Inteligentna opaska iWOWN i 9 powodów, aby ją mieć - AKCJA PARTNERSKA

Akcje partnerskie
Opinie: 9

Inteligentne opaski wspierające Twój codzienny trening to dzisiaj już znacznie więcej. Czego możesz spodziewać się po takim rozwiązaniu? Na przykład wsparcia w komfortowym wypoczynku i śnie, a także profesjonalnych, zindywidualizowanych porad dotyczących Twojego zdrowia. Poniżej przedstawiamy 9 podstawowych powodów, dla których warto sięgnąć na iwown.eu po rozwiązanie, jakim są ich inteligentne opaski.

1. Efektywniejszy trening i ograniczone ryzyko kontuzji

Możliwości w trenowaniu zależą bezpośrednio od tego, jak dobrze poznamy samych siebie, własne ograniczenia i to, na co nas stać w danym momencie. Jak to działa w praktyce? Po prostu zakładasz opaskę, która na bieżąco monitoruje pracę Twojego serca i tętno. Dostosowując wysiłek do tętna, zapobiegasz ewentualnym kontuzjom i przetrenowaniu. Poznając własne możliwości i dostosowując do nich trening, sprawiasz, że staje się on bardziej efektywny.

2. Monitorowanie Twoich postępów w wykonywanych ćwiczeniach

Czas, ilość kroków i spalonych kalorii, przebyty dystans, do tego pomiar tętna w czasie rzeczywistym w ciągu całego dnia – wszystko to ma za zadanie dostarczyć Ci rzetelnych i obiektywnych informacji na temat przebiegu Twojego treningu. Taka analiza, jaką otrzymujesz z opaski, pozwala z kolei na monitorowanie postępów w ćwiczeniach i weryfikowanie planów treningowych.

3. Wszystko, co niezbędne masz... na ręce

Nie potrzebujesz telefonu, aby odczytać otrzymaną wiadomość. Opaska wyświetli ją w dowolnym czasie i przechowa w swojej pamięci. Nie umknie Ci też żadne połączenie przychodzące - nawet w dużym hałasie, tłumie, czy podczas intensywnych aktywności.

4. Lepiej sypiasz

Wiesz, jak istotny dla efektywnego treningu, a nawet sprawnego, codziennego funkcjonowania, jest zdrowy sen i odpowiednia jego ilość w ciągu doby? Zadbaj zatem o właściwy wypoczynek i regenerację organizmu. Opaska śledzi to, jak długo i jak dobrze śpisz, a na podstawie przeanalizowanych danych dostarcza Ci wskazówek w tym zakresie.

5. Pełna kontrolą nad aktywnością

Aktywność fizyczna warunkuje prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu. Opaska o tym wie, dlatego przypomni Ci o koniecznej dawce ruchu zawsze, gdy pojawi się taka konieczność.

6. Dostęp do ciekawych aplikacji

Dzisiaj to praktyczne, ale i zabawne aplikacje sprawiają, że nasze życie jest wygodniejsze i ciekawsze. Dlatego tez opaska wyposażona została w szereg aplikacji, które ułatwią lub po prostu ubarwią Twoja codzienność.

7. Znakomity styl, który możesz… personalizować

Estetyka w przypadku inteligentnej opaski iWOWN jest oczywista, ale kwestią, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę jest opcja zmiany stylu i wyglądu ekranu, a także możliwość zmiany paska i zapięcia. Nosisz, jak lubisz!

8. Perfekcyjny design i najlepszej jakości materiały

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość, także w rzeczach codziennego użytku, opaska iWOWN spełni Twoje oczekiwania. To zupełnie nowy wymiar estetyki i wzornictwa.

9.Zaskakująco niska cena

Nie uwierzysz, dopóki nie sprawdzisz. Opaski iWOWN pozostawiają konkurencję daleko w tyle, także w kwestii ceny. To szalenie korzystne połączenie wysokiej jakości właśnie z niską ceną.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2017-09-26 21:39
  Spora sila gsmonline.. przeczytalem i kupilem :)
  1
 • Users Avatars Mini
  job pisze: 2017-09-27 11:39
  Andrzej, napisz jak się sprawuje, bo też mnie korci by kupić.
  0
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2017-09-27 18:43
  Ok .jak dojdzie napisze czy bylo warto...
  -1
 • Users Avatars Mini
  Qsqs pisze: 2017-09-27 22:32
  Kolejny kretynizm obecnych czasów. Skąd opaska może wiedzieć kiedy i jak śpię? Co za bzdury!! Może niech dorzucą opcję żeby pasja mówiła jak należy się bzykać. Będzie sygnalizować: głębiej, szybciej, zwolnij. Mam świetną propozycję na kolejną opcję opaski. Dla osób z problemami gastrycznymi niech opaska ocenia stolec!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Qsqs pisze: 2017-09-27 22:36
  Jak widzę kretynów (pseudo dżogingowców), nie dość że biegających przy najbardziej ruchliwych, miejskich arteriach, to jeszcze wyglądających jak Robocop bo mają na sobie więcej elektroniki niż francuskie auto, to mi ich po prostu ŻAL.
  0
 • Users Avatars Mini
  Xxx pisze: 2017-09-28 18:28
  A gdzie Twoja tolerancja czlowieku ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2017-09-29 17:13
  Postanowilem jednak oddac te kupiona i kupilem samsung gear 2 fit uzywana za 400zl... markowy uzywany chyba lepszy niz nowy krzak...
  0
 • Users Avatars Mini
  Mustafa pisze: 2017-09-30 12:01
  A czy można ta opaske założyć na penisa? Tam też jest sporo do monitorowania :D
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: