Oferta promocyjna "Wymiana Telefonu - Biznes" w sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 31

Niniejsze warunki oferty promocyjnej PTC Sp. z o.o. dla obecnych Abonentów instytucjonalnych sieci Era, określają zasady i zakres oferty zwanej dalej "Wymiana telefonu - Biznes". Oferta ważna jest do odwołania. 

 1. Oferta "Wymiana telefonu - Biznes " umożliwia Abonentom instytucjonalnym zakup nowego aparatu telefonicznego po preferencyjnej cenie bez aktywacji. 

 2. Z oferty "Wymiana telefonu - Biznes " może skorzystać Abonent sieci Era, który: 

  • jest firmą bądź instytucją posiadająca numer identyfikacyjny Regon (oferta nie dotyczy osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej) 

  • zostanie poinformowany o ofercie przez Autoryzowanego Doradcę Biznesowego, Doradcę Biznesowego sieci Era lub otrzyma ofertę bezpośrednio z PTC 

  • uregulował wszystkie należności wobec PTC 

  • podpisze przy skorzystaniu z oferty Aneks do Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, przedłużający ją na następne 24 miesiące 

 3. Dodatkowo Abonent korzystając z oferty może przy podpisywaniu Aneksu jednorazowo zmienić posiadaną taryfę na jedną z nowych taryf biznesowych: Biznes 220, Biznes 100, Biznes 45, Biznes 10. Jeśli wybór jednej z powyższych taryf nastąpi w momencie podpisania Aneksu, PTC nie pobierze dodatkowej opłaty. 

 4. Abonent może skorzystać z warunków aktualnie dostępnej promocji biznesowej w zakresie wskazanym przez Operatora, na zasadach określonych w regulaminie aktualnej promocji. Abonent nie może skorzystać z innych promocji lub warunków promocyjnych niż te wskazane przez Operatora. 

 5. Usługi telekomunikacyjne są świadczone przez PTC zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych w sieci Era oraz zgodnie z warunkami Umowy o świadczenie Usług Telekomunikacyjnych, dostępnych u Autoryzowanych Doradców Biznesowych, Doradców Biznesowych sieci Era, w każdym autoryzowanym punkcie sprzedaży w salonach i sklepach firmowych sieci Era. 

 6. Operator zastrzega sobie prawo zmiany oferty "Wymiana telefonu - Biznes " bez podania przyczyn. Abonentowi nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 

 7. W przypadku podpisania Aneksu do Umowy w ramach niniejszej oferty zgodnym zamiarem stron jest, aby świadczenie usług telekomunikacyjnych na podstawie Umowy trwało, co najmniej przez okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania Aneksu. Po upływie tego okresu Umowa ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony, chyba że jedna ze stron złoży na 30 dni przed jego upływem oświadczenie o nie przedłużaniu czasu obowiązywania Umowy. 

 8. Abonent przyjmuje na siebie: 
  8.1 Zobowiązanie niepieniężne do utrzymania aktywnej karty SIM w sieci Era przez okres 24 miesięcy, licząc od daty podpisania aneksu 
  8.2 Zobowiązanie pieniężne do uiszczania opłaty abonamentowej oraz do uiszczania opłat za usługi telekomunikacyjne oraz inne usługi świadczone przez PTC zgodnie z Cennikiem. 

 9. W przypadku naruszenia przez Abonenta zobowiązania, o którym mowa w pkt. 8.1, Abonent będzie zobowiązany na pisemne żądanie PTC, do naprawienia szkody poprzez zapłatę na jej rzecz kary umownej w wysokości 1000 zl. Kara umowna będzie pomniejszana w stosunku miesięcznym w zależności od czasu, w jakim Abonent wykonywał zobowiązanie. Obowiązek naprawienia szkody wynika ze zgodnego zamiaru Stron, o którym mowa, w pkt. 7 i celu Umowy, który na zasadach promocyjnych przyznaje Abonentowi specjalne warunki zakupu telefonu. Obowiązek naprawienia szkody poprzez zapłatę powyższej kary umownej będzie dotyczył w szczególności przypadków, w których niemożność utrzymania aktywnej karty SIM w sieci Era nastąpi wskutek jednej z poniższych przyczyn: 

  • Złożenia przez Abonenta FTC oświadczenia o rozwiązaniu umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych przed końcem okresu jej obowiązywania 

  • Rozwiązania przez PTC Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych w przypadkach, o których mowa w ś 17 ust.3, 4, 5 i 6 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Polską Telefonię Cyfrową. 

  • Utraty przez Abonenta karty SIM oraz niewykonywanie związanych z tym obowiązków określonych w pkt.8. 

 10. W przypadku utraty karty SIM przed upływem 24 miesięcy licząc od daty podpisania Aneksu przy realizacji oferty ,Wymiana telefonu - Biznes", Abonent zobowiązany jest powiadomić o tym fakcie w terminie 3 dni od dnia ujawnienia utraty, a w przypadku kradzieży przedstawić dowód jej zgłoszenia organom ścigania. Abonent ma również obowiązek wystąpić do PfC o wydanie nowej karty SIM w ciągu 7 dni od zgłoszenia do PTC. Wydanie i aktywowanie nowej karty SIM podlega opłacie zgodnej z Cennikiem.

 11. Przy skorzystaniu z kolejnej oferty "Wymiana telefonu - Biznes ", przywileje uzyskane przy skorzystaniu z poprzedniej promocji ulegają anulowaniu. 12. Oferta ograniczona dostępnością aparatów.

Opinie:

Opinie archiwalne (31):

Komentuj

Komentarze / 31

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-24 15:47
  No dobra. Ale oferta nie dla Mnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  pajacek pisze: 2002-07-24 15:55
  nic z tego nie wiem :/
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2002-07-24 16:10
  a kiedy bedzie cos konkretnego wiadomo dla szarakow?
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2002-07-24 16:10
  A CENY TELEFONÓW / A BUNUSY JAKIEŚ ??????? acha ceny są takie jak w aktualnej promocji byznesowej... TO CHYBA JAKIŚ ŻART !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Krzychu pisze: 2002-07-24 16:24
  Skąd pochodzi ten news, nie znalazłem nic na ten tema na stronie Ery??? Mam 2 telefony w Era Biznes. Dla jednego skończyła się umowa i zaproponowano mi zakup telefonu po "preferencyjnej" cenie z promocji Era Moja, gdzie ceny są jak wiadomo wyższe niż w promocji Era Biznes.
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-24 16:30
  Może i oferta jest atrakcyjna ale dlaczego nie dociera do abonentów tej taryfy. poza tym mogłyby być jakieś oferty cenowe.
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-07-24 16:44
  Ale bzdura - tydzień temu byłem w salonie firmowym ery w Szczecinie i zaproponowano mi dokładnie to samo - czyli ankes + telefon z promocji jaka jest aktualnie - zadnych upustów na aparat czy bonusów do abonamanetu - innymi słowy tak jak bym wszedł z ulicy i kupił sobie telefon w Erze Biznes. Beznadzieja. Z kolei wczoraj byłem w Plusie i dostałem cennik telefonów oraz informacje ze jak wezme na firme to moge miec upust na aparat który sobie wybiore zależnie od taryfy - plus dodatkowo: np. 60 bezpłatnych minut dodatkowo w abonamencie przez 6 miesiecy. ;) Chyba wygląda to lepiej. oczywscie można powiedziec, że w Erze za rachunki powyzej 400 zł srenio tez cos tam dadza, ale hmm ja mam z reguły pow 300 zł raqchunki, wiec nic mi po tym, a dwa , że w Plusie takich uwarunkowan nie ma... Wolę Erę, ale jestem nią ostatnio mocno rozczarowany.
  0
 • Users Avatars Mini
  CiepliX pisze: 2002-07-24 17:30
  Vonnegut - plus ostatnio ustalił sposob wymiany aparatow. I zrobil to jawnie... poza tym w erze (jak mi wiadomo) jak chcesz dostac dodatkowe minuty w abo. to musisz przedluzyc lojalkę na 24 mies albo dostajesz fona...Plus daje minuty niezaleznie od podpisania cyro...to jest lepsze. Pozdrawiam :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mikalu pisze: 2002-07-24 19:03
  Zastanawiam się co w tym jest takiego nowego.Zwłaszcza jeśli chodzi o taryfy Biznes,które już są na rynku od listopada 2000 roku.Po drugie w erze jest możliwość wymiany telefonu po 12 m-cach (w przypadku średniej z 6 ostatnich miesięcy powyżej 300 PLN) a nie jak powiedział thinki po 6.
  0
 • Users Avatars Mini
  AQQ pisze: 2002-07-24 19:26
  i to lubie co miesiac mam nowy fon a stare dla pracownikow, tylko ze musze placic rachunki a to boli hehe.. pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  sęda pisze: 2002-07-24 19:45
  CZY KTOS SOBIE TEGO NEWSA WYMYSLIL??????? PRZECIEZ TAK JEST NO POWIEDZMY OD KIEDY TYLKO PAMIETAM
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-24 20:08
  Do wszystkich, którzy nie rozumieją i nie wiedzą o co chodzi w tym newsie. Jak wiadomo rynek jest podzielony na osoby fizyczne i rynek biznesowy. Ale jest jeszcze coś takiego jak podział rynku biznesowego, na rynek \"zwykły\" i rynek obsługiwany właśnie przez Doradców Biznesowych. W przypadku jeśli ktoś kupił telefon na firmę, ale nie u DB tylko w punkcie i skorzystał np. z aktualnej promocji \"Taryfy Extra\" wg programu wymiany telefonu, będzie mógł dokonać wymiany telefonu po 18 lub 22 miesiącach zależnie od wysokości rachunków i dodatkowo korzystał z warunków aktualnej promocji. cdn.
  0
 • Users Avatars Mini
  qbul pisze: 2002-07-24 20:10
  dodychczas było tak, że przy wymianie na aparat którego cena bez aktywacji była do 1500 zł brutto płaciło się 1 zł, a pow. 1500, 25% ceny. Mojego szefa już dwa razy na to namówili pozdr all Kuba
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-24 20:10
  cd. Ale jeśli ktoś np. kupił co najmniej dwa telefony u DB został zaklasyfikowany do specjalnego segmentu biznesowego SME. W tym segmencie jest właśnie dostępna obecna promocja 11 godzin (jest to promocja oferowana przez DB a nie przez sklepy). Jak wiadomo w tej promocji oferowanej przez DB można nabyć telefony z wyższej półki za symboliczne złotówki. No i właśnie w tym segmencie po 12 lub 18 miesiącach możnabyło wymienić telefon, ale nie było możliwości skorzystania z aktualnej oferty promocyjnej. I teraz taką możliwość stworzono i tego segmentu właśnie dotyczy news. Tak dla jasności podam np. że jeśli ktoś kupuje S45 w punkcie na firmę i korzysta z promocji Taryfy Extra to ten phon będzie go kosztował 449 zł netto. Ale jeśli ktoś kupuje u DB co najmniej dwa telefony albo ma już telefony w tym rynku więc może kupić nawet jeden telefon to tego S45 może kupić nawet za 1 zł. Mam nadzieję że wyjaśniłem różnice.
  0
 • Users Avatars Mini
  admy pisze: 2002-07-24 20:33
  wlasnie rozmawialem z boa era i nic nie wiedza o tym zeby poza wymiana telefonu moana bylo korzystac tez z bonusow. aktualnie jest mozliwa wymiana po 12 miesiacach przy sredniej 500 lub po 18 przy 250
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-07-24 20:45
  Z tego nic nie wynika!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-07-24 20:47
  Misiek, w zasadzie to chyba tak było zawsze
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-24 21:53
  graffi: no właśnie nie było tak, dopiero teraz to wprowadzili. Przecież jest news a poza tym napisałem to. Powtórzę: ten news dotyczy rynku biznesowego obsługiwanego przez Doradców Biznesowych. Wcześniej w tym rynku istniała tylko i wyłącznie możliwość wymiany telefonu na nowy (po cenach z promocji 11 godzin) a teraz tak jak jest to napisane w tym newsie jest możłiwość także skorzystania z aktualnej promocji. Czyli klient wymienia telefon i korzysta z promocji 11 godzin czyli ma 3 razy więcej minut w abonamencie. Powtarzam ta sytuacja odnosi się tylko i wyłącznie do firm obsługiwanych przez DB, tzn. że nie każdy klient który kupił telefon na firmę jest w tym segmencie i nie wszystkich obowiązują preferencyjne ceny.
  0
 • Users Avatars Mini
  admy pisze: 2002-07-24 22:43
  misiek: wlasnie napisalem ze boa era twierdzi ze nadal z bonusow nie mozna korzystac. jestem obslugiwany przez DB ktory zreszta jest czlowiekiem od mowienia "ja nic nie moge poza to co jest standardowo". mam 5 telefonow na koncie firmy, wszystkie w erze biznes, spelniam warunki bycia w tym sektorze i powtarzam jeszcze raz - w erze nic nie wiedza na temat mozliwosci korzystania z bonusow, typu np 11 godzin przy przedluzaniu umowy z wymiana telefonu
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-25 09:53
  Kolejna rewelacyjna promocja ery!
  0
 • Users Avatars Mini
  Steve pisze: 2002-07-25 10:07
  Kolejny rewelacyjny komentarz Qby:-P 0 treści!
  0
 • Users Avatars Mini
  admy pisze: 2002-07-25 12:17
  no wiec poprawka. po polgodzinnnej rozmowie z inna pania z boa wyglada na to ze moze to byc prawda, choc ostatecznego tak nie uslyszalem. mysle ze dopiero u DB lub w salonie przy rzeczywistej probie uczynienia tego pozna sie prawde. zamierzam to zrobic, wiec czekam na nowa promocje biznesowa w sierpniu. moze ktos wie czy bedzie 7650?
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-07-25 14:24
  Ostatnio w Plusie powiedziano mi ze NOKIA wprowadza swoje nowości dwa razy w roku: na wiosnę i jesień - sierpień to jeszce lato wieć pewnie nie ;) hehe Zobaczymy w Niemczech jest juz dostepna NOKIA 7650 a to w końcu rzut beretem ;))):D
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-25 15:33
  admy: masz kiepskiego DB. Gada ci po prostu bzdury że on nie może nic więcej niż standard. Przy 5 aktywacjach u mnie już byś miał sieć korporacyjną, a przy zakupie przez jakiś okres, np. 3 miechy abonament za 1zł. Wniosek:zmień DB. W erze Biznes każdy jest obsługiwany indywidualnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-26 09:46
  Steve, a co ty bys chcial tu skomentowac!?????? Jedyne co mozna to wielka nieudolnosc ery i to jak bardzo dba o swoich najwazniejszych klientow!
  0
 • Users Avatars Mini
  admy pisze: 2002-07-27 05:57
  7650 w reichu jest w promocji 350 euro, a bez 680 o ile pamietam. widzialem to dzisiaj, chyba vodafone
  0
 • Users Avatars Mini
  jkac pisze: 2002-07-27 23:47
  a gdzie mozna znalezc ceny? Jakis konkretny i aktualny spis cen? Mam sobie wypisac wszystkie aparaty, a potem z nimi godzine gadac i pytac? A swoja droga, w Idei jest taka paranoja, ze jak siostra przedluzala umowe to byla ta oferta z numerem za darmo. I dupa, powiedzieli, ze nie mozna przy przedluzaniu skorzystac. Gdyby rozwiazala umowe i podpisala nowa to OK, ale przy przedluzaniu nie. PORAZKA!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-28 11:17
  jkac: jeżeli ktoś należy do rynku SME, którego ta promocja dotyczy, to wie gdzie znaleźć ceny. A pozatym możesz też znaleźć ceny na stronie Ery w dziale Biznes, w promocji 11 godzin, przy wymianie obowiązują ceny telefonów takie jakie są podane przy abonamencie Biznes100 i obowiązują warunki tej właśnie promocji. Oczywiście do zakończenia tej promocji. Później jak wejdzie nowa promocja to będą obowiązywały zasady nowej promocji i ceny telefonów z nowej promocji także przy abonamencie Biznes 100.
  0
 • Users Avatars Mini
  jkac pisze: 2002-07-28 15:16
  misiek24: Faktycznie, ceny sa na stronie Ery, ale jakis czas temu ich nie widzialem. :) Za to ciesze sie, ze nareszcie sa aktualne ceny. (a na marginesie SE t68i za 499 PLN? milo...). Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  misiek24 pisze: 2002-07-29 22:07
  jkac: uuu...no nie sądzę że nie było tam info na temat promocji, bo zawsze przecież jak wchodzi nowa promocja to info i regulamin promocji jest od razu dostępny na stronie internetowe, szczególnie w dziale biznes, gdzie dbają aby info było jak najbardziej aktualne. A co do ceny T68i...to po prostu takie są uroki (miłe) bycia obsługiwanym przez DB i bycia w segmencie biznesowym. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2002-10-07 01:26
  a czy istniej mozliwość wybrania sobie DB czy też przydziela go Era wg własnego widzimisię ?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: