Nowy operator Fone

Newsy
Żródło: Fone Sp. z o.o.
Opinie: 14

Na rynku usług telekomunikacyjnych swoją działalność rozpoczęła nowa polska firma - Fone Sp. z o.o. Spółka ta świadczy usługi połączeń międzystrefowych, międzynarodowych i do sieci operatorów komórkowych. Ofertę biznesową Fone dedykuje przede wszystkim małym i średnim podmiotom gospodarczym zlokalizowanym na terenie Polski.


Spółka soją działalność zarejestrowała w grudniu 2002 roku we Wrocławiu. Uprawnienia do realizacji usług telekomunikacyjnych Spółka otrzymała spełniając wymagania prawa telekomunikacyjnego (Prawo Telekomunikacyjne z dnia 21 lipca 2000 roku, Dz.U. z dnia 6 września 2000 roku). Dzięki temu Fone zaczęła świadczyć usługi telefoniczne oraz transmisji danych.

"Pomysł na stworzenie naszej Spółki pojawił się wraz z nowymi możliwościami, jakie dało prawo na rynku telekomunikacyjnym - mówi Mariusz Ładysz, Członek Zarządu Fone - Postanowiliśmy wykorzystać tę szansę. Bacznie obserwujemy aktualne trendy rynkowe i staramy się dostarczać usługi zarówno wysokiej jakości, jak i dające możliwość obniżenia generowanych przez klienta kosztów. W takim działaniu widzimy naszą przewagę rynkową."

Oferta Fone kierowana jest do małych i średnich firm działających w Polsce. Jej konkurencyjność wyraża się przede wszystkim w zastosowaniu sekundowego naliczania opłat za realizowane połączenia oraz niższych, w porównaniu do innych polskich operatorów, stawkach taryfikacyjnych. Takie podejście umożliwia klientom korzystającym z usług Fone obniżenie kosztów prowadzonych rozmów o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt procent (w zależności od rodzaju połączenia) w stosunku do dotychczas generowanych wydatków.

Atutem oferty Fone jest brak ponoszenia jakichkolwiek opłat instalacyjnych, minimalnych, aktywacyjnych, stałych takich jak abonament i opłata serwisowa, czy też za rozpoczęcie połączenia. Klient Fone nie ponosi żadnych "ukrytych kosztów" podczas korzystania z usług.

"Naszym głównym celem jest wyprzedzenie konkurencji oraz umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów. Przykładem odpowiedzi na potrzeby klientów jest chociażby wdrażana obecnie usługa przeglądania przez nich statystyk i informacji o zrealizowanych połączeniach telefonicznych przez stronę WWW. Nasi klienci nie od dziś, drogą elektroniczną i bezpłatnie, otrzymują szczegółowe zestawienia o zrealizowanych rozmowach telefonicznych zaraz po zakończeniu miesiąca - mówi Krzysztof Surgut, Wiceprezes Fone - Ponadto przygotowujemy się do udostępnienia nowych usług takich jak obsługa połączeń wideokonferencyjnych czy specyficzne usługi transmisji danych. Analizujemy wiele możliwości, które nie są jeszcze znane polskim użytkownikom telefonów stacjonarnych i komórkowych" - dodaje Krzysztof Surgut.

Od lutego br. spółka aktywnie buduje sieć sprzedaży. Swoje placówki otworzyła już m.in. w Kaliszu, Katowicach, Legnicy, Pile, Wrocławiu, Zielonej Górze. Wkrótce zamierza powołać do życia oddziały w Jeleniej Górze, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Wałbrzychu.

Opinie:

Opinie archiwalne (14):

Komentuj

Komentarze / 14

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  dev pisze: 2003-07-01 18:12
  heh, może to spółka-córka Vodafone ;))
  0
 • Users Avatars Mini
  marek pisze: 2003-07-01 19:47
  ciekawe jakie beda mieli taryfy
  0
 • Users Avatars Mini
  robi991 pisze: 2003-07-01 20:16
  NO cóż zobaczymy jak długo wytrzymają z konkurencją i jak będzie z zesięgiem!I nie jest to napewno "córka" Vodafone!
  0
 • Users Avatars Mini
  +artur pisze: 2003-07-01 20:18
  Niech będzie jak najwięcej a MOŻE będzie lepiej i taniej
  0
 • Users Avatars Mini
  Ali_DreS pisze: 2003-07-01 21:37
  Fone? co jak by telefon ?
  0
 • Users Avatars Mini
  zimek15 pisze: 2003-07-01 22:42
  nastepny operator do kolekcji...
  0
 • Users Avatars Mini
  szczeps pisze: 2003-07-02 00:33
  oj kolejny konkurent na polskim rynku hehe:) TPsa bedzie mialo klopoty ,ale i tak uwazam ze najlepszym operatorem jest tele2
  0
 • Users Avatars Mini
  szczeps pisze: 2003-07-02 00:34
  kazdy na poczatku dobrze sie reklamuje zobaczymy jak bedzie pozniej w praktyce :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Athlon pisze: 2003-07-02 01:12
  Popatrzcie sobie www.fone.pl - taryfy nie zwalają z nóg szególnie w porównaniu np. do tele2 - a po drugie moim zdaniem maja denerwujacy sposób prezentowania stawek nie za minute a za sekunde połączenia
  0
 • Users Avatars Mini
  nobel pisze: 2003-07-02 10:59
  powiem wam jedno!!!!!!!!!!!!!!KOLEJNA KISZKA---mam taka cichą nadzieję że jak Polska przystąpi do UE ceny połączeń telefonicznych a także za ko zystanie z internetu zjadą i to znacznie.Może wreszcie coś sie ruszy :)
  0
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2003-07-02 13:08
  Nobel** A ja ci powiem drugie jak się dobrze przyjrzysz rynkowi w UE to zobaczysz że np w stacjonarce wszystkie usługi poza połączeniami międzynarodowymi są sporo droższe jak w Polsce. I jedyne co unas stanieje z usług w telefoni stacjonarnej to własnie połaczenia m/n reszta nawet może zdrożec.
  0
 • Users Avatars Mini
  szczeps pisze: 2003-07-02 16:16
  Jezeli beda dobrze reklamowali fone to moze zablyszczy w Polsce :)
  0
 • Users Avatars Mini
  szczeps pisze: 2003-07-02 16:18
  dzienks Athlon za stronke ale masz racje denerwujace jest to prezentowanie stawek za sekunde :/
  0
 • Users Avatars Mini
  Dex pisze: 2003-07-02 16:52
  Wszystko wporzo.. tylko żeby za szybko plajty nie puścili......każda konkurencja tp na jakimkolwiek polu mile widziana!! :)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: