Nowości w Wapster.pl

Newsy
Żródło: CT Creative Team S.A
Opinie: 27

Serwis WapSter.pl wprowadził kilka nowości:

Najnowsze hity w postaci dzwonków - melodyjek

Baza dzwonków dostępnych na WapSter.pl została rozszerzona o melodie chronione prawem autorskim. CT Creative Team, dzięki podpisaniu umowy ze Stowarzyszeniem ZAiKS, legalnie dystrybuować będzie utwory muzyczne, które mogą zostać przesłane w postaci dzwonków na telefony komórkowe.

Taniej na Wielkanoc

Specjalnie na święta WapSter.pl umożliwi swoim zarejestrowanym użytkownikom wysyłanie wielkanocnych logo, SMSów graficznych, EMSów i wygaszaczy ekranu taniej o 20%. Promocja będzie trwała w okresie od 29.03 do 01.04.

Kolejna forma płatności

Oprócz istniejących dotychczas form płatności (przelew, karta płatnicza, przekaz pocztowy, mikropłatności i Premium SMS) na WapSter.pl można już dokonywać zakupów także za pomocą numerów telefonicznych 0-700 (połączenie o podwyższonej opłacie). Nowa usługa umożliwia zarówno uzupełnienie konta - płatność za Wapstery, jak i kupno logo, SMS graficznego, wygaszacza ekranu, EMS, lub melodyjki. Usługę uruchomiono we współpracy z firmą MNI.

Nowa nawigacja

WapSter.pl poprawił delikatnie wygląd swojej strony i funkcjonalność serwisu. Zmiany promowane są za pomocą konkursu. Dla spostrzegawczych do wygrania przygotowano aparaty fotograficzne oraz złote i srebrne karty WapStera umożliwiające darmowe korzystanie z serwisu.

Opinie:

Opinie archiwalne (27):

Komentuj

Komentarze / 27

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: