Nowe usługi SMS w Idei

Newsy
Opinie: 1

Gladiatorzy - Głosowanie

Od 16 do 28 września 2001 roku uruchomiana została usługa Gladiatorzy - Głosowanie. Abonenci sieci Idea (widzowie telewizji Polsat) będą mogli głosować, która para z programu Gladiatorzy, powinna opuścić grę. Głosować można jedynie na pary, nie na poszczególne osoby. Do każdej pary jest przyporządkowany numer, który należy wpisać w treści SMS-a. Kolejne edycje głosowań będą trwały od każdej niedzieli od godz. 20.30 (począwszy od 16.09) do następnego piątku do godz. 17.00. 
Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysłać SMS na numer 7243, który w treści zawierał będzie numer przyporządkowany do danej pary (numery od 1 do 6). Koszt wysłania SMS-a wynosi 2 PLN netto. Do klienta będzie wysłane SMS-em potwierdzenie o treści:
"Gladiatorzy" Dziękujemy za udział w glosowaniu. Zapraszamy do oglądania programu
W przypadku gdy zostanie wysłany SMS na numer 7243 z błędną treścią (litery oraz cyfry z zakresu innego niż 1..6) do klienta zostanie wysłany SMS o treści:
"Gladiatorzy " Błędna treść Prosimy o wysłanie prawidłowego numeru porządkowego.

Loteria "Różne oblicza miłości"

Od 14.09.2001 roku na antenie Telewizji Polsat, Polsat2 i TV4 emitowany jest spot promujący loterię "Różne oblicza miłości". Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy wysłać swoje zgłoszenie za pomocą SMS.
W celu wysłania zgłoszenia należy wysłać SMS o treści POLSAT lub TV4 na numer 7557. Cena za wysłanie SMS-a na numer 7557 wynosi 5 PLN netto.
Klient po wysłaniu SMS-a ze zgłoszeniem otrzyma SMS-a zwrotnego o treści:
Dziekujemy za zgloszenie. Przypominamy o klubie sms POLSAT. Wyslij zgloszenie - numer 7143 o tresci KLUB (opl.1 zl+VAT). Czekaja niespodzianki.
Losowanie nagród odbędzie się 03.10.2001 roku na antenie telewizji Polsat.

"Prawy do Lewego"

W dniach 17 - 21 września 2001 roku Abonenci sieci Idea mają możliwość oddawać głosy poparcia na polityków występujących w porannych debatach przedwyborczych "Prawy do Lewego" emitowanych na antenie Radia Zet. Debaty będą się odbywać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 9.00. Głosować można w godzinach 8.00 - 12.00 na polityków, którzy w danym dniu biorą udział w debacie.
Aby oddać głos na wybranego polityka należy wysłać SMS na numer 7110, który w treści będzie zawierał nazwisko wybranego polityka (głosować można wyłącznie na polityków występujących w danym dniu w programie). Cena wysłania SMS-a na numer 7110 wynosi 1 PLN netto.
Do klientów nie będą wysyłane żadne SMS-y zwrotne.
Każdego dnia o godzinie 12.00 na antenie Radia Zet będą ogłaszane wyniki głosowania z danego dnia.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    idea pisze: 2001-09-23 03:04
    chyba tylko polsat ma taką głębie myślenia i publikę która zapłaci za nowe usługi, bo mnie same tytuły nieco dezorganizują ....
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: