Nowości w serwisie eraWAP

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

Era zmienia wygląd serwisu WAP dla telefonów komórkowych. Nowy układ i nowe treści zawarte na stronach wap.eragsm.pl pozwolą jeszcze efektywniej korzystać z telefonu komórkowego z przeglądarką WAP i jednocześnie zdecydowanie poprawią komfort osób korzystających z tego rodzaju dostępu do informacji. 
Dzięki najnowszym, udostępnionym w serwisie eraWAP usługom, abonenci sieci Era mogą przez telefon WAP zarządzać swoim kontem abonenckim (I-BOA), zagrać w jedną z trzech gier WAP, zbudować swoją własną stronę z najważniejszymi odnośnikami do innych stron WAP czy zrobić zakupy.
Po przebudowie serwisu eraWAP, na jego głównej stronie dostępnych będzie 11 pozycji menu pozwalających na dostęp do informacji dotyczących bieżącego dnia (DZISIAJ), najnowszych informacji BBC (WIADOMOŚCI BBC), informacji biznesowych (BIZNES) czy informacji lokalnych dotyczących konkretnej miejscowości w Polsce (LOKALNE). Dla osób chcących zrobić pilne zakupy serwis eraWAP oferuje możliwość zaopatrzenia się w potrzebne towary przy pomocy telefonu komórkowego. Przed pierwszymi zakupami należy tylko ustawić profil użytkownika na stronach www.zakupy.pl . Aktywnie wypoczywające osoby mogą znaleźć w serwisie eraWAP niezbędne w czasie podróży informacje o rozkładach jazdy środków komunikacji czy dostępności przejść granicznych (KOMUNIKACJA I TURYSTYKA). Abonenci sieci Era mogą oczywiście przy pomocy telefonu komórkowego z przeglądarką WAP sprawdzić pocztę elektroniczną w Eranet czy sprawdzić najnowsze informacje na temat Ery.
Najnowszymi serwisami dostępnymi w ofercie są Gry w kategorii ROZRYWKA, I-BOA i Moja eraWAP.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Szymon pisze: 2001-05-22 00:38
    A czy Era chociaż uzupełniła braki w istniejącym serwisie??? Np. wogóle nie były uwzględnione bankomaty WBK, a inne informacje lokalne były umieszczone wybiórczo, było wiele braków w zasobach... czyli w rezultacie nieużyteczne... Jeśli nie, to nie ma co wprowadzać nowych rzeczy, dopóki stare nie zostaną poprawione... z tego powodu zaprzestałem z korzystania z eraWAPu...
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: