Nowości w dekoderach Polsat Box

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowości w dekoderach 4K od Polsat Box Aplikacja Disney+, nowe menu i wyszukiwanie głosowe

W dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite pojawiły się: aplikacja Disney+nowe menu główne i wyszukiwarka głosowa

Aplikacja Disney+ 

Aplikacja Disney+ jest dostępna z poziomu menu głównego dekoderów 4K, które można zobaczyć, klikając zielony przycisk z domkiem na pilocie. 

Z możliwość korzystania z aplikacji w dekoderze ucieszą się osoby, które wybrały najnowszą promocję Polsat Box, w której wraz z pakietem telewizyjnym dostajemy za darmo dostęp do serwisu Disney+. Więcej tutaj.

Nowe menu główne z nawigacją pionową

Menu główne wraz z rekomendowanymi treściami pojawia się na pierwszym ekranie, który wyświetla się użytkownikowi zaraz po uruchomieniu dekodera lub po kliknięciu zielonego domku na pilocie. 

W nowej wersji oprogramowania dekoderów 4K menu główne znajduje się z lewej strony ekranu, natomiast w centralnej części ekranu widoczne są listy z rekomendowanymi treściami, np. ostatnio oglądane kanały, aplikacja Sklep, polecane treści, hity i nowości Disney+. 

Nowości w dekoderach 4K od Polsat Box Aplikacja Disney+, nowe menu i wyszukiwanie głosowe

Wyszukiwanie głosowe

Z funkcji wyszukiwania głosowego można skorzystać w dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite (przycisk mikrofonu na pilocie). 

Oprócz opcji przeszukania treści na kanałach TV, umożliwia ona przejrzenie biblioteki Polsat Box Go, materiałów dostępnych w CatchUP oraz Disney+.

Nowe funkcje są dostępne w najnowszej wersji oprogramowania dekoderów. 

Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów.

Dekodery polsat box 4K i polsat box 4K lite to sterowane pilotem z Bluetooth urządzenia, za pośrednictwem których kanały TV, także w jakości 4K, można odbierać zarówno drogą satelitarną, jak i przez Internet (również przez Wi-Fi).

Zapewniają dostęp do serwisów Polsat Box Go i Disney+ oraz funkcji nieliniowych umożliwiających zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i oglądanie wybranych materiałów do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV).

Dekodery 4K dostępne są w ofertach telewizji satelitarnej/kablowej IPTV i internetowej z dekoderem z opłatą jednorazową od 49 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: