Oficjalna strona I Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 1

31 maja 2001 roku - rusza oficjalna strona internetowa, przygotowana przez sieć Era - www.reprezentacjapolski.pl
Od początku swego istnienia sieć Era wspiera wydarzenia kulturalne i sportowe dostarczając rozrywkę i wrażenia na najwyższym światowym poziomie. Od 4 stycznia 2001 Era jest Głównym Sponsorem I Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Teraz przyszedł czas na wielką rozgrywkę. Sieć Era strzela kolejnego gola. Uruchomiła wortal www.reprezentacjapolski.pl .
Oprócz wielu informacji związanych z piłkarzami reprezentacji, wywiadów, zapowiedzi meczów i zdjęć, na stronie znajdują się między innymi: terminarz spotkań oraz różnorodne wygaszacze ekranu, tapety i.... super gry związane z Reprezentacją Polski. Tylko na stronie www.reprezentacjapolski.pl, korzystając z proponowanych gier, można strzelić gola Jerzemu Dudkowi. Dodatkową atrakcją strony są również rozmaite ciekawostki związane z piłkarzami. Atrakcją są także przepisy na ulubione potrawy piłkarzy, informacje o ich ulubionych zajęciach, wypoczynku, wakacjach, płci pięknej i samochodach. Na czacie, będzie można również porozmawiać i zadać trudne pytania piłkarzom reprezentacji, trenerom "biało-czerwonych" a nawet kucharzowi Kadry Narodowej. Strona zawiera także serwis prasowy czyli newsy, zdjęcia i nowinki z życia piłkarskiego. Wkrótce na stronie www.reprezentacja.pl będzie można bezpłatnie założyć swoje, osobiste konto e-mail, na którego adres przesyłane będą wszelkie informacje i ciekawostki.
Wielkie emocje towarzyszą nie tylko interaktywnej grze na stronie www.reprezentacjapolski.pl . Odwiedzający tę stronę mogą również otrzymać cenne upominki. W licznych konkursach można wygrać m.in.: "reprezentacyjne" kubki, atrakcyjne zestawy kibica, zdjęcia z osobistymi dedykacjami i autografami piłkarzy i wiele innych niespodzianek.

I jeszcze jedno. Mecz na stronie www.reprezentacjapolski.pl trwa dłużej niż 90 minut. Sieć Era życzy dobrej gry i wielu emocji.
Ze strony www.reprezentacjapolski.pl można pobrać zdjęcia. Jedynym warunkiem ich wykorzystania w prasie jest umieszczenie podpisu: fot. Sieć Era.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: