Nowości Samsunga już dostępne w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowości Samsunga już dostępne w T-Mobile

T-Mobile rozpoczął przedsprzedaż najnowszych modeli smartfonów Samsung Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, smartwatchy Galaxy Watch7 oraz bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro. Przedsprzedaż potrwa do 23 lipca.

Nowe smartfony to Samsung Galaxy Z Flip6 z pamięcią 12/256GB i Samsung Galaxy Z Fold6 z pamięcią 512/256GB. Galaxy Z Flip6 jest urządzeniem z procesorem Snapdragon 8 Gen 3 i dwoma ekranami: wewnętrznym 6,7-calowym Dynamic AMOLED 2X oraz zewnętrznym Super AMOLED. Galaxy Z Fold6 ma system aparatów z głównym obiektywem 50 Mpx, ultraszerokokątnym 12 Mpx i teleobiektywem 10 Mpx, a także aparatem 4 Mpx pod wyświetlaczem i 10 Mpx na zewnętrznym wyświetlaczu.

Przedsprzedaż obejmuje także nowe smartwatche Samsung Galaxy Watch7 LTE w dwóch rozmiarach paska – 40 i 44 mm, wyposażone w procesor Exynos W1000, oraz Samsung Galaxy Watch Ultra z tytanową obudową i czasem pracy do 100 godzin na jednym ładowaniu.

Wśród nowych urządzeń znalazły się także słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro z ulepszoną redukcją szumów i nowym etui.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup w trakcie przedsprzedaży, mogą skorzystać z programów promocyjnych, takich jak „Odkup z bonusem” i „Zwrot na konto”. Przewidziane są zwroty finansowe za stare urządzenia oraz cashback za zakup nowych. Szczegóły i wysokość zwrotów zależą od wybranego produktu i dostępnych promocji.

Przedsprzedaż potrwa do 23 lipca i obejmuje oferty dostępne w punktach sprzedaży T-Mobile oraz na stronie internetowej operatora.

Nowe urządzenia Samsunga można kupić w przedsprzedaży w następujących cenach:

(po kliknięciu, jakość tabelki będzie lepsza)

Nowości Samsunga już dostępne w T-Mobile

A dla klientów biznesowych dostępne są w poniższych cenach:

Nowości Samsunga już dostępne w T-Mobile

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: