Nowości w Apple Arcade - lista

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowości w Apple Arcade - lista

W Apple Arcade pojawi się osiem nowych gier, w tym Disney Dreamlight Valley Arcade Edition, Football Manager 2024 Touch, Sonic Dream Team, a także Puzzle & Dragons Story.

Oprócz tego w serwisie pojawi się też ponad 50 aktualizacji dostępnych już tytułów.

„W tym roku udostępniliśmy w Apple Arcade niemal 60 nowych gier.”, oświadczył Alex Rofman, starszy dyrektor Apple w pionie Apple Arcade.

Ceny i dostępność

  • Usługa Apple Arcade jest dostępna za 34,99 zł miesięcznie. Usługę można testować bezpłatnie przez miesiąc. Klienci, którzy kupią i aktywują nowego iPhone’a, iPada, Maca lub Apple TV, mogą korzystać z usługi Apple Arcade przez trzy miesiące bezpłatnie.
  • Usługa Apple Arcade wchodzi w skład miesięcznych pakietów Apple One – Dla Ciebie ( 39,99 zł) i Dla rodziny ( 49,99 zł). Pakiet można testować bezpłatnie przez miesiąc.
  • W produkcje Arcade Originals można grać na urządzeniach iPhone, iPad, Mac i Apple TV. Gwiazdy App Store są dostępne na urządzeniach iPhone i iPad. 
  • Subskrypcja Apple Arcade zapewnia nieograniczony dostęp do całego katalogu gier dla nawet sześciu członków rodziny. 

Dostęp do ponad 200 gier na różnych urządzeniach zależy od zgodności ze sprzętem i oprogramowaniem. Niektóre treści mogą nie być dostępne we wszystkich regionach.

Oto nowe gry, które pojawią się w listopadzie i grudniu:

Knotwords+ (Zach Gage): 3 listopada

Knotwords+ to minimalistyczna, zgrabna gra oparta na słownych łamigłówkach. Zaprojektował ją Zach Gage, niezależny twórca odpowiedzialny między innymi za dostępne w Apple Arcade produkcje Card of Darkness, Good Sudoku+ i Flipflop Solitaire+. Zasady są proste. Litery w każdej sekcji należy ustawić tak, by wszystkie słowa, zarówno w pionie, jak i poziomie, były kompletne. Początkowo wszystkie zagadki mogą wydawać się trudne, lecz wraz z postępami idzie coraz łatwiej, bo każdy kolejny krok naturalnie przybliża do rozwiązania.

Apple Arcade

Football Manager 2024 Touch (SEGA & Sports Interactive): 6 listopada

Najlepsza na świecie symulacja zarządzania klubem piłkarskim wraca do Apple Arcade z nowym sezonem. Studio Sports Interactiv kolejny raz przygotowało piękną, niesamowicie realistyczną grę, która jest dostępna dla graczy na całym globie i na wszystkich popularnych urządzeniach Apple. Mogą oni kierować najlepszymi klubami świata i od razu znaleźć się w blasku ich sławy, a dzięki nowej funkcji Save Game Compatibility wszyscy aktualni gracze Football Manager 2023 Touch w Apple Arcade będą mogli kontynuować swoje kariery w wersji Football Manager 2024 Touch. 
W nowym sezonie gracze mogą poprawiać wyniki dzięki lepszemu przeszkoleniu; wpływać na grę na obu końcach boiska za pomocą zaktualizowanego kreatora stałych fragmentów, który pozwala korzystać ze sztabu szkoleniowego; decydować, jaki styl zarządzania chcą reprezentować, dzięki nowej funkcji Manager Principles; zgłaszać potrzeby właścicielom klubów za pomocą nowego systemu składania wniosków; a do tego zyskają większy komfort grania na iPhonie dzięki nowej opcji interfejsu dla mniejszych urządzeń, która ułatwia całą nawigację. Gracze mogą stale się rozwijać i spodziewać się nowych narzędzi, które pomogą im w kształtowaniu wyników zespołu i zdobywaniu kolejnych tytułów na międzynarodowej arenie piłkarskiej. 

Apple Arcade

Downwell+ (Devolver Digital): 17 listopada

Downwell+ to interesująca gra o chłopcu, który schodzi w dół studni, żeby szukać nieprzebranych skarbów, choć jego jedyną ochroną są kalosze. Downwell+ to tytuł od początku projektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Zastosowano w nim intuicyjne, sprytne elementy sterujące, które pozwalają przeżyć emocjonującą rozgrywkę przy użyciu tylko trzech przycisków. Gracze schodzą w krainę ciemności pełną potworów i tajemnic, żeby zbierać olśniewające czerwone klejnoty rozsypane wśród skał. W przypadkowych miejscach znajdują się sklepiki z pomocnymi przedmiotami, a na kolejnych poziomach czekają bitwy z żyjącymi w studni potworami, a także ukryte jaskinie pełne bogactw i reliktów. Każda podróż w głąb studni jest inna, ponieważ kolejne poziomy są generowane proceduralnie.

Apple Arcade

Delicious - Miracle of Life+ (GameHouse): 24 listopada

W kolejnej odsłonie tej gry kulinarnej gracze towarzyszą ciężarnej Emily i jej powiększającej się rodzinie. Ich zadanie polega na tym, żeby pomóc bohaterce stawiać czoła wyzwaniom związanym z ciążą, a przy tym zarządzać kuchennym rozgardiaszem przy pracy nad vlogiem kulinarnym i przygotować się na nadejście dziecka. Gra składa się z 60 wciągających poziomów i 30 dodatkowych wyzwań, które pozwolą graczom zadomowić się w świecie Emily, odwiedzić rozmaite miejsca i poznać czarujące postaci. Czas zaprojektować idealny pokój dla niemowlęcia, dzielić z Emily radości i smutki, a przede wszystkim odkryć, jakim cudem jest życie.

Apple Arcade

Disney Dreamlight Valley Arcade Edition (Gameloft): 5 grudnia

Produkcja Disney Dreamlight Valley Arcade Edition zaprasza do magicznego świata uwielbianych postaci z wytwórni Disney i Pixar. Jest to wciągające połączenie gry przygodowej i symulacyjnej. Gracze wspólnie z popularnymi bohaterami będą poznawać fascynujące historie, starając się przy tym uwolnić Dreamlight Valley z sideł Zapomnienia, tajemniczej siły, która zawładnęła krainą. W czasie przemierzania rozmaitych światów, z których w każdym czekają inne wyzwania i zagadki, można zaprzyjaźnić się z wieloma kultowymi postaciami, takimi jak WALL•E, Bella i Goofy. W tym nieustannie zmieniającym się świecie cudów i wyobraźni gracze mogą stworzyć swoją własną, wymarzoną lokację, korzystając z możliwości konfigurowania krajobrazu i tysięcy dostępnych dekoracji.

Grze Disney Dreamlight Valley Arcade Edition towarzyszy dodatek Disney Dreamlight Valley: A Rift In Time, w którym przedstawiono nową historię pełną zapomnianych sekretów i skarbów czekających na odkrycie. Na Eternity Isle, wyspie leżącej daleko od Dreamlight Valley, gracze spotkają kolejnych znajomych z wytwórni Disney i Pixar. Wspólnie będą próbować pokrzyżować plany nikczemnego Dżafara i poznają moc tajemniczego królewskiego narzędzia – Klepsydry.

Apple Arcade

Sonic Dream Team (SEGA): 5 grudnia

Na całym świecie sprzedano i pobrano już ponad 1,6 miliarda gier z serii Sonic. Kolejna odsłona przygód niebieskiego jeża, Sonic Dream Team, pojawi się tym razem tylko w Apple Arcade. W tej nowej, ekscytującej i trójwymiarowej grze akcji gracze będą śledzić podłego Doktora Eggmana. Odkrył on tajemniczy starożytny przyrząd o nazwie Reverie, który potrafi urzeczywistniać marzenia. W towarzystwie Sonica i jego ekipy gracze przemierzą fantastyczne krainy, żeby uwolnić przyjaciół i przeszkodzić Doktorowi Eggmanowi w zawładnięciu światem. W czasie rozgrywki do wyboru jest sześć pełnych energii postaci: Sonic, Tails, Knuckles, Amy Rose, Cream i Rouge. Każda z nich ma charakterystyczne umiejętności zgodne z jej talentami i osobowością. Sonic Dream Team dołączy do innych popularnych tytułów studia SEGA dostępnych w serwisie Arcade. Są to Sonic Racing, Samba de Amigo: Party-To-Go, a także Football Manager 2023 Touch.

Apple Arcade

Puzzle & Dragons Story (GungHo Online Entertainment): 5 grudnia

Puzzle & Dragons Story to nowa, dostępna tylko w Apple Arcade odsłona znakomitej, niesamowicie popularnej serii gier logicznych RPG, która pozwala graczom przeżyć kolejną niesamowitą przygodę w świecie fantasy. Produkcja łączy łamigłówki oparte na dopasowywaniu płytek z misją w stylu RPG polegającą na kolekcjonowaniu stworzeń. W czasie rozgrywki gracze szukają sojuszników, doskonalą swoje drużyny i zdobywają lochy. Intuicyjne łamigłówki będą znane miłośnikom gatunku, ale spodobają się też nowym graczom. Rozwiązanie zagadki polega po prostu na układaniu kul w jednokolorowe rzędy lub kolumny, tak by tworzyły wspaniałe łańcuchy, za które przyznawane są większe nagrody. Dopasowanie i usunięcie kul sprawia, że sojusznicy gracza atakują potwory przeciwnika, a umiejętna gra i tworzenie imponujących kombinacji z kul pozwalają atakować z większą siłą. Za wygrane walki z potworami ukrytymi w lochach zdobywa się surowce, które można wykorzystać do pozyskiwania i doskonalenia nowych sojuszników. Zdobyte zasoby można też przeznaczyć na rozwijanie posiadanych stworów, a potem tworzyć niepowtarzalne drużyny ze swoich ulubieńców. Wraz z eksploracją rozległej i tajemniczej krainy gracze będą napotykać nowe lochy i potwory.

Apple Arcade

Turmoil+ (Gamious): 5 grudnia

Turmoil+ to przepiękna, a przy tym zabawna gra symulacyjna nawiązująca do gorączki ropy naftowej, która ogarnęła Amerykę Północną w XIX wieku. Gracz wciela się w rolę aspirującego nafciarza, który musi konkurować z bezwzględnymi rywalami, strategicznie wybierać ziemię pod dzierżawę, wiercić w poszukiwaniu ropy i maksymalizować zyski dzięki zawieraniu przemyślanych umów. Rozbudowany tryb kampanii, miasteczko pełne barwnych postaci, dziesiątki modyfikacji i proceduralne generowanie poziomów sprawiają, że Turmoil+ pozwala odbyć szaloną podróż do czasów boomu naftowego.

Apple Arcade

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: