Nowe usługi SMS wprowadzane przez MediaNet Interactive

Newsy
Żródło: MediaNet Interactive
Opinie: 12

Nowe serwisy SMS firmy MediaNet Interactive:

Modlitwa przez telefon

Użytkownicy telefonów komórkowych w całym kraju będą mogli otrzymywać cytaty z Biblii w postaci wiadomości tekstowych SMS. Usługa ta została przygotowana przez firmę MediaNet Interactive oraz Radio Józef. Zainteresowani abonenci będą otrzymywać wiadomości SMS z cytatami z Pisma Świętego codziennie w godzinach rannych. Cytaty te będą omawiane wieczorem w programie radiowym stacji Radio Józef. Jednocześnie MediaNet Interactive opracował logo oraz dzwonki o tematyce religijnej, które pozwolą abonentom na przesyłanie otrzymanych wiadomości innym użytkownikom telefonów komórkowych. W planach MediaNet Interactive i operatorów telefonii komórkowej jest również przygotowanie konkursu na antenie Radia Józef dla abonentów korzystających z powyższej usługi.

Informacja Wędkarska o Rybie

Miłośnicy wędkarstwa w Polsce będą mogli złapać wymarzony okaz za pomocą telefonu komórkowego. Taką możliwość oferuje im firma MediaNet Interactive, która przygotowała pierwszą w Polsce usługę pod nazwą "Informacja Wędkarska o Rybie". Usługa ta pozwoli każdemu zainteresowanemu na otrzymywanie wiadomości o okolicznościach połowu jednego z dwudziestu gatunków ryb, w tym tak istotne informacje jak wymiar ryby w centymetrach, termin okresu ochronnego dla danego gatunku czy też normy sieci – junior lub senior. Dodatkowo, po wpisaniu daty i miejsca planowanego połowu, otrzymamy informację dotyczącą warunków panujących w danym dniu, z uwzględnieniem dokładnego czasu wschodu i zachodu słońca, faz księżyca i poziomu brania (dobre, średnie, słabe). Specjaliści oceniają, że usługa ta stanie się bardzo popularna w okresie letnim, kiedy znacząco wzrasta zainteresowanie wędkarstwem.

Serwisy SMS w TRÓJCE

Zabawy SMS-owe na stałe zagościły na antenie radiowej Trójki. Pod koniec lutego zakończyła się IX edycja „Srebrnych Ust” – po raz pierwszy kandydatury zgłaszano wyłącznie za pomocą SMS-ów. Ciesząca się popularnością audycja „Fajny film wczoraj widziałem” zaowocowała kontynuacją pod tytułem „Fachowcy”. Codziennie na antenie Stefan Friedmann i Sławomir Pacek w dowcipny sposób prezentują tajemniczą profesję, a zadaniem słuchaczy jest odpowiedź na pytanie, o jakim zawodzie mowa. W każdą sobotę Muzyczna Poczta UKF przyjmuje SMS-owe dedykacje. 18 marca popularna audycja „Za a nawet przeciw” wprowadziła SMS-owe głosowanie, zaś w kwietniu rozpocznie się konkurs „jakiego fale radiowe jeszcze nie nosiły”. Dedykowany radiowej Trójce numer SMS-owy słuchacze spontanicznie, bez żadnej dodatkowej zachęty, wykorzystują jako sposób kontaktowania się z radiem. Komentują na bieżąco program, zgłaszają uwagi i opinie, a na Święta i Nowy Rok przysłali ponad 3 tysiące SMS-owych życzeń. MediaNet Interactive przygotowała także usługę Hit, polegającą na przesyłaniu abonentowi 3 najnowszych przebojów w każdy poniedziałek tygodnia.

Opinie:

Opinie archiwalne (12):

Komentuj

Komentarze / 12

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  rybka pisze: 2003-04-08 22:14
  Niezle, oby tak dalej, no i oby ten ruch w serwisach przybieral na sile.
  0
 • Users Avatars Mini
  katasz pisze: 2003-04-08 23:04
  No tak - serwisy informacyjne to kolejny swietny krok w kierunku spoleczenstwa multimediow i informacji. Oby tak dalej.
  0
 • Users Avatars Mini
  Galaktyczny Edek pisze: 2003-04-08 23:16
  Nareszcie jakies SENSOWNE serwisy SMS. Ostatnio prawie wszystkie takie serwisy byly wprowadzane na sile, a tu ktos najpierw pomyslal a pozniej wdrozyl.
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2003-04-08 23:34
  Galaktyczny Edek: no rzeczywiście, szczególnie ta modlitwa ;-))))) Już wysyłam!!! Logo i dzwonki o tematyce religijnej, buhahaha już widze to zainteresowanie :-))))) Bez urazy dla nikogo.
  0
 • Users Avatars Mini
  ppp pisze: 2003-04-09 00:26
  Teraz to już tylko czekać na spowiedź przez sms premium. Tu ojciec rydzyk. wyślij swoje grzechy na nr 7984. Pokutę dostaniesz smsem zwrotnym.
  0
 • Users Avatars Mini
  ppp pisze: 2003-04-09 00:27
  Teraz to już tylko czekać na spowiedź przez sms premium. Tu ojciec rydzyk. wyślij swoje grzechy na nr 7984. Pokutę dostaniesz smsem zwrotnym.
  0
 • Users Avatars Mini
  Galaktyczny Edek pisze: 2003-04-09 01:47
  Wlasciwie jestem niewierzacy, a raczej niedowierzajacy, ale nie widze nic zdroznego w SMSach o tresci religijnej, o ile nie sa rozsylane na zasadzie spamu. Przeciez nie ma przymusu dostawania takich SMSow. Mam dwoje znajomych ktore w ten sposob dostaje SMSy o tematyce buddyjskiej i nie widze w tym nic dziwnego, ani zaskakujacego. Moja znajoma z Irlandii, codziennie zas dostaje slownictwo po irlandzku z wyjasnieniem co ono oznacza. Genialne w swej prostocie jak ktos chce sie uczyc obcego jezyka. A sensowne pisze dlatego m.in. ze SMSy lokalizacyjne sa we wszystkich naszych sieciach kompletnym niewypalem.
  0
 • Users Avatars Mini
  WojtekX pisze: 2003-04-09 02:30
  Przekonania przekonaniami, ale fortuny to na tym nie zrobią (szczególnie te loga i dzwonki:-). Ciekawe kiedy będzie można dawać na ofiare sms-em ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  prvmareka pisze: 2003-04-09 11:15
  Różnego rodzaju serwisy powstają ja grzyby po deszczu, tendencja generalnie dobra, ale czy większość z nich jest potrzebna?
  0
 • Users Avatars Mini
  MISIEKZZ pisze: 2003-04-09 12:52
  no modlitwa to jest to czego szukalem
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-04-12 23:13
  Modlitwa przez telefon - to jakas paranoja!Poprostu ksieza juz maja kompletnie poje**ne w glowach co to jest.Moze niedlugo bedzie spowiedz na numer 79**
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-04-12 23:17
  A co do innych serwisow to tez katastrofa!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: