Nowy prezes mPunktu

Newsy
Żródło: mPunkt
Opinie: 3
Opinie: 3

Po dziesięciu latach, Krzysztof Gryczman zrezygnował z funkcji dyrektora zarządzającego mPunkt Holdings na Cyprze oraz prezesa zarządu mPunkt Polska S.A., by zająć się rozwojem nowego biznesu – sieci barów kawowych Costa Coffee. Objął on stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej eCoffee Sp. z o.o. będącą Franchisingowym Partnerem Costa International Ltd. w Polsce.

Nigel Williams, przewodniczący  mPunkt Holdings, oraz Rady Nadzorczej mPunkt Polska, powiedział: ”Życzymy Krzysztofowi sukcesów w jego nowym przedsięwzięciu i chcielibyśmy podziękować mu za to, że był „motorem” rozwoju w mPunkt. Krzysztof wniósł do grupy ogromny wkład,  przekształcając lokalna firmę z południa Polski w największego, obejmującego swoim zasięgiem cały kraj, markowego dystrybutora telefonów komórkowych. Krzysztof miał wizję rozwoju branży telefonów komórkowych i dostrzegał potencjał w sektorze detalicznym. Zarówno Radzie Nadzorczej jak i pracownikom będzie brakowało jego niepowtarzalnego udziału.”

Krzysztof Gryczman powiedział: „10 lat rozwoju mPunktu było dla mnie ogromnym doświadczeniem. Zbudowanie silnej pozycji nie byłoby możliwe bez współpracy z Royalton Partners Limited, Członkami Rady Nadzorczej, Kolegami z Zarządu, pracownikami oraz Partnerami. Dlatego w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za wspólnie
10 lat pracy oraz życzyć sukcesów w dalszym rozwoju mPunktu.”

Z obu rad mPunkt odejdą także Rafał Sosna i Adam Strażecki, gdzie reprezentowali oni Krzysztofa Gryczmana oraz jego rodzinna firmę inwestycyjną.

Na spotkaniu Rady Nadzorczej, które ma się odbyć w poniedziałek 14 maja 2007 w Warszawie, stanowisko Dyrektora Generalnego oraz Prezesa Zarządu mPunkt Polska S.A. obejmie Dariusz Chlastawa. Dariusz Chlastawa jest w grupie od samego początku i obejmując stanowisko Prezesa Zarządu wnosi swoje bogate doświadczenie, jeśli chodzi o działalność detalicznej sprzedaży telefonów na rynku polskim. Wspólnie z Marcinem Benbenkiem i jego zespołem poprowadzi grupę naprzód w bardziej dojrzałą fazę rozwoju rynku telefonów komórkowych w Polsce. Marcin Benbenek pozostanie członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing.

Do Rady Nadzorczej mPunkt Polska S.A. dołączy Lars Reichelt. Lars, były dyrektor ds. produkcji w “One” w Austrii, Dyrektor Generalny “Telephonica 3G” w Szwajcarii i “Banglalink” w Bangladeszu, wnosi do firmy swoją rozległą wiedzę na temat globalnego rynku telefonii komórkowej.

mPunkt posiada ponad 200 punktów sprzedaży w całym kraju.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: