Nowe promocje w ofercie stacjonarnej TP - oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 1

Od 1 lutego 2009 roku Telekomunikacja Polska wprowadziła promocyjne oferty przyłączenia do sieci za 1 lub 10 zł, w zamian za zawarcie umowy na 24 lub 12 miesięcy. Osoby, które są już klientami TP również mogą zmienić umowę na czas określony i skorzystać z promocji dającej 30 proc. upustu na abonament nawet przez pół roku.

Dzięki promocji „Przyłączenie od 1 zł" nowi klienci za dostęp do sieci telekomunikacyjnej TP zapłacą nie 366 zł, ale tylko 1 zł, przy kontrakcie na 24 miesiące lub 10 zł, przy kontrakcie na 12 miesięcy. To kolejna propozycja TP znosząca barierę cenową w dostępie do usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Z kolei promocja „Plan tp taniej" pozwala obniżyć cenę abonamentu telefonu domowego. Podpisując umowę na 24 lub 12 miesięcy klient TP otrzymuje 30% zniżki na abonament telefoniczny odpowiednio przez 6 lub 3 miesiące. Promocja dotyczy nowych planów doMowych, które oferują 60, 300 lub 1200 minut (lub ich podwojenie) w cenie abonamentu.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    roberto pisze: 2009-02-03 18:44
    o matko, każda to nowa promocja tp stresuje mnie jeszcze bardziej... Nowa promocja = bardziej wyśrubowane cele sprzedażowe i mniejsze prowizje. Jeśli byłyby te promocje naprawde "promocyjne" i hiper-korzystne dla klientów to jeszcze... Ale wiadomo!! Ehh. Będzie trzeba się wziąć ostro do pracy z nowymi "rewelacyjnymi i przełomowymi" promocjami tp. Apel do "góry" ode mnie: litości!!!!! ;)
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: