Odpływ abonentów z sieci stacjonarnych

Newsy
Żródło: PiG
Opinie: 5

Według analityka Prawa i Gospodarki wprowadzona od 1 maja przez Telekomunikację Polską podwyżka abonamentu telefonicznego może spowodować odpływ klientów tej firmy nie tylko do innych operatorów sieci stacjonarnych, ale przede wszystkim do sieci komórkowych. Już teraz korzystanie z najtańszych planów taryfowych lub kart prepaid operatorów GSM dla wielu osób, szczególnie tych, które dzwonią relatywnie mało, czyli do 30 min. w miesiącu, stało się bardziej opłacalne niż opłacanie abonamentu TP SA.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Hubi pisze: 2001-05-08 16:16
  Jak tak dalej nasza \"kochana\" telekomunikacja będzie robiła, to odpływ abonentów będzie coraz większy, a wtedy będzie już za późno żeby obudzić się z tego \"snu\" monopolisty.
  0
 • Users Avatars Mini
  MDS pisze: 2001-05-08 16:18
  dokladnie! jeszcze tylko operatorzy GSM powinni wprowadzic tani dostep do internetu i mozliwosc tanszych rozmow lokalnych (np. w tej samej strefie numeracyjnej - bo da sie to jakos rozwiazac) i TPSA lezy !
  0
 • Users Avatars Mini
  m. pisze: 2001-05-08 18:33
  ttaaa... przechodzi ze stacjonarnego telefonu na komorke w ... Judeii, zamienil stryjek siekierke na kijek, jeszcze dlugo nam przyjdzie czekac na normalne ceny ...
  0
 • Users Avatars Mini
  yarecki pisze: 2001-05-08 18:36
  Operatorzy np Idea hahaha ?:) Ale fakt faktem, że proces ten jest nieuchronny, tyle tylko że nieudolność Telekomuny go znacznie przyspiesza... Zreszta juz roznice w cenach rozmow stacjonarnych i komorkowych powoli przestaja byc przepascia; impuls na minute (35gr) w biznesowych ery ( na jeden kierunkowy), weekendy za 25 gr w plusie, ze o promocjach w stylu 2gr/numer (era)czy 5 groszy za 3 numery (plus) nie wspomne. A (miejmy nadzieje) to dopiero poczatek. A co tam, niech sie france telecom martwi !!
  0
 • Users Avatars Mini
  rene pisze: 2001-05-10 11:44
  Jeśli chodzi o spadek cen połączeń telefoni komórkowej to to nastąpi ale pod jednym bardzo ważnym warunkiem że Telekomunikacja zmniejszy opłaty za wynajem łącz dla operatorów komórek. A jak wiemy to raczej Telekomunikacja raczej garnie wszystko do siebie niż coś chce oddac. Co to za obniżki i tak mamy najwyższą opłatę za kożystanie z internetu w przeliczeniu na nasze zarobki, obniżyli opłaty za połączenia międzymiastowe ale bez jaj jaki ruch jest generowany, to o ile pamiętam nie cale nawet 20% wszystkich połączeń. Urząd antymonopolowy ma to sprawdzić, ale czy TP zapłaciła choć jedną karę i jakie to są kwoty podwyżka im to wszystko zrekompensuje. Tak więc panowie i panie jeśli ktoś nie da w dupę telekomunikacji to przez kilka lat będą to bardziej chwyty reklamowe i delikatne obniżki niż prawdziwa oszczędność dla klienta. Pozdrawiam
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: