Huawei zadba o Twój telefon – nowe pakiety serwisowe

Akcje partnerskie
Dodaj opinię
Opinie: 0

Wraz z nowymi smartfonami P20 i P20 Pro,  Huawei wprowadza nowy program serwisowy, który umożliwi darmową wymianę uszkodzonego ekranu do trzech miesięcy od daty zakupu bez względu na powód uszkodzenia.

Pod koniec marca, Huawei zaprezentował w Paryżu bardzo udane modele P20 i P20 Pro. Seria P już od kilku lat cieszy się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników. W tym roku model P20 Pro ustanowił nowe standardy w fotografii mobilnej, rzucając poważne wyzwanie konkurentom, a nowe pakiety serwisowe, oferowane za darmo dla użytkowników serii P20, zadbają o bezstresowe użytkowanie smartfonów i w razie czego zaoferują nam wymianę uszkodzonego ekranu bez zbędnych pytań i dodatkowych kosztów.

Sięgaj po najlepszy smartfon w każdej sytuacji

Huawei P20 Pro rozpoczął nowy rozdział w fotografii mobilnej – w smartfonie znajdziemy aż trzy aparaty z tyłu obudowy! Głowna matryca jest największa ze wszystkich smartfonów, zarówno pod względem rozdzielczości – 40 megapikseli, jak i fizycznych rozmiarów. Oczywiście przekłada się to bezpośrednio na genialną jakość obrazu. Zestaw kamer oferuje nam wysoką czułość ISO, obiektyw z trzykrotnym powiększeniem optycznym i pięciokrotnym zoomem hybrydowym, a całość jest wspomagana sztuczną inteligencją rozpoznającą 19 różnych scen. AI w ułamku sekund wybiera dla nas automatycznie optymalne ustawienia. Zdjęcia będziemy robić więc częściej i chętniej, a dodatkowe pakiety serwisowe sprawią, że nie będziemy się stresować ryzykiem przypadkowego uszkodzenia naszego ukochanego smartfona.

Dzięki nowym, ekskluzywnym pakietom serwisowym sięganie po telefon od teraz jest  całkowicie bezstresowe. Nie ma chyba większego rozczarowania od wysunięcia się nowego smartfona z ręki i uszkodzenia go niedługo po zakupie. Huawei wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Producent wymieni uszkodzony ekran nawet w ciągu 4 godzin i do 3 miesięcy od daty zakupu.

Dwa pakiety ochrony dla Twojego smartfona z serii P20

Aby skorzystać z oferty nowych, dedykowanych pakietów wystarczy po zakupie smartfonu Huawei zarejestrować go w ciągu 30 dni od daty zakupu na specjalnej stronie internetowej. Można to także uczynić za pomocą aplikacji Huawei HiCare. Po rejestracji całkowicie za darmo otrzymamy w prezencie jeden z dwóch darmowych pakietów serwisowych zapewniających dodatkową ochronę i pomoc.

Dla smartfonów ze średniej półki pakiet dodatkowej ochrony obejmuje darmową wymianę uszkodzonego ekranu w ciągu jednego miesiąca od aktywacji pakietu ochronnego. Wymiana ma zająć nie więcej niż jeden dzień roboczy. Dodatkowo użytkownik może jednorazowo skorzystać z pomocy serwisowej zapewniającej ogólną konserwację, taką jak czyszczenie i optymalizacja systemu.

Dla smartfonów z wyższej półki darmowy pakiet dodatkowej ochrony gwarantuje wymianę uszkodzonego ekranu w ciągu 3 miesięcy od daty aktywacji pakietu. Huawei zapewnia, że procedura wymiany zajmie nie dłużej niż 4 godziny. W tej opcji również dostępna jest jednorazowa pomoc serwisu z konserwacją urządzenia. Dodatkowo użytkownik może korzystać z dedykowanej, priorytetowej infolinii z pomocą techniczną.

Wymiana ekranu bez zbędnych pytań

Bardzo istotny dla użytkowników jest fakt, że wymiana ekranu w ich smartfonie, w ramach darmowego pakietu, jest bezwarunkowa. Nie ma w niej dodatkowych zapisów i zastrzeżeń. Ekran zostanie wymieniony za darmo, o ile tylko smartfon został zarejestrowany w ciągu 30 dni od zakupu i w czasie obowiązywania dodatkowego pakietu ochrony. Żadne dodatkowe warunki nie muszą zostać przez nas spełnione.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: