Nowości LG jeszcze przed gwiazdką w Polsce

Newsy
Żródło: LG Electronics
Opinie: 4
Opinie: 4

LG zapowiedział wprowadzenie najnowszych telefonów Prada II i Renoir w Polsce. Prada II będzie dostępny w Polsce w grudniu natomiast Renoir (KC910) już w listopadzie.

LG Prada II to telefon z klawiaturą QWERTY, która ułatwia sprawną i szybką obsługę przy pisaniu sms-ów czy maili. Telefon wyposażony jest także w 3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 420x 240 pikseli, z którego można sterować całym menu. Najnowszy model posiada funkcję wideokonferencji zgodną ze standardem 3G, HSDPA o szybkości 7,2 Mb/s, w pełni funkcjonalną przeglądarką internetową oraz aparatem fotograficznym o rozdzielczości 5 megapikseli z profesjonalnym obiektywem Schneider-Kreuznach oraz obsługą Wi-Fi.

Cena telefonu: 2000 zł

LG Renoir to telefom z 3 calowym w pełni dotykowym ekranem i aparatem fotograficznym 8 megapixeli. Aparat fotograficzny posiada funkcje typu Beauty Shot która potrafi upiększyć i zretuszować twarz modela oraz funkcja Smile Shot pozwalającą automatycznie zrobić zdjęcie gdy aparat rozpozna uśmiech. Telefon działa w standardzie 3G HSDPA gwarantującym łączność z szybkością maksymalną 7,2 Mbps i ma możliwość połączenia się z siecią bezprzewodową Wi-Fi. LG-KC910 posiada technologię Dolby Mobile for Music, daje możliwość nagrywania filmów z szybkością od 5 do 120 klatek na sekundę jak również posiada funkcję odtwarzania filmów w formacie DivX.

Cena telefonu: 1750 zł

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: