Nowe usługi informacyjno-reklamowe w sieci Era - oficjalny komunikat

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1

Już wkrótce abonenci sieci operatora telefonii komórkowej Era będą mieli możliwość otrzymywania krótkich informacji reklamowych w trakcie rozmów telefonicznych. Aby skorzystać z usługi, klienci sieci będą musieli wprowadzić krótki kod cyfrowy przed docelowym numerem. Abonenci, którzy zdecydują się na korzystanie z usługi, będą mogli liczyć na tańsze opłaty za usługi telekomunikacyjne.

Abonenci sieci Era będą mieli wybór: prowadzić rozmowy w tradycyjny sposób według ustalonych cen bądź skorzystać z nowej usługi, słuchając reklam i płacąc mniej. Nowa usługa będzie polegała na tym, że rozmowy telefoniczne będą
w odstępach czasowych przerywane informacjami reklamowymi, zmienianymi według preferencji klienta. Z badań przeprowadzonych wśród klientów sieci Era wynika, że ponad 90 procent z nich zadeklarowało chęć skorzystania
z takich usług.

Początkowo Era skieruje ofertę do 50 tysięcy klientów sieci a w przyszłości ma zostać rozszerzona dla wszystkich zainteresowanych.

Wprowadzając informacje reklamowe, Era staje się 8 na świecie operatorem oferującym zupełnie nowe medium reklamowe na polskim rynku. Dotychczas w Europie oferta ta dostępna była jedynie w Szwecji, Danii i Francji.

Operator planuje poszerzyć usługę informacji reklamowych o inne formy komunikacji np. za pomocą krótkich wiadomości tekstowych SMS lub za pomocą Internetu.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Zygi pisze: 2001-02-23 17:24
    Trzymajcie mnie, bo zaraz coś mnie trafi! Nie dość, że płacę słono za rozmowy, to jeszce otrzymując 5% rabat moje rozmowy będą przerywane reklamami! Nie wiedzą jak zwabić klienta. A sposób jest jeden: obniżyć ceny połączeń!
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: