09-07 20:59
  myślę, że sponsor może mieć wpływ na grę :) powiedzmy milionik do podziału za bramkę może by dodał naszym skrzydeł
  0
 • Users Avatars Mini
  voodoo pisze: 2009-09-08 12:38
  JarekM: sponsoring chyba ma swoje granice ;) Bańka do podziału za każdą bramkę, to mogłoby wyjść trochę sporo (np w przypadku jakiegoś meczu z San Marino ;-)). Ja tam zresztą wolę jak są jakieś niespodzianki dla kibiców, w rodzaju tego specjalnego startera, czy biletów na mecz do wygrania.
  0
 • Users Avatars Mini
  JarekM pisze: 2009-09-08 22:55
  lepiej by się sprzedawały specjalne startery i podobne gadżety gdyby drużyna wygrywała, a więc trzeba by mocniej ją umotywować :) choć ten milionik to może za dużo
  0
 • Users Avatars Mini
  janek pisze: 2009-09-10 17:43
  No wiadomo, że kiepskie wyniki naszej reprezentacji pewnie nie pomagają w sprzedaży takich gadżetów, ale jakby nie patrzeć to jest nawet spoko, jak przy zakupie dostajesz jakiś gadżet reprezentacyjny (no nie mówiąc już o tych bonusach za doładowania).
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: