Nowe serwisy SMS w Idei

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 17

W sieci Idea dostępne są trzy nowe serwisy SMS: "Bomba w górę" - konkurs w TVN, konkursy na stronie www.mobilefun.pl oraz Randki/Czat w Interii.

BOMBA W GÓRĘ - KONKURS W TVN
29.06.2002 r. rozpoczął się w konkurs w TVN - "Bomba w górę". Jest to cykliczny konkurs polegający na wytypowaniu przez widza za pośrednictwem wiadomości SMS jednego z dwunastu koni, który zdaniem widza wygra w gonitwie transmitowanej przez TVN lub TVN Siedem w środę, sobotę lub niedzielę. Konkurs będzie trwał do 31.08.2002.
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS pod numer 7426 (cena 4 PLN netto). W treści SMS-a należy wpisać liczbę z zakresu 01 - 12, która jest przyporządkowana do konia, który jest wybrany przez użytkownika.
Do osób, które wysłały SMS zostanie wysłany SMS zwrotny o treści: 

 • w przypadku poprawnej treści wiadomości: 'Bomba w gore: Dziękujemy za udział w konkursie i wytypowanie konia z numerem 07. Jeżeli wskażesz zwycięskiego konia - to weźmiesz udział w losowaniu nagrody'

 • w przypadku błędnej treści wiadomości: 'TVN: Twoj SMS wyslany na numer 7426 nie zostal poprawnie rozpoznany. Sprobuj jeszcze raz wyslac SMS o poprawnej tresci na numer 7426 (koszt 4zl+VAT)'

KONKURSY SMSOWE NA STRONIE WWW.MOBILEFUN.PL
1.07.2002 r. rozpoczęły się w portalu internetowym www.mobilefun.pl konkursy SMSowe, które polegają na przesłanie SMS z odpowiedzią na pytanie zadane w danym dniu na stronie WWW tego portalu. Szczegółowe informacje na stronie www.mobilefun.pl
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 7119, w treści wpisując kod konkursy w którym bierze udział oraz odpowiedź. Koszt wysłania SMS-a wynosi 1 PLN (netto)

SERWIS RANDKI/CZAT SMS W INTERIA.PL
29.06.2002 r. w portalu internetowym INTERIA.pl został uruchomiony serwis Randki/Czat SMS. Osoba, która chce skorzystać z serwisu wysyła SMS pod numer 7181 (cena 1 PLN netto) o treści RANDKA lub CZAT. Osoba, która chce zrezygnować z serwisu wysyła SMS pod numer 7181 (cena 1 PLN netto) o treści STOP. 
Lista komend do serwisu znajduje się na stronach portalu www.interia.pl. Do osób, które wysłały SMS z błędną treścią wiadomości zostanie wysłany SMS zwrotny informujący o tym.

Opinie:

Opinie archiwalne (17):

Komentuj

Komentarze / 17

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  AnderSen pisze: 2002-07-04 12:16
  Proponuję uruchomienie nowego serwisu SMS w Idei "Informacja o serwisach SMS w Idei". Po wysłaniu sms-a na podany numer będzie można uzyskać informację o aktualnie dostępnych serwisach, konkursach etc.
  0
 • Users Avatars Mini
  timeport pisze: 2002-07-04 12:24
  IDEII TO CHYBA PŁACĄ ZA TE SERVISY CO DZIĘŃ TO NOWY KOLOROWY BARDZO ATRAKCYJNY I BOMBOWY : )))))) KTO TO WSZYSTKO SPAMIĘTA A TYM BARDZIEJ SKOŻYSTA Z TYCH DOBRODZIEJSTW JUDEII : )) NIEWIEM I CHYBA ONI TEŻNIE WIEDZĄ :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  AnderSen pisze: 2002-07-04 12:24
  Radio Erewań dementuje: od 1 lipca rozpoczęły się w portalu internetowym www.mobilefun.pl konkursy sms-owe. Zasadniczo to prawda, ale (jak się okazuje po wklepaniu adresu) strona mobilefun jeszcze nie działa i zaprasza do wejścia w bliżej nieokreślonej przyszłości. Po drugie - żywanie określenia "portal" w stosunku do tej strony jest głęboko przesadzone. W związku z takimi przeciwnościami tym większe gratulacje dla Idei - że mimo tych fundamentalnych przeszkód uruchomiła serwis...
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-07-04 12:40
  AnderSen : oczywiścit ten sesemes płatny ze 3 zł netto POZDRO :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-07-04 12:49
  Dla kazdego ,cos miłego dewiza sms-owa Idei,nie podoba ci sie nie musisz korzystać,ale może akurat znajdzie sie ktoś,kto chce wydać te parę groszy,a wtedy Idea zarobi,tak się kreci ten interes,a że zamieszczono taki news na GOL-u,to też reklama,nasze dyskusje,też są reklama,są wynikiem zwrocenia uwagi inaczej mówiąc manipulacja reklamy,a o to chodzi prawda:)))timeport zejdż z Caps Locka:P
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-07-04 13:12
  Ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble, ble Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobek pisze: 2002-07-04 14:34
  moze dostana za to kolejna nagrode:Ppppp w kazdym razie sie staraja [sic]
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-07-04 15:22
  PZ: slusznie. tak jest np. na telefon.pl. portal maly ale mozna przegladac newsy tematycznie.
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-07-04 14:49
  Pozwoliłem sobie w ten "dający po oczach" sposób wyrazić swój stosunek do SMS'owych news'ów ... chyba jeszcze dobitniej niż *** timeport *** ;-) Wiem, że niektórzy to lubią ... ja czasem też, ale ponarzekać na te news'y ;-) Mówiąc serio to obok "Newsy Użytkownicy Telefony Testy Taryfy Artykuły Aukcja Sklep Forum Instrukcje" jest "SMS", ale tam jest reklama serwisu SMS GOL'a ... może tam to wszystko publikować ? Na marginesie: uważam, że przydało by się w jakimś miejscu "zbierać" news'y dotyczące ofert, promocji, zmian taryf, programów lojalnościowych ... z podziałem tematycznym, wg operatorów, chronologicznie czyli to co czasem jest potrzebne abonentowi, gdy zastanawia się czy by tu czegoś nie zmienić. Na co dzień do komentowania bieżących ruchów operatorów nie jest to potrzebne ... (i "zabijania się" o to który operator jest najlepszy, a który najgłupszy ...), ale do wykorzystania praktycznego w razie potrzeby by się przydało: do przypomnienia sobie ... Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  artjaw pisze: 2002-07-04 15:06
  co tu się dzieje i o co tu chodzi?
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2002-07-04 16:59
  Andersen ma racje popieram go w 138% nowy serwis "informacja o serwisach"
  0
 • Users Avatars Mini
  Bakłażanista pisze: 2002-07-04 17:51
  A niech se robią, mi to zwisa...
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-07-04 20:56
  A ile jeszcze konkursów idealni uruchomią?
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-05 11:32
  graffi: pewnie tysiąc pięćset sto dziewięćset. :) Plus powiedział że nie zależy im na pozyskaniu jak największej ilości klientów, Idea pewnie zaraz powie że niezależy jej na wprowadzaniu usług innych niż opartych na SMSach specjalnych. Jednym słowem: shit.
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-07-06 21:33
  PZ: w pelni popieram ten pomysl. Wszystko byloby w jednym miejscu i nie byloby tylu watpliwosci co do roznego rodzaju ofert proponowanych przez naszych operatorow.
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-07-06 21:36
  a serwis "informacja o serwisach" idea powinna uruchomic: wyslij sms'a o tresc "info" na numer 79xx, aby sprawdzic jakie jeszcze genialne i niezbedne serwisy sms'owe dzialaja i gdzie mozesz wydac jeszcze troche pieniedzy... :)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-09 09:55
  Oj cos tego jakos tak za duzo jak na jedna siec! Mogli by sie podzielic tym wszystkim z innymi sieciami, moze wtedy bylo by to jakos inaczej przyjete, ale jak narazie to wielka lipa!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: