Hybrydowe łącze DSL i LTE w Netii

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Hybrydowy internet 2w1 od Netii

Netia wprowadziła do oferty rozwiązanie, w ramach którego stacjonarny dostęp do internetu xDSL można przyspieszyć dostępem bezprzewodowym LTE. Za dodatkowe 25 zł miesięcznie klienci otrzymują usługę wykorzystującą dwie technologie dostępowe.

Oferta „Hybrydowy internet 2w1” łączy zwykły stacjonarny dostęp do internetu na miedzianych łączach Netii oraz Internet Mobilny LTE z zestawem ODU-IDU 300 (router wewnętrzny wraz z anteną zewnętrzną, który znacząco poprawia parametry usług, umożliwiając transfer z prędkością do 300 Mb/s). 

ODU-IDU 300 zapewnia miesięcznie 100 GB transferu danych w dzień oraz dodatkowo 200 GB w nocy (w godzinach 1:00-8.00).

W nowej sprzedaży koszt hybrydowego internetu 2w1 zaczyna się od 65 zł miesięcznie (stacjonarny internet Max 20/50 /100 Mb/s za 40 zł miesięcznie plus 25 zł miesięcznie za internet LTE). Przy umowie na 24 miesiące pierwszy miesiąc na start klienci otrzymują gratis. Na łączach, które zapewniają transfer powyżej 10 Mb/s można kupić pakiety z usługą TV (np. zestaw internet z telewizyjnym pakietem S już za 40 zł miesięcznie).

Obecnym klientom Netia proponuje przedłużenie na 24 miesiące umowy na usługi stacjonarne na obecnych warunkach (z darmowym przyspieszeniem łącza do wartości maksymalnych) wraz z dokupieniem usługi LTE z zestawem ODU-IDU za dodatkowe 25 zł miesięcznie do obecnego abonamentu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: