Orange przedłuża ofertę dla Ukraińców

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Orange przedłuża ofertę dla Ukraińców

Orange do końca maja przedłużył specjalne oferty przygotowane dla obywateli Ukrainy.

Nadal można korzystać z niższych cen połączeń do Ukrainy. Obniżka do 29 gr za minutę dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych Orange i nju na ukraińskie numery stacjonarne i komórkowe. Chodzi zarówno o oferty na kartę, jak i abonament dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Dla osób, które przebywają na terenie Ukrainy, Orange przygotował pakiet 5 GB na internet w roamingu. Dotyczy to ofert na abonament w Orange, także biznesowych. Dla użytkowników usług na kartę operator obniżył opłaty za transmisję danych w roamingu na terenie Ukrainy. 

W Orange na kartę po aktywacji startera można otrzymać automatycznie 100 minut do Ukrainy, 100 minut w Polsce oraz 30 GB do wykorzystania na miesiąc. Aby dostac bonus starter musi być zarejestrowany na obywatela Ukrainy.

Specjalne oferty dla Ukrainy dotyczą także Orange Flex. Aby przedłużyć ofertę, należy skorzystać z nowych kodów:

  • 100 min na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy – kod: UKR1005
  • 10 GB – dodatkowa paczka dedykowana dla Ukraińców – kod: UKR10GB
  • 5 GB – paczka roamingowa w Ukrainie – kod: UKR5GB05

Do tej pory aktywowanych zostało 400 tysięcy darmowych starterów ze specjalnymi pakietami dla Ukraińców. Operator podał, że ponad dziesięciokrotnie wzrosła ilość połączeń z Polski do Ukrainy, a liczba minut z Polski do Ukrainy zwiększyła się prawie 20-krotnie. Odnotowano także znaczący wzrost transmisji danych w roamingu na terenie Ukrainy.

Orange ma też ukraińskojęzyczną stronę z najważniejszymi informacjami - tutaj.  

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: