OneOffice Netii także dla SOHO/SME - 10 tys. minut i 2 Mbit/s łącze

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 3
Opinie: 3

Małe i średnie firmy mogą już korzystać z telefonii mobilnej Netii w ramach kompleksowej usługi OneOffice dla przedsiębiorstw. Wraz z nią dostępne jest również rozwiązanie OnePhone, łączące telefonię komórkową i stacjonarną. Do 31 marca obowiązuje specjalna oferta, w której obowiązują bardziej atrakcyjne ceny.

OneOffice to kompleksowa usługa telekomunikacyjna dla małych i średnich firm. W ramach jednej umowy i jednej faktury klienci otrzymują rozwiązanie zawierające: telefonię stacjonarną z linią zapasową, szybki internet, usługi hostingowe, pakiet bezpieczeństwa. Teraz mogą skorzystać także z oferty komórkowej i telefonii OnePhone. Jest to w pełni konwergentna usługa, łącząca funkcje telefonii komórkowej i stacjonarnej. Na początku była dostępna tylko dla klientów korporacyjnych Netii, a teraz, w ramach pakietu OneOffice, mogą z niej skorzystać również małe i średnie firmy.

OneOffice oznacza także oszczędność: klienci otrzymują darmowe połączenia pomiędzy numerami firmowymi i pomiędzy wszystkimi podmiotami, które zakupiły usługę, oraz korzyści skali wynikające z zakupu kilku usług u jednego dostawcy.

Specjalna oferta do końca marca

W ramach promocji, obowiązującej od 16 lutego do 31 marca, Netia oferuje specjalne ceny za każdego użytkownika OneOffice:

Liczba użytkowników Cena w promocji za użytkownika miesięcznie

(netto, przy umowie na 24 miesiące)
1 189 zł
2 99 zł
3-6 89 zł
7-10 79 zł

W ramach pakietu klienci otrzymują:
- Internet: do 2 Mbit/s, router WiFi, stały adres IP
- telefon: 10 000 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe, linia zapasowa
- pakiet bezpieczeństwa
- hosting: miejsce na stronę www i konta email

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  promedia pisze: 2009-03-10 16:49
  Oferta niby dobra... ale... no wlasnie - jesli te 2Mbit beda tak dzialac jak moje '4Mbit' to podziekuje... :(
  0
 • Users Avatars Mini
  robo pisze: 2009-03-10 21:07
  wyglada dobrze, ale co z komorkami ? OnePhone to co?
  0
 • Users Avatars Mini
  wcez pisze: 2011-01-20 14:10
  Internet do 2mb czytaj 512 a i to z przerwami na liniach telefonicznych nie działają faksy "Proszę podłączyć do lini awaryjnej" (płatne normalnie). Echo i przerwy w rozmowie. Konfiguracja routera Czarna magia zwłaszcza dla ''techników'' z netii.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: