Start przedsprzedaży słuchawek OnePlus Buds Pro

Newsy | Promocje
Opinie: 0
OnePlus Buds Pro

Od 18 sierpnia, od godziny 13:00 będą dostępne w przedsprzedaży słuchawki OnePlus Buds Pro.

Nowe słuchawki będzie można kupić na onepl.us/poland oraz Amazon w cenie 149€ (679 złotych).

Linki do Amazona będą aktywne od godziny 14.00 polskiego czasu:

Dodatkowo użytkownicy będą mogli kupić Buds Pro w obniżonej cenie, poprzez wzięcie udziału w instagramowej zabawie „Scavenger Hunt” na koncie @OnePlus_Polska, oneplus.com i na forum OnePlus.

Podczas pierwszych trzech godzin przedsprzedaży, wszyscy użytkownicy, którzy na tych trzech platformach znajdą ukryte części kodu zniżkowego i pomyślnie je połączą, będą mogli wykorzystać ten kod, aby uzyskać zniżkę w wysokości 10€.

Zabawa potrwa między 13:00 a 16:00 polskiego czasu. 

OnePlus Buds Pro są wyposażone w inteligentny system ANC. Obie słuchawki wyposażone są w zestaw trzech mikrofonów, które w razie potrzeby aktywnie filtrują poziom hałasu aż do 40 dB. 

Słuchawki są wyposażone w OnePlus Audio ID, skalibrowany profil dźwiękowy, który dostosowuje się do czułości dźwięku użytkownika.

OnePlus Buds Pro oferują żywotność baterii do 38 godzin wraz z etui ładującym po pełnym naładowaniu i 10 godzin po krótkim, 10-minutowym ładowaniu. Słuchawki te obsługiwane są przez ładowarkę Warp Charge firmy OnePlus, a także przez ładowarki bezprzewodowe z certyfikatem Qi innych producentów. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: