Zarządzanie czasem z Huawei P9 Lite i opaską Huawei Color Band A1

Akcje partnerskie
Opinie: 6

Akcja partnerska

Większość z nas codziennie uczestniczy w prawdziwym „wyścigu z czasem”. Śpieszymy się do pracy, na spotkanie, do lekarza, do szkoły, aby odebrać nasze dzieci lub na wieczorną kolację. Stale brakuje nam czasu na chwilę odpoczynku, sen, trening, czy obejrzenie kultowego serialu. To wzbudza frustrację i powoduje psychiczne zmęczenie. Niektórzy się poddają i po prostu twierdzą, że tak już musi po prostu być. Warto jednak sprawdzić, czy nie ma sposobów, aby choć trochę nasza sytuacja z czasem się poprawiła. Czy na pewno nie uda się wygospodarować paru godzin dla siebie. Coraz częściej przecież mówi się o balansie „work life” i jego znaczeniu dla naszego zdrowia i szczęścia. Jednocześnie jednak pojawia się hasło o pracy „360 stopni”, czyli o pracy, która nieustannie miesza się z naszym życiem prywatnym. To hasło wbrew pozorom daje nam nadzieję, że nasze codziennie zajęcia uda się tak zoptymalizować, abyśmy mieli więcej czasu dla siebie, ale jednocześnie nie obniżyli swojej wydajności w pracy.

Do optymalizacji i zarządzania naszym czasem warto wykorzystać technologię. Takim urządzeniem, które stanie się naszym profesjonalnym asystentem, jest nasz smartfon oraz drobny gadżet, który aktualnie otrzymamy razem z telefonem w specjalnej promocji. Sprawdźmy jak może pomóc nam zestaw Huawei P9 lite z opaską Huawei Color Band A1!

Już początek naszego dnia może być znacznie przyjemniejszy niż był do tej pory. Gdy nasza opaska Huawei pozostanie z nami w nocy, to rano obudzą nas przyjemne wibracje na naszym nadgarstku. Color Band A1 sprawdzi dodatkowo jakość naszego snu oraz jego rzeczywistą długość. Wypoczęci możemy rozpocząć poranny trening.

Gdy przed wyjściem do biura zwykle biegamy to Color Band A1 zmierzy tam w trakcie treningu ilość pokonanych kroków i dystans. Oznacza to, że nasza smartfon może w czasie joggingu pozostać bezpiecznie w domu, a zapisywaniem naszych wyników zajmie się nasza nasza opaska. Synchronizacji danych dokonać już po powrocie, a opaska sama rozpoznaje, czy spacerowaliśmy, biegliśmy, czy jechaliśmy na rowerze. Taki profesjonalny trening możemy zrealizować na naszym osiedlu, a nie przedzierać się przez zakorkowane miasto do najbliższej siłowni. Oszczędzamy dzięki temu cenne minuty.

Gdy już musimy wyruszyć do biura to w naszym Huawei P9 lite warto uruchomić aplikację Google Maps. Gdy podróżujemy własnym samochodem to program poradzi nam, którą trasę wybrać, aby uniknąć korków. Czasami może poprowadzić nas zupełnie inną trasą niż zwykle, a okaże się, że w biurze będziemy wcześniej od naszego szefa. Oprócz kilkudziesięciu zaoszczędzonych minut dzięki naszemu smartfonowi zasłużymy na specjalną premię za punktualność. Nawigacja doradzi nam także najlepsze, czyli najszybsze połączenia komunikacji miejskiej.

W biurze najważniejszy jest nasz kalendarz. W smartfonie mamy podgląd na agendę spotkań na cały dzień. To bardzo wygodne, gdy o zbliżającej się konferencji lub statusie z pracownikami przypomni nam wibracja naszego smartfona, a my będziemy mogli skupić na naszych zadaniach, a nie na nerwowym obserwowaniu ekranu komputera z programem Outlook.

Samą aplikację kalendarza warto także wykorzystać do planowania naszych prywatnych spotkań i wydarzeń. W związku z tym, że nasze życie osobiste coraz częściej miesza się z pracą i biznesem warto mieć wygodny podgląd na nasze zadania w jednym miejscu. Bez problemu dostrzeżemy wówczas, że na przykład dziś mamy za dużo obowiązków i nie będziemy mieć czasu nawet na lunch, czy wieczorne kino, a w kolejnym dniu mamy jeszcze sporo luzu. Daje nam to szansę na to, aby nasz plan w prosty sposób zoptymalizować na ekranie naszego Huawei P9 lite. Zaoszczędzone godziny są na wagę złota.

Aktualnie jesteśmy bombardowani przez różne rodzaje powiadomień - Facebook, połączenia głosowe, SMS-y, wiadomości z różnych aplikacji. W naszym smartfonie warto poświęcić chwilę i skonfigurować te powiadomienia wyłączając te mniej potrzebne. Poświęcając na to zaledwie kilka minut już po chwili nasz smartfon przestanie nas niepotrzebnie niepokoić. Taka konfiguracja sprawi, że codziennie zyskamy trochę wolnego czasu, który będziemy mogli spożytkować w wybrany przez siebie sposób, a o naprawdę ważnych połączeniach głosowych i wiadomościach SMS może nas informować delikatną wibracją nasza opaska Color Band A1.

Gdy wracamy do domu autobusem lub metrem to nasz smartfon może stać się w jednej chwili odtwarzaczem muzyki, czytnikiem e-booków lub nadal pozostać profesjonalnym narzędziem biznesowym, które pozwoli nam odpowiedzieć kontrahentom na najważniejsze maile, które złośliwie zawsze pojawiają się w naszym skrzynkach pocztowych pod koniec dnia. Po powrocie do domu będziemy już mogli skupić się na rodzinie lub szybko wyjść wieczorem na spotkanie ze znajomymi.

Pamiętajmy, aby technologia, która nam towarzyszy i pomaga w naszych codziennych sprawach zawodowych i osobistych była niezawodna, stabilna i nie sprawiała nam żadnych problemów. Warto zdecydować się więc na zestaw oferowany przez renomowanego producenta. Huawei P9 lite z opaską Huawei Color Band A1 doskonale ze sobą współpracują i są dostępne w zestawie w atrakcyjnej cenie. Huawei tworzy urządzenia, które doskonale wspierają nas w zarządzaniu naszymi codziennymi obowiązkami i czasem.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  z pisze: 2016-10-05 13:46
  Hauwei?
  -1
 • Users Avatars Mini
  lol pisze: 2016-10-07 08:52
  nie da się zarządzać czasem, to nie SF :p
  0
 • Users Avatars Mini
  wojciech.piechocki pisze: 2016-10-09 17:59
  @z...poprawione
  0
 • Users Avatars Mini
  wojciech.piechocki pisze: 2016-10-09 18:00
  @lol... da się :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  lol pisze: 2016-10-12 08:08
  sobą w czasie można ale nie czasem, czas jest ponad wszystko;)
  1
 • Users Avatars Mini
  Michał pisze: 2016-10-12 11:38
  W dniach 21-22 października 2016 odbędzie się trzecia edycja targów mobilnych technologii Mobility Days. W Warszawskim Centrum EXPO XXI na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. symulatory gier, wirtualna rzeczywistość, spotkania z YouTuberami oraz trenerami Pokemonów. Ponadto dzieci oraz młodzież można już teraz zapisać się na bezpłatne warsztaty programowania oraz LEGO-robotyki! W rozbudowanej Strefie Rozrywki będzie można przetestować, jak działają symulatory wyścigów, przejść się kładką nad przepaścią oraz sprawdzić się w jeździe na segway'ach. Będzie można również przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i zmierzyć się z hordą zombii, czy wybudować miasto w Minecrafcie. 22 października w wydarzeniu wezmą udział Youtuberzy, m.in. Kubson, Mamiko, Vibe czy Dev.Na najaktywniejszych uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami o wartości 150 tysięcy zł, m.in. drony, tablety, smartfony. Dla dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, seniorów oraz grup zorganizowanych wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. https://www.facebook.com/events/1910564332503616/ http://mobilitydays.pl
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: