Nowy smartfon na wakacje? Dzielą Cię od niego maksymalnie trzy kroki :-)

Akcje partnerskie | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Wakacje to czas, w którym nasz smartfon jest dla nas jeszcze ważniejszy niż zwykle. Jest naszym aparatem fotograficznym, nawigacją i przewodnikiem np. po dobrych restauracjach. Smartfon umożliwia kontakt ze znajomymi, rodziną i szefem, nawet gdy szalejemy naprawdę daleko od domu. Warto więc, aby był to sprzęt nowoczesny, ze świetną kamerą i baterią – sprzęt, który nas nie zawiedzie, gdy będziemy fotografować wspaniałe zabytki lub nawigować po górskich szlakach.

Przed wakacjami staramy się jednak ograniczać nasze wydatki, aby uzbierać na wymarzony wyjazd. Samsung o tym wie i przygotował przed wakacjami specjalne oferty dla osób, które marzą o nowym smartfonie, ale jednocześnie nie chcą wydać na niego wszystkich swoich oszczędności.

Lepszej oferty na zakup nowego smartfona na pewno tego lata nie znajdziecie. Jeżeli twój stary smartfon ma leżeć i się kurzyć to przecież lepiej go sprzedać!

ŚWIETNA WAKACYJNA PROPOZYCJA NR 1 to Odkup Samsung

Odkup Samsung to promocja w ramach której możemy odsprzedać nasz obecny smartfon. Stary smartfon można sprzedać nie wychodząc z domu. Zamawiamy kuriera w dogodnym dla nas terminie. Łatwiej już naprawdę się nie da. 

Samsung dodatkowo zwiększa dla nas wycenę odsprzedawanego urządzenia i to niezależnie od jego stanu!

Wakacyjny odkup dotyczy następujących modeli:

Smartfony Ile zyskujemy?
Galaxy S9, Galaxy S9+ Do 2000 zł, w tym 400 zł od Samsunga
Galaxy A6, Galaxy A6+, Galaxy A8, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note8 Do 1720 zł, w tym 250 zł od Samsunga

Promocja Odkup Samsung to tylko trzy kroki do nowego smartfona:

  1. Po pierwszym uruchomieniu nowego smartfona należy zalogować się do aplikacji Members, aby pobrać kod (jest w zakładce korzyści).

  1. Następnie wyceniamy i sprzedajemy swój stary smartfon za pośrednictwem strony Samsung.kupimyto.pl. Przy wycenie używamy nasz wcześniej uzyskany kod.
  2. Po weryfikacji stanu urządzenia, kwota na jaką został wyceniony trafia na nasze konto.

Dodatkowe szczegółowe informacje o promocji Odkup znajdziecie na stronie: http://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/wybierz-odkup/

ŚWIETNA WAKACYJNA PROPOZYCJA NR 2 to zwrot gotówki w bankomacie

Promocja cashback to druga bardzo atrakcyjna wakacyjna promocja na zakup nowego smartfona. Tym razem jest to świetny Samsung Galaxy J7 2017.

Po zakupie telefonu odzyskujemy 200 zł po prostu wypłacając gotówkę z bankomatu Euronet!

W tej promocji mamy do wykonania tylko 2 proste kroki:

  • Po pierwszym uruchomieniu nowego smartfona należy zalogować się do aplikacji Members, aby pobrać kod (jest w zakładce korzyści).

  • W ciągu 7 dni od aktywacji kodu wypłacamy 200 zł z bankomatu Euronet (wybierając opcję transakcji bez karty znajdujemy w menu „Promocja Samsung” i wprowadzamy nasz kod)

Dodatkowe szczegółowe informacje o promocji cashback znajdziecie na stronie: samsung.com/pl/campaign/smartfon/galaxyj7cashback/

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: