Nowe taryfy w Erze dla klientów indywidualnych - szczegóły

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 9

Era - Taryfy Po byku oraz dostęp do Internetu Non-Stop

Era od 19 maja br. wprowadza nowe taryfy rodzinne i promocje:

• Nowe niższe stawki za minutę – od 29 groszy
• Pełną wymienność jeden do jednego: minut, SMSów, MMSów, MB oraz minut na połączenia zagraniczne
• Usługę Era sieć rodzinna wliczoną w abonament
• Profilowane usługi dodatkowe z dużą ilością minut
• Internet Non-stop bez obaw o koszty

Po byku to promocja, w której klient otrzymuje optymalne pakiety, nawet do 1000 minut, wliczonych w abonament z pełną wymiennością na SMS, MMS i MB. Dodatkowo pakiet można również wykorzystać na połączenia na numery stacjonarne w Unii Europejskiej. Dla osób wybierających tę ofertę Era przygotowała specjalną niespodziankę - usługę Sieć Rodzinna, która będzie dodawana bezpłatnie do abonamentu nawet na cały okres trwania umowy. To wyjątkowe rozwiązanie pozwala na swobodne komunikowanie się grupy do 6 osób, gdzie każda z nich otrzymuje 2000 minut na połączenia do pozostałych uczestników.

W nowych taryfach, po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, koszt minut połączenia wyniesie 29 groszy dla taryf powyżej 49 złotych i 39 groszy dla tych poniżej tej kwoty. Abonent będzie mógł również rozbudować wybraną taryfę o dodatkowe pakiety minut, SMSów oraz MMSów, jak również o dostęp do Internetu.Internet non-Stop to zupełnie nowe podejście do korzystania z Internetu w telefonie, znane wcześniej jedynie z taryf przeznaczonych głównie do transmisji danych. Dzięki temu abonenci mogę w pełni wykorzystać możliwości, które oferują nowoczesne telefony bez obaw o koszty. We wszystkich wariantach usługi po przekroczeniu dostępnego limitu następuje zmiana prędkości bez naliczania dodatkowych opłata za korzystanie z transmisji danych. Nawet najmniejszy dostępny limit 100 MB pozwala na swobodne przeglądanie stron www, poczty e mail, nawigacji, czy też wchodzenia na portale społecznościowe. Najwyższe limity 2 GB i 5 GB pozwalają na korzystanie z telefonu jak z modemu, który można podłączyć do komputera.

W promocji Po byku usługa Internet Non-stop ze zmianą prędkości po 100 MB będzie dostępna w cenie 5 złotych. Aktywacja tej oferty jest możliwa w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy, na minimalny okres 6 miesięcy. Po jego zakończeniu cena Internetu Non-stop nie zmieni się i będzie wynosiła 5 złotych.Szeroki wybór telefonów – klient decydując się na nową ofertę będzie mógł również wybrać jeden z wielu nowoczesnych telefonów dostępnych od złotówki. Będą to, m.in., Nokia 5230, Sony Ericsson Elm, Samsung Monte, RIM BlackBerry 8520.

Usługi dodatkowe zaproponowane w nowych taryfach w idealny sposób uzupełniają ofertę o możliwość skomponowania optymalnego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb klienta. Szereg usług będzie dostępnych w dwóch wersjach czasowych: 1 miesięcznej bez zobowiązań oraz tańszej długoterminowej, w której po 6 miesięcznym okresie promocyjnym stawki zostają utrzymane na zawsze. Dodatkowo abonent może wybrać usługę Godzinka za Grosze, w której zatrzymywane jest naliczanie minut do sieci Era między 2 a 60 minutą połączenia.Więcej informacji o nowej ofercie i promocjach będzie dostępnych na stronie www.era.pl od 19 maja br.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  viator pisze: 2010-05-17 14:50
  nie ma to jak szybka reakcja. na innych portalach jest już po kilkaset komentarzy do tych taryf a tu dopiero news.
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-05-17 15:20
  a są te taryfy w ofercie bez telefonu i np. 50% rabatu na abo?
  0
 • Users Avatars Mini
  yeti pisze: 2010-05-17 15:40
  @ tkubon - na pewno będą też przedłużeniówki, ale na informację poczekaj do środy
  0
 • Users Avatars Mini
  darkzaspa pisze: 2010-05-17 18:43
  dLA mnie ciekawy abonament z netem tylko cena za 100mb piszecie ze 5 zlotych a w tabelkach jest 9 / 12 zlotych hmmm
  0
 • Users Avatars Mini
  Kristo pisze: 2010-05-17 22:19
  No niby wszystko fajnie , ale brakuje mi w tych taryfach jakiejś przebojowości, jak Play z czymś wyjeżdża to normalnie rewolucja, a tu taki mały lifcik.
  0
 • Users Avatars Mini
  Cezary-1 pisze: 2010-05-18 11:11
  @ darkzaspa - już tłumaczę jak działa Internet. Jeśli włączasz Internet w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy możesz go mieć za 5zł, ale pod warunkiem, że włączysz go na co najmniej 6 m-cy. Jeśli włączysz go po 2 miesiącach, ale również z założeniem, że co najmniej na pół roku to płacisz 9zł. Ale możesz go włączyć w dowolnym momencie bez zobowiązania czasowego. Wtedy płacisz 12zł.
  0
 • Users Avatars Mini
  mrcezar pisze: 2010-05-23 21:49
  Minut owszem dają sporo, ale jeśli chodzi o smsy to przeginka, wcześniej był chociaż pakiet 500sms/5zł, a teraz i tego brak, a na dodatek minuty wymieniane 1:1...
  0
 • Users Avatars Mini
  Pułkownik pisze: 2010-05-25 00:14
  Ale rozmowy zagraniczne za 29 groszy to duży plus.
  0
 • Users Avatars Mini
  zuza pisze: 2010-05-25 14:10
  Stawki za połączenie chyba jak u większości operatorów, ale mogliby też zaproponować jakieś nowości pod względem telefonów, bo trochę mi tego brakuje. U pomarańczowych można już wziąć modele biznesowe: chociażby Lg mini gd880, przynajmniej w taryfach optymalnych, ale może nie ma co narzekać, widać że operatorzy ostatnio prężnie działają i wprowadzają wiele zmian.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: