Nowy dyrektor sprzedaży w LG Electronics

Newsy
Żródło: LG Electronics
Opinie: 2
Opinie: 2

Nowym dyrektorem sprzedaży w dziale GSM LG Electronics został Grzegorz Kania. Będzie on nadzorował i koordynował rozwój sieci sprzedaży produktów GSM na terenie Polski.

Grzegorz Kania to menadżer z wieloletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami na koncie. Z wykształcenia jest inżynierem elektronikiem, absolwentem Politechniki Warszawskiej. W swojej karierze zawodowej pełnił funkcje menedżerskie zarówno w polskich firmach, jak i tych z udziałem kapitału zagranicznego. Był odpowiedzialny za budowę infrastruktury technicznej sieci trunkingowej, a także za zarządzanie sprzedażą i budowę sieci dystrybucji produktów elektroniki konsumpcyjnej. Współpracował m.in. z firmą Samsung Electronics, w której początkowo był odpowiedzialny za koordynację działań handlowych, a następnie za utworzenie firmy Samsung Electronics Polska. Przez 7 lat pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży telefonii komórkowej w firmie Siemens.

Jego wysokie umiejętności handlowe i menadżerskie potwierdzają liczne nagrody i tytuły jakie otrzymał m.in.

  • tytuł Najlepszego Sprzedawcy firmy Siemens w Polsce w roku 2002

  • tytuł Menedżera Roku 2003 przyznanego przez Wydawnictwo Krajowej Izby Gospodarczej wydawcy magazynu „Rynki Zagraniczne".

W czerwcu 2006 r. Grzegorz Kania został powołany na Członka Zarządu MCX Systems. W firmie tej pełnił również funkcję Dyrektora Sprzedaży Pośredniej.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: