Oczyszczacz powietrza realme za 199 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Oczyszczacz powietrza realme za 199 zł

W internetowym sklepie realme znajdziemy dziś oczyszczacz powietrza z ceną obniżoną o 400 zł.

Oczyszczacz powietrza realme TechLife Air Purifier kosztuje 199 zł zamiast 599 zł.

Promocja dostępna jest tylko dziś do 17:00 lub do wyczerpania zapasów.

Oczyszczacz realme wyposażony jest w trójstopniowy system filtracji z HEPA H12, który może działać przez 2800 godzin. Dzięki temu urządzenie skutecznie oczyszcza powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 127 m2. Ma także pięć trybów wentylatora, umożliwiających dostosowanie intensywności oczyszczania do aktualnych potrzeb i warunków powietrza. W trybie uśpienia oczyszczacz działa cicho, emitując 46 dB hałasu. Natomiast w trybie maksymalnym hałas może osiągnąć poziom 64 dB.

Dodatkową zaletą oczyszczacza jest obecność czujnika jakości powietrza firmy Sharp. Dzięki temu urządzenie automatycznie dostosowuje swoją pracę do bieżących warunków powietrza, zapewniając skuteczne oczyszczanie w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wizualna informacja o jakości powietrza jest zapewniona dzięki światłu umieszczonemu na urządzeniu, które zmienia kolor w zależności od stanu powietrza. 

Oczyszczacz jest również wyposażony w timer, który umożliwia programowanie pracy urządzenia na 2, 4 lub 8 godzin. Dzięki temu możemy skonfigurować oczyszczacz tak, aby działał przez określony czas i automatycznie się wyłączył.

Z oferty można skorzystać tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: