Huawei Watch 3 - są dwa nowe zegarki

Newsy
Opinie: 0
Huawei Watch 3 - są dwa nowe zegarki

Huawei zaprezentował dwa zegarki  Huawei Watch 3 z HarmonyOS. Jest to zapewne ten sam system, który do tej pory był stosowany w zegarkach Huawei, ale z nową nazwą. Jego największą wadą jest brak wymiany informacji z zewnętrznymi serwisami sportowymi. Huawei Watch 3 Pro i Watch 3 są wyposażone w nowe funkcje, w tym mierzenia temperatury ciała, wykrywania upadku czy czujnik mycia rąk.

Huawei na razie nie podał, czy te zegarki będą dostępne w Polsce.

Spód koperty w Huawei Watch 3 Pro wykonany jest ceramiczny. Koperta wykonana jest z tytanu. Szkło chroniące ekran jest szafirowe. Smartfon ma obrotową koronę.

Watch 3 jest stalowy i ceramiczny.

Bateria w Watch 3 Pro działa do 3 tygodni na jednym ładowaniu w trybie ultra, 7 dni w trybie LTE oraz 5 dni w trybie smart (podczas korzystania z funkcji eSIM).

Watch 3 w trybie ultra umożliwia do 2 tygodni pracy na jednym ładowaniu, natomiast w przypadku korzystania z eSIM – do 3 dni.

W obydwu modelach, 10 minut bezprzewodowego ładowania pozwala na doładowanie baterii do 20% i 15 godzin pracy w trybie LTE.

Smartwatche z serii Watch 3 obsługują usługę eSIM.

W serii Watch 3 znajduje się również preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery.

Smartwatche z serii Watch 3 obsługują 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych.

Urządzenia rejestrują kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro wyposażone są w precyzyjny czujnik, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku oraz temperaturę otoczenia, dzięki czemu monitoruje zmiany temperatur i wyświetla przypomnienia, jeśli istnieje ryzyko wystąpienia gorączki. Ponadto smartwatche wykrywają czynność mycia rąk i pomagają zadbać o odpowiedni czas wykonywania tej czynności, czyli co najmniej 20 sekund. Urządzenia obsługują także ulepszoną technologię TruSeen 4.5 z całodobowym monitorowaniem pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także możliwość mierzenia poziomu stresu i jakości snu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: